Сучкорізи Felco 230 та 231: комфорт в пріоритеті

Садовий інструмент мусить бути зручним, зносостійким і ефективним. Сучкорізи Фелко ідеально підходять під ці критерії завдяки традиції створювати виключно якісний інструмент.

Купити сучкорізи Felco 230 і Felco 231 варто купити не тільки ландшафтним дизайнерам і професійним садівникам, а й садівникам-любителям, які цінують свої сили та час. У нас вас чекає досвідчена консультація від експертів у своїй справі, низька ціна і швидка доставка.

Опис сучкорізів Фелко 230 / 231

Видалення пошкоджених гілок на кущах і деревах – щорічний обов'язок садівника. Як і при формувальному обрізанні, для виконання цієї роботи часто доводиться докладати неабияких зусиль – тверда деревина нелегко розрізається традиційним садовим інструментом. Саме для виконання непростих завдань швейцарською компанією Felco були розроблені моделі 230 і 231 з системою кріплень і важелів, які роблять обрізку дерев простою й швидкою.

Сучкоріз Felco 230

Дані сучкорізи належать до однієї серії та мають лише незначну відмінність в конструкції. У моделі 230 лезо пряме, сучкоріз 231 має вигнуте лезо для більш зручного захвату гілок. Подібний хід дозволяє кожному покупцеві вибрати саме ту модель, яка підходить йому за технічними характеристиками та здасться більш зручною.

Лезо і протилезо виготовлені з різних матеріалів, завдяки чому інструмент служить на порядок довше аналогів.

Верхнє лезо з нержавіючої сталі має скоси з двох сторін, що дозволяє йому входить в гілку м'яко й легко. Коваделко виготовлене за власною технологією компанії з кованого алюмінію із застосуванням термічної обробки. Протилезо поєднане з руків’ям спеціальною системою важелів, яка посилює передане зусилля більш ніж в півтора раза.

Більш докладно познайомитися з моделлю сучкоріза Felco 230 можна у відеоогляді, підготовленому експертами «Клубу Рослин»:

Характеристики сучкорізів Felco 230 / 231

  • вага – 1150 г;
  • довжина – 80 см;
  • матеріал леза – сталь, алюміній;
  • форма леза в моделі 230 – пряма;
  • форма леза в моделі 231 – вигнута;
  • товщина зрізу – до 40 мм;
  • матеріал руків’я – алюміній;
  • особливості – система зниження зусилля, що додається на 65% завдяки важелям;
  • виробник – Швейцарія.

Сучкоріз Felco 231

Використання сучкорізів Фелко 230 та 231

Гілки, що вимагають видалення, часто знаходяться високо, і сучкоріз доводиться тримати на витягнутих руках. Тому при виборі інструмента особливу увагу варто приділити довжині руків’я і вазі інструменту.

Компанія Felco прагне зробити роботу в саду максимально комфортною, тому сучкорізи 230 і 231 серії оснащені ергономічним і легким руків’ям, виготовленим з міцної алюмінієвої трубки та які мають накладки, що розташовані в місцях захвату й запобігають ковзанню.

При перегляді відеоогляду сучкоріза Фелко 231 зверніть увагу на поглиблення в металі, призначені для додаткового зниження ваги інструменту:

Ніщо не заважає використовувати ці сучкорізи для обрізки тонких віток, проте основне призначення інструменту – видалення грубих гілок діаметром до 5 см. Після обрізання залишається рівний, чистий зріз, що сприяє швидкому загоєнню. Щоб зменшити ризик розвитку патогенних мікроорганізмів у свіжій рані, рекомендується місце зрізу діаметром 3 см і більше обробляти садовим варом.

Сучкорізи Felco 230 та Felco 231 славляться своєю довговічністю і зносостійкістю. Все, що потрібно для комфортної роботи – періодична заточка лез і змащування інструменту перед зберіганням.

Всі частини сучкорізів, як і будь-яких інших інструментів компанії Felco, замінні, завдяки чому нема потреби купувати новий інструмент при зносі однієї або декількох деталей. І не варто хвилюватися, що момент заміни може бути втрачений – змінні деталі завжди можна замовити в нашому інтернет-магазині.

До речі, про те, як просто розібрати та зібрати сучкоріз Felco для обслуговування – дивіться в нашій відеоінструкції:

Купити сучкоріз Фелко 230 або Фелко 231 можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми продаємо тільки якісний садовий інструмент, який можна замовити з доставкою в будь-який населений пункт країни. Офіційна гарантія якості та найнижча ціна на ринку забезпечені тим, що ми є офіційним дистриб’ютором компанії Felco в Україні.

Сучкоріз Felco 230

  • Дата публікації: 22.01.2021


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Прищепний секатор Artitec 3T: ідеально дзеркальний зріз і щеплення брунькою

Огляд італійського секатора для щеплення рослин Artitec 3T. Головні переваги професійного інструменту для садівників. Фото та відео з експертною оцінкою ...

Секатори Fiskars: переваги та недоліки

Читайте детальну інформацію про секатори Фіскарс ✂ Який інструмент вибрати? ⚖ Реальні тести і відгуки про Fiskars. Плюси і мінуси. Фото ...

Складна садова пила Stocker 1419 (Zyklon 180): комфорт, який завжди з тобою

Складна садова пила Zyklon 180 (модель Stocker 1419) гармонійно поєднує у собі надійність професійного інструменту та доступну ціну. Пропонуємо детальний огляд цього чудового інструменту ...

Секатори Stocker типу «рублячі ножиці»: чудова четвірка італійських професіоналів

Особливістю садових інструментів італійської компанії Stocker є висока різальна здатність і яскравий дизайн. Пропонуємо огляд секаторів типу «рублячі ножиці» ...