ARS KR-1000L: інструмент для створення професійного живоплоту

Японська якість, надійний матеріал і гарантований результат. Завдяки цим трьом аспектам ножиці ARS KR-1000L (оновлена версія моделі 1000) для живоплоту не перший рік користуються популярністю серед садівників, топіарних майстрів і просто любителів доглядати за територією з огорожами.

Цей інструмент по праву можна назвати «противником мозолів», а головне його призначення – замінити головний біль на задоволення від доглядання за садом. Формування живоплоту і створення топіаріїв буде простим і зручним.

Ножиці ARS KR-1000L

Основні характеристики інструменту

  • Країна-виробник – Японія.
  • Загальна довжина – 75 см, довжина лез – 18 см.
  • Вага інструменту – 840 г.
  • Алюмінієві руків’я з м'якими пластиковими накладками.
  • Хромовані леза з високовуглецевої сталі. Покриття захищає інструмент від передчасної корозії.
  • Загартована сталь лез, що має підвищену міцність.
  • Фіксація центрального болта.
  • Передбачені гасителі.

Особливості моделі ARS KR-1000L

Ножиці KR-1000L не потребують регулярної заміни на нові, оскільки леза тут змінні, що дозволяє купити інструмент один раз. Але і додаткові леза не потрібно поспішати купувати, оскільки вже наявні чудово піддаються заточенню й міняти їх найближчим часом точно не доведеться. Коли все ж настане час їх замінити – це не буде надто витратно, ціна лез цілком прийнятна.

Ножиці ARS KR-1000L

При роботі цими ножицями навантаження на руки зведене до мінімуму, оскільки на інструменті встановлений пружинний амортизатор. Ножиці можна використовувати і як звичайний кущоріз для обрізки чагарників з товстими гілками. Зріз виходить акуратним і чистим.

Окрему увагу виробник приділив накладкам на руків’я. М'який пластик щільно тримається в руці, та не вислизає навіть в сиру, дощову погоду. Рукавички можна не використовувати, якщо немає бажання або необхідності.

Форма ножиць ARS KR-1000L залишилася такою ж, як і у попередньої моделі. Гострими й витягнутими лезами зручно дістатися до важкодоступних гілок або ділянок. Щільність лез дозволяє регулювати система фіксації центрального болта.

У відеоролику наочно показано зручність і легкість використання інструменту:

Правила догляду за садовими ножицями

Серед користувачів ножиць ARS KR-1000L, багато тих, хто відзначає, що інструмент невибагливий в догляді. Перед роботою не потрібна спеціальна їх підготовка, крім заточування (в разі, якщо інструмент використовували тривалий час). Після стрижки досить сполоснути ножиці водою. Можна навіть не витирати насухо, а просто струсити великі краплі води.

Інколи, після тривалого використання, або частої роботи з товстими гілками може ослабнути щільність прилягання лез один до одного. Цю проблему легко вирішити за допомогою підкручування центрального болта.

Де купити ножиці ARS KR-1000L

Оновлена модель ще не надто розповсюджена в продажу, нерідко зустрічаються підробки або пропозиції з сильно завищеною ціною. Щоб уникнути подібних ситуацій, найкраще рішення – купити ножиці ARS KR-1000L в офіційного дилера – в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин». Доставляння здійснюється у всі міста і куточки України.

Ножиці ARS KR-1000L

  • Дата публікації: 18.12.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...