Італійська компанія Stafor - виробник високоякісних садових інструментів

Stafor

Італійська компанія Stafor, яка випускає ріжучий садовий інструментарій, незважаючи на свою «молодість» (40 років на ринку), на сьогоднішній день складає гідну конкуренцію «довгожителям», що виробляють аналогічну продукцію: німецькій фірмі LOWE (150 років на ринку), фінській компанії Fiskars (365 років) і співвітчизниці Due Buoi з її 130-річною трудовою «біографією». Створена в 1975 році талановитим розумним інженером Стафором невелика майстерня з виробництва спеціального садового інвентарю - ножиць для обрізки винограду і супутніх товарів, за минулі десятиліття перетворилася на потужну корпорацію, що виробляє високоякісні садові ріжучі інструменти, які користуються величезним споживчим попитом на світовому ринку.

Сьогодні дилерська мережа Stafor охоплює практично всю Європу, а її логотип - розділена на два склади садовими ножицями у вигляді букви U (переможець) назва - став символом високої якості, що підтверджують слова вгорі торгового знака: «Made in Italy». Молода компанія зараз міцно займає верхні позиції в рейтингових списках найбільш затребуваної продукції для садових робіт на світовому ринку.

Безперечною перевагою компанії, керованої третім поколінням сім'ї Стафор, є слідування традиціям багаторічного досвіду засновників фірми в поєднанні з ефективним використанням сучасних інноваційних технологій 21 століття як у стадії початкової розробки «прототипу», так і при створенні кінцевого високоякісного продукту шляхом його випробування в складних умовах і закінчуючи серійним виробництвом. Саме ця особливість - випуск продукції «під ключ» - є гарантом справжньої італійської якості.

Особливості компанії Stafor:

 • якісне сервісне обслуговування споживачів;
 • 100% гарантія придбаної продукції;
 • повна відповідність продукту із заявленими технологіями виробництва;
 • проведення постійних досліджень та розробка нових лінійок товарів поліпшеної якості.

Асортимент продукції Stafor надзвичайно широкий: він включає в собе лінійки таких садових інструментів:

 • багатофункціональні садові ножиці;
 • секатори-ножиці для зрізання виноградної лози, обрізки гілок, стрижки та формування живоплоту;
 • пили з фіксованим лезом;
 • прищепні ножі з прямим і вигнутим лезом;
 • прищепні секатори;
 • прищепні верстати.Ножицi Stafor 501.75

«Фірмовим» продуктом компанії, заявленим на логотипі, по праву є універсальні багатоцільові садові ножиці для обрізки винограду, гілок фруктових і декоративних дерев і квітів. Ножиці, леза яких виготовлені із загартованої вуглецевої сталі, оснащені ергономічними зручними ручками з комфортним пластиковим покриттям і гумовими амортизаторами, що сприяє легкості і безпеці в роботі. Розумна збалансованість новітніх технологій з простотою в застосуванні - запорука високої результативності та якості садових робіт.

Надзвичайно ефективні зручні секатори з нержавіючої сталі з нижнім зубчатим лезом, забезпечені протиковзкою насічкою, що володіють високою ріжучою здатністю. Ергономічні ручки секаторів, виготовлені з високоякісного поліпропілену, доповнюють строгий компактний італійський дизайн надійного і зручного садового інструменту.

Секатори Stafor

Садові пилки Stafor - унікальний інструмент зі змінним лезом з вуглецевої сталі спеціального імпульсного загартовування. Дуже гострі зуби пилки мають потрійну заточку, а пластикова рукоятка з м'якою гумовою вставкою забезпечує комфорт і безпеку. Ще один плюс: пилка мобільна, легко складається і зручна в транспортуванні.

Особливої ​​уваги заслуговують професійні прищепні садові ножі з прямим і вигнутим лезом з нержавіючої сталі з гострими, як скальпель, лезами, що не вимагають частої заточки. Ручки ножів, виготовлені з надміцного пластику зі скловолокном, зручно «лягають» в руку, гарантуючи повну безпеку. Прекрасний італійський дизайн + якісний матеріал - запорука високої продуктивності і легкості використання прищепних ножів і професіоналами, і садівниками-аматорами.

Ніж Stafor 211

Компанія Stafor освоїла виробництво нового продукту - верстата для щеплень, професійного пристрою, призначеного для швидкої, точної та ефективної підготовки великої кількості живців при мінімальних витратах часу. Простий, надійний, практичний і безпечний у використанні, оснащений спеціальним сток-лічильником і запасними елементами, прищеплювальний верстат Stafor - ідеальний варіант для щеплення винограду, фруктових і декоративних дерев.

Лінійка продукції компанії не обмежується перерахованими вище товарами: на сайті садового центру «Клуб рослин» можна детальніше ознайомитися з наявними інструментами і їх технічними характеристиками.

Компанія Stafor заслужила повагу в усьому світі завдяки 100% гарантії якості продукту під маркою «Зроблено в Італії», і це не тільки візитна картка бренду, а й визнання її високого рейтингу на світовому ринку виробників ріжучих садових інструментів сьогодні і в майбутньому.

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

Компанія Stafor

 • Дата публікації: 11.01.2016


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...