Секатор для шульги Stafor 860: ідеальний компроміс

  • 2020-12-10

У світі, де шульзі важко знайти зручну кулькову ручку, садовий секатор, до якого не потрібно звикати, просто безцінний. А тепер додайте до цього простоту в обслуговуванні, лояльну ціну – і звання ідеального можна легко присудити обвідному секатору STAFOR 860 без будь-яких компромісів.

Коротко про вино і традиції снобізму

Більше, ніж Моніку Беллуччі, італійці люблять тільки виноградники. Традиції виноробства в цій країні настільки древні, що вже ніхто і не уявляє своє життя без догляду за лозою. Періодично італійці не без пихатості нагадують решті Європи, що місцем народження мерло і шардоне (о, bellissimo!) є Апеннінській півострів. А до Франції ці сорти просто завезли.

Звичайно, саме італійці краще за інших уміють доглядати за виноградом, це незаперечний факт. А всі, хто буде сперечатися, просто не знають історію. Зрештою, дві тисячі років тому – де була імперія, а де провінція?

Компанії STAFOR за 40 з невеличким хвостиком років роботи вдалося на диво філігранно втілити цей італійський культ вирощування винограду в своєму садовому інструменті. З одного боку традиції, з іншого – високотехнологічне виробництво, власний конструкторський відділ і розуміння, навіщо потрібен кожен гвинтик.

Гордівливість італійців зіграла на руку всім покупцям: в компанії не довіряють збірку інструменту нікому (особливо, звісно, французам, але і китайцям теж). Тому всі потужності і по виробництву, і по збірці, і з контролю якості знаходяться безпосередньо в Італії, недалеко від Мілана, в комуні Маньяго. Саме в Північній Ломбардії, відомій своїми винами ще з часів етрусків. Іноді навіть здається, що якщо купити секатор STAFOR, він принесе трохи Італії в будь-який куточок планети.

Чому компроміси – це не завжди погано

Не все, що добре для професійного флориста, підійде ентузіасту, бренд STAFOR це чудово розуміє. Саме тому в моделі обвідного секатора STAFOR 860 реалізовані відразу кілька компромісних ідей, які перетворюють цей ручний інструмент в оптимальний вибір для садівників-аматорів, дачників і власників невеликих присадибних ділянок.

Перш за все, завдяки спрощеній конструкції, для ремонту не знадобиться фахівець: розкрутити гайки і замінити вузли без дрібних деталей може людина навіть без вищої інженерної освіти. Про конструкцію і функціонал секатора STAFOR 860 можна подивитися детальне оглядове відео від експерта нашої компанії:

Леза з нержавіючої сталі спрощують побутове обслуговування секатора: не потрібно трястися, що з'явиться іржа, якщо інструмент на якийсь час залишився в сирому приміщенні. Нержавійка, на відміну від високовуглецевої сталі, лояльна до недоліків догляду і пробачає неправильне зберігання. Крім того, плями або потемніння можна зняти мікронкою, а невеликі травми ріжучої поверхні підправити алмазним натфелем, що категорично неприпустимо на професійних лезах з напиленням.

За статистикою, кожен сьомий садівник – шульга, тому питання з універсальним ліворуким секатором давно не просто дозріло, а перезріло. Модель для шульги – це не компроміс, а дуже широкий крок компанії назустріч покупцям. Він доводить, що виробник дійсно думає про аудиторію і враховує найменші нюанси для комфортної роботи в саду. А якщо врахувати, що не кожен шульга вміє підкувати бліх, то інструмент, який не потребує професійного обслуговування, наголову розбиває всіх конкурентів.

Секатор STAFOR 860
Секатор STAFOR 860

Технічні характеристики

Секатор STAFOR 860 – механічний секатор обвідного типу, розрахований на шульгу. Розмір підходить для середньої і великої кисті (M, L). Основні характеристики інструменту:

  • довжина інструменту – 215 мм;
  • маса секатора – 177 грамів;
  • діаметр зрізу – до 20 мм;
  • довжина леза – 55 мм.

Ручки інструменту алюмінієві, з нековзким поліпропіленовим покриттям. Легко лягають в руку завдяки ергономічній формі, не відтягують кисть.

Класична конструкція секатора з мінімальною кількістю елементів робить обслуговування інструменту простим і зрозумілим навіть для новачка. Наприклад, баланс роботи лез легко регулюється за допомогою єдиної викрутки. Як це зробити, можна подивитися в нашому відеоогляді:

Замовити і купити секатор для шульги STAFOR 860 можна в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин», який є офіційним дилером італійського виробника в Україні. Компанія гарантує кращу ціну і постійний асортимент аксесуарів і запчастин, а також забезпечує доставку товару в усі регіони країни.

Залиште коментар