Обвідний сучкоріз Bahco P160-SL-90: професіонал на висоті

  • 2021-03-16

Обвідний сучкоріз шведського бренду Bahco P160-SL-90 призначений для професійного використання при обрізуванні плодових дерев і в ландшафтному дизайні. Легкий і міцний інструмент створений для комфортної роботи, при якій не виникне стомлення рук. Завдяки довгим руків’ям садівник може дотягнутися до віддалених, високо розташованих гілок.

Особливості та переваги інструменту

Конструкція сучкоріза Bahco P160-SL-90 враховує можливість тривалої та інтенсивної роботи в саду. Гострі леза з прекрасною заводською заточкою довго не втрачають свою різальну здатність.

Тверді ножі із загартованої сталі мають вигнуту форму. Коли вони плавно і щільно змикаються, відбувається чисте зрізання гілки без над зусилля з боку садівника. На поверхню металу нанесено захисне антикорозійне покриття, що істотно подовжує термін працездатності різального вузла.

Сучкоріз Bahco P160 SL90
Сучкоріз Bahco P160 SL90

Технічні параметри сучкоріза:

  • довжина – 900 мм;
  • вага – 1160 г;
  • діаметр зрізу – до 45 мм.

Руків’я дворучного секатора Bahco полегшені, виготовлені з алюмінієвих трубок овального перетину. Це дозволяє проводити обрізання верхніх гілок без перенапруги м'язів. Купити цей інструмент рекомендується садівникам, яким часто доводиться тримати сучкоріз над головою. Обробка навіть великої кількості дерев не призведе до болю в суглобах і появі професійних захворювань.

Для плавності руху важелі забезпечені двома амортизаторами. Відсутність ковзання забезпечується ергономічною формою руків’я з пластмаси.

Сучкоріз Bahco P160 SL90
Сучкоріз Bahco P160 SL90

Надійність конструкції сучкоріза

Механізм сучкоріза Bahco P160-SL-90 має продуману і збалансовану структуру. Різальна головка кріпиться до важелів двома гвинтами з кожного боку. Це збільшує міцність і запобігає розхитуванню руків’я під час роботи. Сталева частина сучкоріза надійно впресована в подовжене трубчасте руків’я через пластикові вставки. Всі з'єднання, в тому числі центральний фіксувальний гвинт, забезпечені спеціальними втулками проти непередбачуваного відкручування.

Детально розглянути пристрій сучкоріза Bahco P160-SL-90 можна в відеоогляді нашого експерта. Потужність секатора демонструється на конкретному прикладі – товста гілка зрізається одним легким рухом.

У разі зносу будь-яку запасну частину інструменту можна купити окремо. Просте і швидке розбирання сучкоріза і заміна деталей дає можливість заощадити час в розпал роботи. Таким чином, не виникає необхідність купувати новий обрізний інструмент за повну ціну. Можливо тривале використання різальної головки при оновленні важільних компонентів.

Догляд за інструментом

Сучкоріз Bahco P160-SL-90 не пошкоджує кору живих гілок і залишає рівну гладку поверхню зрізу. Нижнє лезо має спеціальну форму з поглибленням для стікання рослинного соку при обрізанні. Забруднення, які утворюються на лезі, необхідно регулярно прибирати. Велика кількість засохлих відкладень знижує якість зрізу, а значить, і зручність догляду за садом. Чисто і правильно обрізані фруктові дерева або виноград менше схильні до хвороб і приносять більше плодів.

При хорошому обслуговуванні надійний інструмент буде служити довгі роки. Для підготовки до зимового зберігання рекомендується нанести на леза мастило і розмістити сучкоріз в сухому приміщенні.

Голова сучкоріза Bahco P160 SL90
Голова сучкоріза Bahco P160 SL90

Ознайомитися з товаром, замовити, та отримати його в будь-якому куточку України через службу доставки можна в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин». Наша компанія є офіційним дилером фірми Bahco в Україні та пропонує за помірними цінами різні садові інструменти цього виробника.

Залиште коментар