Італійська компанія Stafor - виробник високоякісних садових інструментів

Італійська компанія Stafor, яка випускає ріжучий садовий інструментарій, незважаючи на свою «молодість» (40 років на ринку), на сьогоднішній день складає гідну конкуренцію «довгожителям», що виробляють аналогічну продукцію: німецькій фірмі LOWE (150 років на ринку), фінській компанії Fiskars (365 років) і співвітчизниці Due Buoi з її 130-річною трудовою «біографією». Створена в 1975 році талановитим розумним інженером Стафором невелика майстерня з виробництва спеціального садового інвентарю - ножиць для обрізки винограду і супутніх товарів, за минулі десятиліття перетворилася на потужну корпорацію, що виробляє високоякісні садові ріжучі інструменти, які користуються величезним споживчим попитом на світовому ринку.

Сьогодні дилерська мережа Stafor охоплює практично всю Європу, а її логотип - розділена на два склади садовими ножицями у вигляді букви U (переможець) назва - став символом високої якості, що підтверджують слова вгорі торгового знака: «Made in Italy». Молода компанія зараз міцно займає верхні позиції в рейтингових списках найбільш затребуваної продукції для садових робіт на світовому ринку.

Безперечною перевагою компанії, керованої третім поколінням сім'ї Стафор, є слідування традиціям багаторічного досвіду засновників фірми в поєднанні з ефективним використанням сучасних інноваційних технологій 21 століття як у стадії початкової розробки «прототипу», так і при створенні кінцевого високоякісного продукту шляхом його випробування в складних умовах і закінчуючи серійним виробництвом. Саме ця особливість - випуск продукції «під ключ» - є гарантом справжньої італійської якості.

Особливості компанії Stafor:

 • якісне сервісне обслуговування споживачів;
 • 100% гарантія придбаної продукції;
 • повна відповідність продукту із заявленими технологіями виробництва;
 • проведення постійних досліджень та розробка нових лінійок товарів поліпшеної якості.

Асортимент продукції Stafor надзвичайно широкий: він включає в собе лінійки таких садових інструментів:

 • багатофункціональні садові ножиці;
 • секатори-ножиці для зрізання виноградної лози, обрізки гілок, стрижки та формування живоплоту;
 • пили з фіксованим лезом;
 • прищепні ножі з прямим і вигнутим лезом;
 • прищепні секатори;
 • прищепні верстати.

«Фірмовим» продуктом компанії, заявленим на логотипі, по праву є універсальні багатоцільові садові ножиці для обрізки винограду, гілок фруктових і декоративних дерев і квітів. Ножиці, леза яких виготовлені із загартованої вуглецевої сталі, оснащені ергономічними зручними ручками з комфортним пластиковим покриттям і гумовими амортизаторами, що сприяє легкості і безпеці в роботі. Розумна збалансованість новітніх технологій з простотою в застосуванні - запорука високої результативності та якості садових робіт.

Надзвичайно ефективні зручні секатори з нержавіючої сталі з нижнім зубчатим лезом, забезпечені протиковзкою насічкою, що володіють високою ріжучою здатністю. Ергономічні ручки секаторів, виготовлені з високоякісного поліпропілену, доповнюють строгий компактний італійський дизайн надійного і зручного садового інструменту.

Садові пилки Stafor - унікальний інструмент зі змінним лезом з вуглецевої сталі спеціального імпульсного загартовування. Дуже гострі зуби пилки мають потрійну заточку, а пластикова рукоятка з м'якою гумовою вставкою забезпечує комфорт і безпеку. Ще один плюс: пилка мобільна, легко складається і зручна в транспортуванні.

Особливої ​​уваги заслуговують професійні прищепні садові ножі з прямим і вигнутим лезом з нержавіючої сталі з гострими, як скальпель, лезами, що не вимагають частої заточки. Ручки ножів, виготовлені з надміцного пластику зі скловолокном, зручно «лягають» в руку, гарантуючи повну безпеку. Прекрасний італійський дизайн + якісний матеріал - запорука високої продуктивності і легкості використання прищепних ножів і професіоналами, і садівниками-аматорами.

Компанія Stafor освоїла виробництво нового продукту - верстата для щеплень, професійного пристрою, призначеного для швидкої, точної та ефективної підготовки великої кількості живців при мінімальних витратах часу. Простий, надійний, практичний і безпечний у використанні, оснащений спеціальним сток-лічильником і запасними елементами, прищеплювальний верстат Stafor - ідеальний варіант для щеплення винограду, фруктових і декоративних дерев.

Лінійка продукції компанії не обмежується перерахованими вище товарами: на сайті садового центру «Клуб рослин» можна детальніше ознайомитися з наявними інструментами і їх технічними характеристиками.

Компанія Stafor заслужила повагу в усьому світі завдяки 100% гарантії якості продукту під маркою «Зроблено в Італії», і це не тільки візитна картка бренду, а й визнання її високого рейтингу на світовому ринку виробників ріжучих садових інструментів сьогодні і в майбутньому.

 • Дата публікації: 11.01.2016


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Що таке роза флорібунда і чому вона улюблениця садівників цілого світу

Що таке роза флорібунда ➜➜ Дізнайтесь, як правильно обрати здорову рослину,➜➜Як проводити догляд, висадження та обрізку рози флорібунда ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті Клубу Рослин ...

Мініатюрні рози - крихітні красуні для гармонії простору

Мініатюрні рози - крихітні красуні для гармонії простору ➜➜ Дізнайтесь, як правильно обрати здорову рослину,➜➜Як проводити догляд, висадження та обрізку мініатюрної троянди ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті Клубу Рослин ...

Паркові троянди: види, сорти, опис, догляд

Паркові троянди: види, сорти, опис, догляд ➜➜ Дізнайтесь, як правильно обрати здорову рослину,➜➜Як проводити догляд, висадження та обрізку троянди ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті Клубу Рослин ...

Рандеву у Клубі: організація проектування

Хочете знати все про організацію проектування та познайомитись зі всесвітньо відомими ландшафтними дизайнерами, чиї проекти представляються у всьому світі? Негайно проходьте реєстрацію на "Рандеву у Клубі: організація проектування" ...