Лінійка сучкорізів ARS: повна перемога функціональності

  • 2020-12-27

Для догляду за будь-яким професійним розплідником, ягідником або горішником потрібно безліч інструментів, проте недооцінювати значення сучкоріза не варто. Саме з його допомогою можна не тільки провести обрізку куща по висоті, але і розчистити біля кореня, видалити загущуючи гілки або пагони, які вже віддали плоди.

Інформація про виробника

Всесвітньо відомий бренд ARS Corporation заснований в далекому 1876 році. Перший секатор був запущений в серію ще в 1951 році, відтоді асортимент не просто розширився, але і змінився до невпізнання.

Особлива гордість бренду – сталь, загартування і підготовка різальних поверхонь. Для виготовлення садового інструменту використовують тільки високовуглецеву сталь, яка проходить специфічну термічну обробку (загартування в гарячій ванні методом Маркенха) та імпульсне загартовування. На різальні крайки наносять спеціальне покриття, яке запобігає налипанню соку і рослинних залишків, тверді хромовані або з фторовуглецеві смоли. Це трохи підвищує ціну, але значно спрощує роботу з інструментом.

Найсучасніші запатентовані технології, контроль виробництва на всіх етапах і японський перфекціонізм перетворили ARS Corporation в лідера на ринку садового інструменту. Якість і довговічність – відмінна риса пилок, секаторів і, звичайно ж, сучкорізів від АРС.

Сучкорізи ARS: опис лінійки

Лінійка сучкорізів ARS розрахована на використання професійними садівниками та селекціонерами в інтенсивних молодих садах, при вирощуванні саджанців і чагарників. Закономірно, що розрахована для роботи з живими молодими рослинами лінійка складається в основному з обвідних моделей, які роблять акуратний зріз. Інструмент типу гільйотини тільки один – АРС LPA-30L з храповим механізмом, його є сенс придбати для саду з дорослими деревами, яким може знадобитися чистка сухих та травмованих пагонів.

Сучкоріз ARS LPB-20
Сучкоріз ARS LPB-20

Усередині самої лінійки інструмент поділяється за двома розмірним категоріям – головки та довжини руків’я (розмір M – 62-63 см, розмір L – 77-78 см):

  • LPB-20 – вузька головка, зріз 32-40 мм;
  • LPB-30 – ширша головка з вигином різальних крайок, зріз 38-45 мм;
  • LPB-40 – потужні різальні поверхні, високе розкриття, зріз до 50 мм.

Моделі LPB-20 і LPB-30 підходять для рутинної роботи в саду, обрізки річного приросту і видалення гілок двох- або трирічного віку. Модель LPB-40 завдяки своїм розмірам прекрасно справляється зі зрілими гілками, її можна використовувати для санітарної чистки та вибракування.

Чим більша головка, тим ширше захоплення і різальні можливості інструменту. Довжина руків’я підсилює важіль, плюс доповнює можливість дістатися у важкодоступні місця.

Розглянути всі сучкорізи докладно і порівняти моделі за розмірами можна в відео з коментарями від нашого експерта:

Переваги інструменту від АРС

Професійний інструмент АРС виготовляється з урахуванням анатомічних особливостей кисті руки, а матеріали, які використовують, орієнтовані на комфортну роботу в будь-яку пору року. Поєднання легкого алюмінію на руків’ях, покритих протиковзним пластиком, і функціональних лез дозволяє проводить обрізку без докладання великих зусиль і, як наслідок, пекельної втоми в кінці робочого дня.

Всі вузли інструменту розбірні, їх не складно обслуговувати, а при необхідності можна замінити.

Сучкоріз ARS
Сучкоріз ARS

Весь асортимент представлених сучкорізів АРС можна замовити і купити за розумною ціною в інтернет-магазині нашого садового центру, який є офіційним дилером ARS Corporation в Україні. «Клуб Рослин» гарантує стабільну наявність запчастин і комплектуючих, а також швидку доставку товару в будь-який куточок країни.

Залиште коментар