ARS KR-1000L: інструмент для створення професійного живоплоту

Японська якість, надійний матеріал і гарантований результат. Завдяки цим трьом аспектам ножиці ARS KR-1000L (оновлена версія моделі 1000) для живоплоту не перший рік користуються популярністю серед садівників, топіарних майстрів і просто любителів доглядати за територією з огорожами.

Цей інструмент по праву можна назвати «противником мозолів», а головне його призначення – замінити головний біль на задоволення від доглядання за садом. Формування живоплоту і створення топіаріїв буде простим і зручним.

Ножиці ARS KR-1000L

Основні характеристики інструменту

  • Країна-виробник – Японія.
  • Загальна довжина – 75 см, довжина лез – 18 см.
  • Вага інструменту – 840 г.
  • Алюмінієві руків’я з м'якими пластиковими накладками.
  • Хромовані леза з високовуглецевої сталі. Покриття захищає інструмент від передчасної корозії.
  • Загартована сталь лез, що має підвищену міцність.
  • Фіксація центрального болта.
  • Передбачені гасителі.

Особливості моделі ARS KR-1000L

Ножиці KR-1000L не потребують регулярної заміни на нові, оскільки леза тут змінні, що дозволяє купити інструмент один раз. Але і додаткові леза не потрібно поспішати купувати, оскільки вже наявні чудово піддаються заточенню й міняти їх найближчим часом точно не доведеться. Коли все ж настане час їх замінити – це не буде надто витратно, ціна лез цілком прийнятна.

Ножиці ARS KR-1000L

При роботі цими ножицями навантаження на руки зведене до мінімуму, оскільки на інструменті встановлений пружинний амортизатор. Ножиці можна використовувати і як звичайний кущоріз для обрізки чагарників з товстими гілками. Зріз виходить акуратним і чистим.

Окрему увагу виробник приділив накладкам на руків’я. М'який пластик щільно тримається в руці, та не вислизає навіть в сиру, дощову погоду. Рукавички можна не використовувати, якщо немає бажання або необхідності.

Форма ножиць ARS KR-1000L залишилася такою ж, як і у попередньої моделі. Гострими й витягнутими лезами зручно дістатися до важкодоступних гілок або ділянок. Щільність лез дозволяє регулювати система фіксації центрального болта.

У відеоролику наочно показано зручність і легкість використання інструменту:

Правила догляду за садовими ножицями

Серед користувачів ножиць ARS KR-1000L, багато тих, хто відзначає, що інструмент невибагливий в догляді. Перед роботою не потрібна спеціальна їх підготовка, крім заточування (в разі, якщо інструмент використовували тривалий час). Після стрижки досить сполоснути ножиці водою. Можна навіть не витирати насухо, а просто струсити великі краплі води.

Інколи, після тривалого використання, або частої роботи з товстими гілками може ослабнути щільність прилягання лез один до одного. Цю проблему легко вирішити за допомогою підкручування центрального болта.

Де купити ножиці ARS KR-1000L

Оновлена модель ще не надто розповсюджена в продажу, нерідко зустрічаються підробки або пропозиції з сильно завищеною ціною. Щоб уникнути подібних ситуацій, найкраще рішення – купити ножиці ARS KR-1000L в офіційного дилера – в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин». Доставляння здійснюється у всі міста і куточки України.

Ножиці ARS KR-1000L

  • Дата публікації: 18.12.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Прищепний секатор Artitec 3T: ідеально дзеркальний зріз і щеплення брунькою

Огляд італійського секатора для щеплення рослин Artitec 3T. Головні переваги професійного інструменту для садівників. Фото та відео з експертною оцінкою ...

Секатори Fiskars: переваги та недоліки

Читайте детальну інформацію про секатори Фіскарс ✂ Який інструмент вибрати? ⚖ Реальні тести і відгуки про Fiskars. Плюси і мінуси. Фото ...

Складна садова пила Stocker 1419 (Zyklon 180): комфорт, який завжди з тобою

Складна садова пила Zyklon 180 (модель Stocker 1419) гармонійно поєднує у собі надійність професійного інструменту та доступну ціну. Пропонуємо детальний огляд цього чудового інструменту ...

Секатори Stocker типу «рублячі ножиці»: чудова четвірка італійських професіоналів

Особливістю садових інструментів італійської компанії Stocker є висока різальна здатність і яскравий дизайн. Пропонуємо огляд секаторів типу «рублячі ножиці» ...