Секатори Felco Elite – нова професійна лінійка інструментів від швейцарського бренду

  • 2024-04-08

Світовий лідер у виробництві засобів для обрізки рослин швейцарська компанія Felco оголосила про випуск нових інструментів для садівництва. Лінійка Felco Elite включає оновлені моделі секаторів 8 та 6 серії, розроблені для максимального задоволення потреб професійних садівників. Новинки репрезентують значні досягнення у продуктивності, комфорті та довговічності садових інструментів.

Асортимент нових секаторів серії Elite розроблявся, враховуючи багатий досвід виробництва якісних садових інструментів, створених компанією Felco за минулі десятиріччя. Він включає передовий дизайн і сучасні матеріали, які забезпечують неперевершену продуктивність обрізки та комфорт користувача при роботі. Виготовляючи такі ергономічні, довговічні та екологічні інструменти, компанія Felco встановлює нові стандарти у садовій галузі.

ПІДВИЩЕНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Секатори Felco Elite розроблені для того, щоб без зусиль справлятися навіть із найважчими завданнями по обрізці рослин. Завдяки інноваційним лезам від Felco та технології F-Tech секатори лінійки Elite забезпечують плавне різання, одночасно підвищуючи продуктивність і ефективність для професійних користувачів.

«Ці дві моделі втілюють основні цінності компанії Felco щодо довговічності, ергономіки та високої продуктивності. Ми пишаємось тим, що пропонуємо цей новий асортимент за доступною ціною без шкоди для якості та ефективності наших інструментів», – підкреслює генеральний директор компанії FELCO Набіл Френсіс.

КОМФОРТ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ

Розроблені для тривалого використання, секатори серії Felco Elite надають пріоритет комфорту користувача. Обтягнуті м’якою натуральною шкірою ручки забезпечують зручне та надійне утримання, зменшуючи втому та напругу м’язів під час тривалих обрізочних робіт. Ергономічний дизайн забезпечує ідеальне прилягання до руки й з часом адаптується до індивідуальних контурів долоні обрізчика.

ВИНЯТКОВА МІЦНІСТЬ ТА СТІЙКІСТЬ

Акцентуючи свою увагу на довговічність і збереження навколишнього середовища, компанія Felco створює інструменти, які служитимуть довго. Високоякісні матеріали та майстерність виготовлення забезпечують тривалу роботу таких секаторів. Запасні компоненти та концепція повної взаємозамінності деталей роблять обслуговування та ремонт секаторів простими та економічними. Виготовляючи свою продукцію з перероблених матеріалів і використовуючи для цього зелену енергію, Felco мінімізує свій вплив на навколишнє середовище.

Основні переваги секаторів нової серії Felco Elite

  • Ручки виготовлені з кованого алюмінію та мають пожиттєву гарантію від виробника.
  • Високоякісне лезо та контрлезо із загартованої вуглецевої сталі захищене спеціальним покриттям F-Tech, яке зменшує тертя та адгезію.
  • Фіксатор під великий палець дозволяє налаштувати середню позицію відкриття лез, яка підвищує продуктивність під час обрізання дрібних гілок.
  • Леза секаторів мають насічку для обрізання тонкого дроту.
  • Гвинтова фіксація контрлеза передбачає легку заміну деталей при необхідності.
  • Фіксуюча сегментна гайка призначена для легкого регулювання ріжучої головки.
  • Покриття руків’я з натуральної коричневої шкіри з червоним швом гарантує максимальний комфорт при утриманні секатора в руці.
  • Спеціальний отвір в алюмінієвій ручці дозволяє зафіксувати секатор і тримати його під рукою в будь-який час.

 

Характеристики секаторів серії Felco Elite

Характеристика

Felco 8 Elite

Felco 6 Elite

Довжина (мм)210195
Вага (г)245210
Діаметр обрізки (мм)2520
Довжина леза (мм)5542
Розмір рукиM-LS-M

 

Нові моделі садових секаторів Felco Elite розроблені для зручного використання як професіоналами, так і садівниками-любителями. Це незамінний інструмент для ландшафтних дизайнерів та всіх, хто працює в садах, парках, на виноградниках та у сфері озеленення. Професійний інструмент відомого швейцарського бренду вже доступний для покупки в офіційного дистриб'ютора Felco в Україні – інтернет-магазині «Клуб Рослин».

Залиште коментар