Серія сучкорізів STAFOR 700 – обрізка в саду без втоми та проблем

  • 2021-01-14

Сучкоріз – різальний садовий інструмент, призначений для обрізки сухих, слабких та зайвих гілок дерев і чагарників. Такий інвентар дозволяє швидко і без надмірних зусиль впоратися з формувальним і санітарним обрізанням рослин.

Купити сучкоріз не проблема, існує безліч варіантів за різними цінами, призначених для виконання різноманітних завдань. А торгова марка STAFOR – один з визнаних лідерів у виробництві професійного садового інструменту, чия продукція відрізняється гарантованою італійською якістю, перевіреною часом.

Сучкоріз STAFOR 700
Сучкоріз STAFOR 700

Особливості конструкції сучкорізів STAFOR 700

Лінійка сучкорізів Стафор 700 представлена трьома моделями професійних інструментів, які мають ідентичну голову і відрізняються тільки довжиною руків’я та, відповідно, загальною вагою. Найменший з них – модель STAFOR 700.60 довжиною 60 см важить всього 995 г. Докладніше про нього дивіться у відео, підготовленому нашими експертами:

Характеристики сучкорізів STAFOR 700:

  • матеріал голови – високовуглецева сталь з антикорозійним покриттям;
  • довжина леза – 65 мм;
  • матеріал руків’я – алюміній;
  • максимальний діаметр розкриття лез – 55 мм;
  • рекомендований діаметр обрізати гілля – до 35 мм;
  • фрезерування на контрлезі для збору бруду і соку;
  • гумові амортизатори для пом'якшення віддачі.

Середня модель сучкоріза – СТАФОР 700.80 має довжину руків’я 80 см при вазі 1165 г. Щоб більш детально ознайомитися з особливостями цієї моделі, пропонуємо подивитися відеоогляд:

Сучкорізи лінійки 700 відносяться до обвідних і відрізняються вузькою головою, призначеною для використання в густих переплетіннях гілок. Вони ідеально підходять для обрізування невисоких чагарників і ягідних культур. Наприклад, сучкоріз 700.100 з довжиною руків’я 1 м зручний тим, що дає можливість видаляти стебла малини біля самої землі, не нахиляючись. При цьому він не дуже важкий – усього 1345 г. Більше інформації про цей інструмент представлено в наступному відео:

Переваги садових сучкорізів STAFOR 700

Голова сучкорізу оснащена центральною гайкою і пластиною, які утворюють механізм для регулювання затягування осьового вузла. Руків’я виконані з плоскої алюмінієвої трубки з овальними торцями, завдяки чому вони досить легкі при своїй значній міцності. Бочкоподібні пластикові напайки на руків’ї дозволяють комфортно тримати інструмент під час роботи та захищають руки від холоду в морозну погоду.

Один з плюсів моделей цього бренду – особливе з'єднання голови та руків’я інструменту. Алюмінієві та сталеві деталі з'єднуються методом пресування на спеціальному верстаті. Вузол не підлягає розбиранню, він дуже надійний і міцний, на відміну від інструментів інших виробників, в яких це місце може бути досить уразливим.

Кожен сучкоріз цієї серії повністю розбірний, всі деталі змінні. Оскільки STAFOR – завод з повним циклом виробництва, в нашому інтернет-магазині представлений весь перелік оригінальних деталей. Тому в разі зносу або пошкодження легко можна повернути працездатність своєму інструменту.

Правила догляду за сучкорізом

Вирішивши придбати професійний інструмент для саду, потрібно відразу продумати, як зберегти його в хорошому стані. Адже навіть фірмовий сучкоріз, довговічний і зносостійкий, прийде в непридатність при неправильному зберіганні. Щоб цього не сталося, після кожного використання важливо очистити інвентар від залишків деревини, соку рослин та інших забруднень.

Сучкоріз STAFOR 700
Сучкоріз STAFOR 700

Перед тривалим зберіганням слід обробити механізм спеціальним мастилом, потім відправити інструмент в сухе приміщення без значних перепадів температури. В таких умовах сучкорізу не буде загрожувати іржавіння, він завжди буде готовий до роботи.

Купити сучкорізи STAFOR та інші садові інструменти можна в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин» за адекватною ціною. Як офіційний дилер цього італійського бренду в Україні, ми пропонуємо покупцям широкий асортимент гарантовано якісних товарів, які послужать вам довго. Замовлення доставляємо в усі куточки країни.

Залиште коментар