Секатор LOWE 9 серії: зручний інструмент під будь-яку руку

  • 2021-02-11

Над кожною моделлю садових ножиць Льове працює команда кращих німецьких інженерів. Саме брендом LOWE була розроблена і запатентована система з коваделком, яку зараз використовують у всьому світі. Купити фірмовий німецький секатор можна більш ніж у 80 країнах, при цьому ціна на професійний інструмент залишається доступною для простих фермерів і садівників.

Особливості секаторів Льове 9-ї серії

Секатори Льове 9 серії є наявним доказом німецької практичності. Мета кожної деталі, кожного вигину в тому, щоб спростити роботу в саду або винограднику.

Вироблений в Німеччині з німецької сталі, інструмент витримує величезні навантаження навіть при мінусовій температурі повітря. Лезо виготовлено з загартованого металу і покрито тефлоном для захисту від корозії. Спеціальна обтічна форма дозволяє легко проникати секатором в густі зарості, тому дана модель користується популярністю у власників виноградників.

Бренд зацікавлений у тому, щоб його садовий інструмент був комфортним. Тому кожна серія випускається з трьома видами руків’я – стандартним, ергономічним і обертовим.

Секатор LOWE 9.104 має звичайне вигнуте руків’я, підходить для середніх і великих долонь. У моделі LOWE 9.107 нижнє руків’я увігнуте всередину, що забезпечує міцний захват маленькою долонею. А LOWE 9.109 мають обертову ручку, яка скорочує зусилля на 30%. Вона створена для професійних фермерів і виноградарів, яким доводиться часто й подовгу займатися обрізанням. Пружинний амортизатор гасить віддачу в кінці руху, що знижує стомлюваність.

Щоб наочно побачити, як легко секатор 9.107 справляється зі своїм завданням, подивіться наш відеоогляд, підготовлений експертами «Клубу Рослин».

Садовий інструмент зношується нерівномірно. Практичні німці врахували і це, тому будь-яку деталь можна замінити новою (великий вибір запчастин до садових секаторів – в нашому інтернет-магазині).

Характеристики 9-ї серії секаторів LOWE

1. Тип: обвідний.

2. Форма: для правої руки.

3. Довжина: 210 мм.

4. Вага моделі:

  • 9.104 – 245 г;
  • 9.107 – 245 г;
  • 9.109 – 285 г.

5. Лезо: загартована сталь.

6. Руків’я:

  • 9.104 – стандартне (вигнуте);
  • 9.107 – ергономічне (увігнуте);
  • 9.109 – обертається.

7. Діаметр зрізу: 22 мм.

8. Особливості: плавне регулювання під розмір долоні.

9. Змінні запчастини: всі.

10. Виробник: Німеччина.

Використання секаторів Льове

Секатори з 9-ї серії підходять для зрізання фруктів і квітів (в тому числі й троянд), формування крони чагарників і дерев, обрізки виноградників та інших ліан.

При обрізанні інструмент повинен розташовуватися перпендикулярно гілці. Протилезо впирається точно в місці зрізу, а лезо м'яко й акуратно входить в пагін, не залишаючи розщеплення. Найбільш важливо це при роботі з чутливою, волокнистою деревиною. Зріз виходить рівним, що сприяє швидкому загоєнню рани.

Деревний сік сильно окислює метал леза, що сприяє появі іржі. Тому на контрлезі є спеціальна виїмка для відводу рідини, завдяки чому механізм секатора не «залипає» в процесі роботи, а лезо не склеюються густим соком або смолою. Але кожен раз після завершення роботи інструмент необхідно протерти розчинником, щоб повністю видалити весь сік.

По закінченню сезону ножиці розбирають, сталеві частини інструменту змащують мастилом. Всі моделі 9 серії мають зовнішнє кріплення лез, тому процес розбирання займає менше ніж хвилину.

Ми записали для вас відеоінструкцію, в якій показано, як розібрати секатор Льове 9.107 до гвинтика і зібрати його назад.

Ви можете недорого купити секатор LOWE 9 серії в нашому інтернет-магазині. Наша ціна доступна завдяки тому, що «Клуб Рослин» є офіційним дилером LOWE в Україні. Оригінальність інструменту підтверджується сертифікатами якості. Замовте садовий інвентар за телефоном або через сайт, і отримайте його з доставкою в будь-який населений пункт України.

Залиште коментар