Stafor 930: професійний і стильний секатор для вашого саду

  • 2020-12-03

STAFOR 930 – новий обвідний секатор від італійського бренду, що спеціалізується на розробці та виробництві професійного інструменту для садово-паркової справи. Серед переваг моделі – висока міцність, ергономічна форма, компактність і мала вага. Крім того, виріб має стильний дизайн, що також є важливим для багатьох садівників.

Ключові особливості інструменту

Серед основних характеристик STAFOR 930:

  • загальна довжина – 210 мм;
  • довжина лез – 55 мм;
  • вага інструменту – 250 г;
  • діаметр зрізаних гілок – до 20 мм;
  • розмір руки користувача – M-L.

За принципом роботи інструмент належить до обвідних секаторів. Це означає, що верхнє лезо у нього нерухоме і зігнуто «назустріч нижньому лезу», яке рухається.

Секатори цього типу давно використовують в садовій справі, це найбільш численна група інструментів. Їх популярність пояснюється зручністю в роботі, надійністю, а також тим, що зріз гілки виходить рівним і чистим.

Переваги моделі 930

Леза для секатора STAFOR 930 виготовляють зі спеціальної марки кованої сталі, що має високу міцність. Вони змінні: раз в декілька сезонів (за умови інтенсивного використання) їх замінюють на аналогічні (бренд випускає змінні леза саме для цієї моделі, також можна купити універсальні, їх ціна трохи нижча).

Ручки у цього секатора алюмінієві – це їх перевага перед пластиковими аналогами, але при цьому використання кованого алюмінію не збільшує вагу виробу. Підвищена міцність рукояток дозволяє прикладати до них максимальне зусилля, що важливо при роботі з гілками великого діаметру.

Секатор STAFOR 930
Секатор STAFOR 930

Руків’я покриті м'яким гумовим матеріалом, що запобігає їх ковзання в долонях. Форма держаків забезпечує щільне і надійне прилягання інструмента до руки, тому працювати з секатором можна тривалий час без перерви. Крім того, гумові наконечники ручок є своєрідними амортизаторами і поглинають взаємні удари один об одного. Це робить роботу в саду менш напруженою.

Леза інструменту надійно прилягають один до одного, при необхідності ступінь прилягання можна легко врегулювати. Для цього в центрі розташована пара «болт+гайка», які виконані з міцного сталевого сплаву. У закритому стані секатор надійно утримує металева застібка, що запобігає травмуванню користувача.

Детальніше про характеристики цієї моделі секатора ви можете дізнатися з відеоогляду, який підготували наші експерти:

Призначення інструменту

Секатор STAFOR 930 успішно використовують в сільському, садово-парковому, лісовому, тепличному господарстві, квітникарстві. Його застосовують при ландшафтних роботах, в зеленому дизайні, при безлічі операцій в ботанічних садах, розсадниках, в тому числі і для виконання значних обсягів робіт. Це універсальний інструмент, який однаково добре працює з живими чи сухими пагонами.

Після закінчення роботи кожну деталь інструменту варто очистити від пилу і бруду, соку рослин. Леза потрібно своєчасно заточувати, а при необхідності міняти. У міжсезонний період секатор слід зберігати в сухому місці. Перед зберіганням центральну болтову пару бажано обробити спеціальним мастильним матеріалом.

Пропонуємо переглянути відео, де наші експерти розповідають, як правильно розібрати і зібрати секатор Стафор 930 при обслуговуванні:

Купити секатор STAFOR 930 можна в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин». Ми організуємо швидку і надійну доставку товару в усі куточки України. Ціна інструменту, його наявність на складі, особливості використання – все це можна уточнити у наших консультантів.

Наша компанія є офіційним дилером італійського бренду Stafor в Україні, тому ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальну високоякісну продукцію.

Залиште коментар