Сучкорізи LOWE 20 серії: чемпіони в боротьбі з сухими гілками

Садовий інструмент відомого німецького виробника популярний у багатьох країнах завдяки якості та надійності. Сучкорізами LOWE 20-ї серії з задоволенням користуються професійні садівники та любителі. Потужні кусачки з елегантним дизайном застосовують також для робіт у виноградниках, розплідниках плодових дерев, в лісовому господарстві.

Характеристики та переваги LOWE 20

Сучкорізи Льове 20-ї серії з прямим лезом розроблені для обрізання гілок діаметром до 45 мм. Новаторська конструкція головки забезпечує рівний і чистий зріз. В процесі роботи різальний ніж впирається в коваделко. Деревина піддається сильному тиску, якому не можуть протистояти навіть найтвердіші гілки.

Сучкоріз LOWE 20.100

Моделі з довгим руків’ям застосовують для обрізки високих дерев. Важелі з легких алюмінієвих сплавів дозволяють вільно тримати інструмент над головою, не перенапружуючи зап'ястки. Секатор надійно затискає гілку і плавно перерізає її без поштовхів і віддачі.

Зусилля руки передається з висхідним коефіцієнтом. Це захищає садівника від передчасної втоми та хронічних проблем з суглобами. Чохли з якісного пластику гарантують зручний захват без ковзання навіть в дощову погоду.

Особливості 20-ї серії сучкорізів

У великій колекції фірми Льове кожен виноградар або квітникар може вибрати та купити інструмент, відповідний йому за ціною і технічними параметрами. У лінійку сучкорізів LOWE 20 входить чотири аналогічні моделі різного розміру:

  • LOWE 20.050 – довжина 50 см, вага 815 г;
  • LOWE 20.065 – довжина 65 см, вага 960 г;
  • LOWE 20.080 – довжина 80 см, вага 1090 г;
  • LOWE 20.100 – довжина 100 см, вага 1280 г

Сучкоріз LOWE 20 в роботі

Габарити інструменту визначають, де і як його зручніше використовувати. Всі моделі успішно справляються з товстими сухими гілками. Варіанти з коротшим руків’ям підходять для винограду, квітів, декоративних чагарників. Подовжені сучкорізи дають можливість ефективно обрізати плодові дерева та саджанці в розплідниках, не користуючись при цьому драбиною.

Працювати сучкорізом LOWE 20 зручно навіть в саду який перетворився на хащі. Його руків’я не розкривається ширше, ніж на 90 градусів. Тому не застряє в сусідніх гілках і оберігає руки від зайвої напруги.

У докладному відеоогляді наші експерти розкажуть про секатор і про те як він влаштований. Зверніть увагу на відсутність химерних технічних рішень. Виробник демонструє істинно німецьку практичність та лаконічність, діючи за принципом «мінімум деталей – максимум надійності».

Правила використання сучкоріза

Корпус секатора і різальна головка піддаються великим навантаженням. Попри прекрасну заводську обробку, все ж таки леза необхідно періодично заточувати. Заміна поламаних деталей не забере багато часу, адже конструкція зрозуміла на рівні інтуїції. Послідовність дій по демонтажу і збірці можна побачити в нашому відеоролику. Багато хто вважає за потребу купити деталі що зношуються заздалегідь, щоб за необхідністю швидко відремонтувати сучкоріз.

Продовжити життя інструменту можна завдяки ретельному догляду. Після закінчення обрізки металеві частини потрібно очистити від бруду, приділивши особливу увагу головці інструменту. Ножі регулярно змащують машинним мастилом.

Даний садовий інструмент призначений для санітарної обрізки дерев і чагарників. Не рекомендується використовувати його для перекушування кабелю або дроту. Міцний зносостійкий сучкоріз при правильному використанні здатен служити довгий час.

Садовий центр «Клуб Рослин» є офіційним дилером бренду і продає сучкорізи LOWE за оптимальною ціною. Наш інтернет-магазин пропонує доставку садових інструментів в усі куточки України.

  • Дата публікації: 05.03.2021


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Прищепний секатор Artitec 3T: ідеально дзеркальний зріз і щеплення брунькою

Огляд італійського секатора для щеплення рослин Artitec 3T. Головні переваги професійного інструменту для садівників. Фото та відео з експертною оцінкою ...

Секатори Fiskars: переваги та недоліки

Читайте детальну інформацію про секатори Фіскарс ✂ Який інструмент вибрати? ⚖ Реальні тести і відгуки про Fiskars. Плюси і мінуси. Фото ...

Складна садова пила Stocker 1419 (Zyklon 180): комфорт, який завжди з тобою

Складна садова пила Zyklon 180 (модель Stocker 1419) гармонійно поєднує у собі надійність професійного інструменту та доступну ціну. Пропонуємо детальний огляд цього чудового інструменту ...

Секатори Stocker типу «рублячі ножиці»: чудова четвірка італійських професіоналів

Особливістю садових інструментів італійської компанії Stocker є висока різальна здатність і яскравий дизайн. Пропонуємо огляд секаторів типу «рублячі ножиці» ...