Сучкорізи STAFOR 806 – сад без сучка і задирки

Кожен власник земельної ділянки прагне посадити й виростити сад мрії та потрапити в список кращих садівників світу або хоча б району. Помічниками на цьому фізично складному і тернистому шляху служать якісні інструменти. І в маленькому саду, і тим більше на великій плантації полегшити роботу по обрізанню дерев і чагарників допоможуть італійські сучкорізи STAFOR.

Призначення сучкоріза

Сучкоріз незамінний при роботах по сезонному, формувальному або санітарному обрізанню рослин. Основне його завдання – підвищити продуктивність, при одночасному зниженні докладених садівником зусиль. За допомогою сучкоріза можна виконувати обрізку крони дерев і високих чагарників, не користуючись драбиною, без ризику впасти з неї та травмуватись.

Інструмент, з довжиною руків’я до 1 метра, здатний обрізати гілки завтовшки до 50 мм, тому важливо, щоб він був міцним, але не важким, оскільки працювати, утримуючи над головою важкий предмет, не дуже приємно.

Сучкоріз STAFOR 806

Моделі сучкорізів STAFOR 806 і їх особливості

Місто Маньяго на північному сході Італії, де в 1975 році була започаткована компанія STAFOR, відоме далеко за межами країни своїми традиціями металообробки. Підприємство спеціалізується на випуску високоякісних садових інструментів: секаторів, ножиць, сучкорізів, використовуючи як традиційні, так і сучасні технології обробки металу. Постійно збільшує асортимент і гнучко реагує на запити ринку, розширюючи географію продажів, що дозволяє купити інструменти виробника вже і в Україні.

Професійний сучкоріз Стафор 806-ї лінійки, обладнаний спеціально розробленою системою важелів, дозволяє без зайвих зусиль видаляти гілки досить великого діаметра. Подовжені ручки з алюмінієвого сплаву не тільки значно зменшують вагу інструмента, а й дозволяють дістати до високо розташованих гілок без драбини.

Відео з оглядом сучкоріза STAFOR 806.100:

Литі пластикові накладки на руків’ї інструменту допомагають надійно утримувати знаряддя в руках. Різальна головка, виготовлена із загартованої вуглецевої сталі, має коваделко, яке є упором для відрізуваної гілки. Гостре сталеве лезо не потребує частих заточувань.

Завдяки унікальній конструкції і якісним матеріалам, сучкоріз STAFOR серії 806 з легкістю перерізає навіть тверду і суху деревину.

Виробник пропонує декілька модифікацій інструменту даної серії: STAFOR 806.100 з довжиною руків’я 100 см, 806.80 з руків’ям завдовжки 80 см, та 806.70 (відповідно 70 см). Всі ці моделі мають вузьке лезо для кращого проникнення сучкоріза між гілками в кроні дерев або біля підніжжя кущів.

Відео з оглядом сучкоріза STAFOR 806.80:

Технічні характеристики сучкорізів Стафор 806

Сучкорізи компанії STAFOR лідирують у своєму класі та мають стійкий попит у садівників світу внаслідок високих технічних характеристик:

  • матеріал лез різальної головки – високовуглецева загартована сталь;
  • гайки та гвинти виготовлені із загартованої сталі;
  • матеріал руків’я – алюміній з накладками із пластику;
  • наявність коваделка;
  • двостороння заточка крайки леза;
  • зниження зусилля при роботі завдяки мультиплікатору;
  • подвійне фірмове маркування на руків’ях і різальних частинах;
  • доступна ціна в офіційного дилера.

Сучкоріз прослужить довгі роки за умови використання його тільки за прямим призначенням і належному догляді. Полягає він у тому, щоб після завершення роботи очистити інструмент від бруду і деревного соку. Металеві частини слід періодично змащувати спеціальним мастилом. При потребі – заточувати різальну крайку. Недотримання цих нехитрих правил призведе до зниження ефективності роботи сучкоріза.

Сучкоріз STAFOR 806

Купити чудовий сучкоріз фірми-виробника STAFOR за привабливою ціною можна, замовивши його в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Наш садовий центр є офіційним дилером бренду в Україні, фахівці грамотно проконсультують вас і організують доставку обраного товару в будь-яку точку України.

  • Дата публікації: 27.01.2021


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...