Секатор для шульги Stafor 860: ідеальний компроміс

У світі, де шульзі важко знайти зручну кулькову ручку, садовий секатор, до якого не потрібно звикати, просто безцінний. А тепер додайте до цього простоту в обслуговуванні, лояльну ціну – і звання ідеального можна легко присудити обвідному секатору STAFOR 860 без будь-яких компромісів.

Коротко про вино і традиції снобізму

Більше, ніж Моніку Беллуччі, італійці люблять тільки виноградники. Традиції виноробства в цій країні настільки древні, що вже ніхто і не уявляє своє життя без догляду за лозою. Періодично італійці не без пихатості нагадують решті Європи, що місцем народження мерло і шардоне (о, bellissimo!) є Апеннінській півострів. А до Франції ці сорти просто завезли.

Звичайно, саме італійці краще за інших уміють доглядати за виноградом, це незаперечний факт. А всі, хто буде сперечатися, просто не знають історію. Зрештою, дві тисячі років тому – де була імперія, а де провінція?

Секатор STAFOR 860

Компанії STAFOR за 40 з невеличким хвостиком років роботи вдалося на диво філігранно втілити цей італійський культ вирощування винограду в своєму садовому інструменті. З одного боку традиції, з іншого – високотехнологічне виробництво, власний конструкторський відділ і розуміння, навіщо потрібен кожен гвинтик.

Гордівливість італійців зіграла на руку всім покупцям: в компанії не довіряють збірку інструменту нікому (особливо, звісно, французам, але і китайцям теж). Тому всі потужності і по виробництву, і по збірці, і з контролю якості знаходяться безпосередньо в Італії, недалеко від Мілана, в комуні Маньяго. Саме в Північній Ломбардії, відомій своїми винами ще з часів етрусків. Іноді навіть здається, що якщо купити секатор STAFOR, він принесе трохи Італії в будь-який куточок планети.

Чому компроміси – це не завжди погано

Не все, що добре для професійного флориста, підійде ентузіасту, бренд STAFOR це чудово розуміє. Саме тому в моделі обвідного секатора STAFOR 860 реалізовані відразу кілька компромісних ідей, які перетворюють цей ручний інструмент в оптимальний вибір для садівників-аматорів, дачників і власників невеликих присадибних ділянок.

Перш за все, завдяки спрощеній конструкції, для ремонту не знадобиться фахівець: розкрутити гайки і замінити вузли без дрібних деталей може людина навіть без вищої інженерної освіти. Про конструкцію і функціонал секатора STAFOR 860 можна подивитися детальне оглядове відео від експерта нашої компанії:

Леза з нержавіючої сталі спрощують побутове обслуговування секатора: не потрібно трястися, що з'явиться іржа, якщо інструмент на якийсь час залишився в сирому приміщенні. Нержавійка, на відміну від високовуглецевої сталі, лояльна до недоліків догляду і пробачає неправильне зберігання. Крім того, плями або потемніння можна зняти мікронкою, а невеликі травми ріжучої поверхні підправити алмазним натфелем, що категорично неприпустимо на професійних лезах з напиленням.

За статистикою, кожен сьомий садівник – шульга, тому питання з універсальним ліворуким секатором давно не просто дозріло, а перезріло. Модель для шульги – це не компроміс, а дуже широкий крок компанії назустріч покупцям. Він доводить, що виробник дійсно думає про аудиторію і враховує найменші нюанси для комфортної роботи в саду. А якщо врахувати, що не кожен шульга вміє підкувати бліх, то інструмент, який не потребує професійного обслуговування, наголову розбиває всіх конкурентів.

Секатор STAFOR 860

Технічні характеристики

Секатор STAFOR 860 – механічний секатор обвідного типу, розрахований на шульгу. Розмір підходить для середньої і великої кисті (M, L). Основні характеристики інструменту:

  • довжина інструменту – 215 мм;
  • маса секатора – 177 грамів;
  • діаметр зрізу – до 20 мм;
  • довжина леза – 55 мм.

Ручки інструменту алюмінієві, з нековзким поліпропіленовим покриттям. Легко лягають в руку завдяки ергономічній формі, не відтягують кисть.

Класична конструкція секатора з мінімальною кількістю елементів робить обслуговування інструменту простим і зрозумілим навіть для новачка. Наприклад, баланс роботи лез легко регулюється за допомогою єдиної викрутки. Як це зробити, можна подивитися в нашому відеоогляді:

Замовити і купити секатор для шульги STAFOR 860 можна в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин», який є офіційним дилером італійського виробника в Україні. Компанія гарантує кращу ціну і постійний асортимент аксесуарів і запчастин, а також забезпечує доставку товару в усі регіони країни.

  • Дата публікації: 10.12.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи Felco 230 та 231: комфорт в пріоритеті

Садовий інструмент мусить бути зручним, зносостійким і ефективним. Саме такими є сучкорізи Felco 230 і 231, які варто купити не тільки професійним садівникам, а й садівникам-любителям ...

Сучкоріз STAFOR 702.85: суворий професіонал з серйозними намірами

Огляд STAFOR 702.85 – одного з найбільших із представлених на ринку сучкорізів обвідного типу. Довжина його ручок дозволяє пробратися всередину будь-якого колючого куща й привести його до ладу. ...

Серія сучкорізів STAFOR 700 – обрізка в саду без втоми та проблем

Італійські сучкорізи STAFOR 700-ї серії мають маленьке лезо та призначені для роботи в обмеженому просторі. Про інші характеристики обвідного сучкоріза цієї лінійки читайте в нашому огляді. ...

Надійний помічник в саду: особливості італійських сучкорізів STAFOR

Італійський бренд STAFOR створює надійні сталеві сучкорізи для обробки жорсткої рослинності, які стануть в нагоді і професійним садівникам, і в особистому домашньому господарстві. Пропонуємо огляд садового інструменту Стафор. ...