Сучкорізи Felco 211: обрізка гілок зі швейцарським комфортом

 • 2020-10-12

Швейцарський виробник садового інструменту, легко пізнаваний завдяки фірмовому червоному кольору руків’я інструментів, випустив відразу три моделі сучкоріза серії Felco 211 – 40, 50 і 60 см. Тепер кожен садівник може придбати інвентар, який підходить саме для нього. Різниця між моделями в довжині рукояток, яка відповідає цифрі в назві.

Сучкоріз серії Felco 211
Сучкоріз серії Felco 211

Ціна на цей садовий інструмент розрізняється не суттєво, а завдяки тому, що «Клуб Рослин» є офіційним дистриб'ютором Felco в Україні, ми можемо запропонувати найдоступнішу вартість на ринку.

Характеристики сучкоріза Фелко 211

Інструмент призначений для обрізки гілля товщиною 3,5 см. Легкий, але при цьому потужний, він розроблений таким чином, щоб знизити навантаження на м'язи і зменшити втому, яка зазвичай супроводжує садівника в кінці роботи.

Лезо, виготовлене із загартованої сталі, і протилезо – з кованої сталі покриті антикорозійним шаром, що гарантує їх довгу службу. Радіус лез регулюється за допомогою однієї гайки. Зігнуте протилезо дозволяє утримувати гілку максимально близько до центру ріжучої головки і забезпечує рівний і гладкий зріз.

Рукоятки зроблені з міцного алюмінію, що дозволяє значно знизити вагу інструменту і працювати довгий час, тримаючи його на вазі. Спеціальні гумові накладки на руків’я виконують подвійну функцію: забезпечують протиковзкий ефект і доповнюють роботу амортизатора, що зменшує віддачу в кінці обрізки.

Характеристики серії сучкорізів Фелко 211:

 • країна-виробник: Швейцарія;
 • діаметр зрізу: 3,5 см;
 • лезо: сталь;
 • покриття: антикорозійне;
 • рукоятка: алюміній;
 • накладки: гума;
 • довжина рукояток: 40 см (модель Felco 211-40), 50 см (модель Felco 211-50), 60 см (модель Felco 211-60);
 • вага: 211-40 – 715 г, 211-50 – 800 г, 211-60 – 885 г;
 • змінні деталі: всі;
 • тип: дворучний, обвідний.

Щоб познайомити вас з тим, як влаштовані сучкорізи серії Фелко 211, ми зняли кілька відео-оглядів.

Зверніть увагу: чим довше руків’я, тим краще вони виконують функцію важеля, а це означає, що вимагають менше зусиль.

Застосування сучкоріза Felco 211

Щоб кущі і дерева виглядали охайно, та правильно розвивались, необхідно один або два рази на рік проводити їх обрізку. Видаляють пошкоджені і сухі гілки, проводять косметичну обрізку з метою проріджування крони або надання їй незвичайного вигляду.

Хоча про призначення сучкоріза «говорить» його назва, деякі садівники-початківці не розуміють навіщо купувати ще один інструмент, якщо гілки можна обрізати секатором або садовою пилкою?

Сучкоріз розроблений саме як пристосування для видалення високо розташованих гілок або гілок в густих заростях. Саме для цього конструкція обладнана довгими міцними ручками, які не тільки допомагають дістатися до незручних місць, а й зменшують додані зусилля.

Особливо популярний такий інвентар при обрізанні або проріджування заростей колючих чагарників (шипшини, малини, ожини, глоду та обліпихи). Завдяки довгим руків’ям одиночному кущу або живоплоту можна надати доглянутий вигляд швидко і без шкоди для шкіри рук.

Догляд за дворучним сучкорізом Фелко 211

Щоб садовий інструмент довгі роки ефективно виконував свою роботу, за ним потрібно періодично доглядати.

Незважаючи на те, що в лезі зроблені прорізи для відтоку деревного соку, після використання інструмент радять промити і витерти чистою ганчіркою. Стійкі забруднення і смоли видаляють за допомогою ацетону.

Щоб підтримувати гостроту лез, їх необхідно періодично точити. Якщо вам здається, що сучкоріз став менш ефективно справлятися зі своїм завданням, не соромтеся додатково його підгострити.

Раз на кілька тижнів і перед консервацією на зиму рекомендується змащувати ріжучу голівку. Найкраще використовувати для цього спеціалізоване мастило для садового інструменту Felco 990. Щоб якісно очистити і змастити всі рухомі частини, інструмент краще розібрати.

Докладну інструкцію, як розібрати і зібрати сучкоріз Felco 211, дивіться в нашому відео.

Купити будь-яку з моделей сучкорізів Фелко 211 можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Наша пропозиція – тільки якісний садовий інструмент від перевірених постачальників і доступна ціна. Щоб отримати товар з доставкою в будь-який населений пункт України, оформіть замовлення через сайт або по телефону.

Залиште коментар