Сучкоріз STAFOR 702.85: суворий професіонал з серйозними намірами

  • 2021-01-19

У парку і палісаднику, в саду і розсаднику – всюди, де є дорослі дерева і високорослі чагарники, не обійтися без хорошого різального інструменту з розширеними можливостями. Сучкоріз STAFOR 702.85 впорається з будь-яким викликом, будь то товста гілка або тверда деревина, залишивши лише чистий рівний зріз, який легко обробити.

Навіщо взагалі потрібен сучкоріз

Там, де справиться секатор, на допомогу приходить сучкоріз. Якщо треба швидко та акуратно прибрати гілку, але не якусь, а, наприклад, п'ятирічну, розташовану на висоті власного росту та навіть трохи вище – кращий за професійний сучкоріз варіант придумати неможливо. Адже завдяки своїй потужності та довгим руків’ям він здатен замінити не тільки пилку, а й зробить непотрібним використання невеликої драбини.

До речі, довжина руків’я сучкоріза STAFOR 702.85 дозволяє пробратися всередину будь-якого колючого куща й привести його до ладу – тобто прорідити та окультурити. Аналогічно з колючим живоплотом.

Особливості моделі Стафор 702.85

STAFOR 702.85 – один з найбільших представлених на ринку сучкорізів обвідного типу. Виготовлений «під ключ» в Італії на сімейному підприємстві, що спеціалізується на виробництві садового інструменту.

Сучкоріз Стафор 702.85
Сучкоріз Стафор 702.85

Технічні характеристики сучкоріза STAFOR 702.85:

  • довжина – 850 мм;
  • маса – 1900 г;
  • довжина леза – 120 мм;
  • діаметр розкриття – більше ніж 60 мм;
  • діаметр рекомендованого зрізу – до 50 мм;
  • гвинти загартовані;
  • різальні частини цільні, з високовуглецевої сталі;
  • руків’я порожнисті алюмінієві.

Однак головна особливість сучкоріза STAFOR 702.85 навіть не в його розмірах, а в його силі, потужності, та міцності, завдяки яким він легко виконує надскладні завдання. Він реально могутній, адже його ножі виготовлені з потовщеного металу з додатковим ребром жорсткості по лініях натягу на лезах.

Як і всі сучкорізи STAFOR, дана модель оснащена ефективними прогумованими амортизаторами на металевій основі, які контролюють силу стиснення. Невеликий експеримент з амортизаторами та багато іншого можна побачити в докладному огляді нашого експерта (спойлер: це дійсно дуже потужний сучкоріз).

Діаметр руків’я інструменту досить великий, що накладає певні обмеження на захват. Модель підійде виключно для середньої й великої руки (розмір M, L). Руків’я покриті тактильно приємним пластиком, злегка шорстким, щоб не ковзали навіть в господарських рукавичках.

Як доглядати за інструментом

Особливості конструкції ножів цього інструменту – глибокі виїмки вздовж різальної лінії – сприяють самоочищенню від рослинних залишків. Однак після роботи все ж таки рекомендується голову сучкоріза повністю очистити та витерти насухо.

Сучкоріз придатний до ремонтування: можна купити практично будь-яку запчастину – від леза і контрлеза до амортизаторів, гайки, стопорної пластини й так далі. Ціна, природно, буде значно нижчою, ніж покупка нового інструменту, особливо якщо всі роботи провести самостійно. Це не складно, адже виробник максимально спростив обслуговування інструменту. Щоб дещо змінити, потрібно розкрутити кріплення – гвинти 8 мм, зняти центральний фіксувальний гвинт зі стопорною пластиною. Протерти всі деталі промасленою рядниною, змінити, зібрати у зворотному порядку.

Леза сучкоріза потребують періодичного заточування в міру затуплення. Час від часу його потрібно змащувати, можна купити будь-яке мастило, але найліпше професійне. Зберігають інструмент в сухому приміщенні в закритому стані, краще в спеціальному чохлі.

Сучкоріз Стафор 702.85 і всі запасні частини до нього можна замовити й купити в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин», який є офіційним дилером STAFOR в Україні. Наш садовий центр гарантує прийнятну ціну інструменту і забезпечує швидку доставку товару в усі населені пункти України.

Залиште коментар