Лінійка сучкорізів ARS: повна перемога функціональності

Для догляду за будь-яким професійним розплідником, ягідником або горішником потрібно безліч інструментів, проте недооцінювати значення сучкоріза не варто. Саме з його допомогою можна не тільки провести обрізку куща по висоті, але і розчистити біля кореня, видалити загущуючи гілки або пагони, які вже віддали плоди.

Трохи про виробника

Всесвітньо відомий бренд ARS Corporation заснований в далекому 1876 році. Перший секатор був запущений в серію ще в 1951 році, відтоді асортимент не просто розширився, але і змінився до невпізнання.

Сучкоріз ARS LPB-20

Особлива гордість бренду – сталь, загартування і підготовка різальних поверхонь. Для виготовлення садового інструменту використовують тільки високовуглецеву сталь, яка проходить специфічну термічну обробку (загартування в гарячій ванні методом Маркенха) та імпульсне загартовування. На різальні крайки наносять спеціальне покриття, яке запобігає налипанню соку і рослинних залишків, тверді хромовані або з фторовуглецеві смоли. Це трохи підвищує ціну, але значно спрощує роботу з інструментом.

Найсучасніші запатентовані технології, контроль виробництва на всіх етапах і японський перфекціонізм перетворили ARS Corporation в лідера на ринку садового інструменту. Якість і довговічність – відмінна риса пилок, секаторів і, звичайно ж, сучкорізів від АРС.

Сучкорізи ARS: опис лінійки

Лінійка сучкорізів ARS розрахована на використання професійними садівниками та селекціонерами в інтенсивних молодих садах, при вирощуванні саджанців і чагарників. Закономірно, що розрахована для роботи з живими молодими рослинами лінійка складається в основному з обвідних моделей, які роблять акуратний зріз. Інструмент типу гільйотини тільки один – АРС LPA-30L з храповим механізмом, його є сенс придбати для саду з дорослими деревами, яким може знадобитися чистка сухих та травмованих пагонів.

Сучкоріз ARS LPB-40

Усередині самої лінійки інструмент поділяється за двома розмірним категоріям – головки та довжини руків’я (розмір M – 62-63 см, розмір L – 77-78 см):

  • LPB-20 – вузька головка, зріз 32-40 мм;
  • LPB-30 – ширша головка з вигином різальних крайок, зріз 38-45 мм;
  • LPB-40 – потужні різальні поверхні, високе розкриття, зріз до 50 мм.

Моделі LPB-20 і LPB-30 підходять для рутинної роботи в саду, обрізки річного приросту і видалення гілок двох- або трирічного віку. Модель LPB-40 завдяки своїм розмірам прекрасно справляється зі зрілими гілками, її можна використовувати для санітарної чистки та вибракування.

Чим більша головка, тим ширше захоплення і різальні можливості інструменту. Довжина руків’я підсилює важіль, плюс доповнює можливість дістатися у важкодоступні місця.

Розглянути всі сучкорізи докладно і порівняти моделі за розмірами можна в відео з коментарями від нашого експерта:

Переваги інструменту від АРС

Професійний інструмент АРС виготовляється з урахуванням анатомічних особливостей кисті руки, а матеріали, які використовують, орієнтовані на комфортну роботу в будь-яку пору року. Поєднання легкого алюмінію на руків’ях, покритих протиковзним пластиком, і функціональних лез дозволяє проводить обрізку без докладання великих зусиль і, як наслідок, пекельної втоми в кінці робочого дня.

Всі вузли інструменту розбірні, їх не складно обслуговувати, а при необхідності можна замінити.

Сучкорізи ARS

Весь асортимент представлених сучкорізів АРС можна замовити і купити за розумною ціною в інтернет-магазині нашого садового центру, який є офіційним дилером ARS Corporation в Україні. «Клуб Рослин» гарантує стабільну наявність запчастин і комплектуючих, а також швидку доставку товару в будь-який куточок країни.

  • Дата публікації: 27.12.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...