Надійний помічник в саду: особливості італійських сучкорізів STAFOR

  • 2021-01-11

Майже у кожному саду або на подвір’ї можна побачити декоративні чагарники, ягідні кущі або молоді дерева, які потребують догляду. Італійський бренд садового інструменту STAFOR створює надійні сталеві сучкорізи для обробки жорсткої рослинності, які стануть в пригоді й професійним садівникам, і в приватному домашньому господарстві. Інтернет-магазин «Клуб Рослин» поставляє фірмовий інвентар в Україну з гарантією виробника та за оптимальною ціною.

Особливості сучкорізів STAFOR

Сучкоріз – це специфічний секатор для очищення саду від старих сухих гілок і надлишкових молодих пагонів, для обрізки дерев і декоративного оформлення чагарнику. Головна особливість інструменту – подовжене руків’я (від 60 до 100 см), що дозволяє зробити роботу з високими деревами та будяками комфортною. Також довге руків’я забезпечує рівномірний розподіл навантаження і знижує втомлюваність кистей рук під час роботи в саду.

STAFOR виготовляє різальну голову своїх інструментів з високоміцної загартованої сталі, щоб підвищити продуктивність і стійкість інвентарю та мінімізувати ймовірність ламання. Для оптимізації роботи в деяких моделях (наприклад, STAFOR 808.80) використовується система важелів, яка перерозподіляє локальний тиск на руків’я і полегшує процес догляду за садом. Для надійності інструмент фіксують щільно затягнутими потужними болтами, які не дають збірним частинам розхитуватися і відходити із заданої траєкторії.

В асортименті сучкорізів STAFOR пропонуються два види різальних голівок. Перша – вигнута з серпоподібним контрлезом для зручного захвату гілок і пагонів і напівкруглим верхнім ножем, який діє як циркулярна пилка. Другий вид – леза прямого захвату, які подають більше тиску на гілки з обох сторін. Леза дуже добре заточені для швидкої та ефективної роботи в саду.

Пристрій голови також буває двох типів – прямий і поршневий. У другому випадку контрлезо приєднано до корпусу не безпосередньо, а за допомогою системи важелів, яка полегшує роботу з грубими гілками та сучками.

Руків’я сучкорізів STAFOR добре впізнані за зручними заглушками оранжевого кольору, які мінімізують ковзання інструменту в руках і роблять управління комфортним.

Сучкоріз STAFOR 700
Сучкоріз STAFOR 700

Як використовувати та зберігати інструмент

Садовий сучкоріз – самостійний функціональний інструмент з широким полем застосування. Він призначений для обрізання засохлих і живих гілок від 30 до 55 мм в діаметрі. Гострота і міцність пристрою дозволяють робити точні зрізи за один підхід, не залишаючи рваних країв і не травмуючи живі пагони. Інструмент можна використовувати у вологому середовищі та при низьких температурах. Він підійде для професійних робіт в промислових і муніципальних садах, а також для особистого аматорського користування.

Після проведених робіт сучкоріз необхідно очистити від сухих і вологих залишків, при необхідності – змити теплою водою липкий сік і хімічний наліт з деталей інструменту, ретельно висушити та зберігати в складських умовах в стабільному середовищі. Варто захистити інструмент від впливу атмосферних опадів, тримаючи в непромоклому чохлі або під дахом.

Як вибрати сучкоріз для саду

Щоб підібрати відповідний садовий інвентар, необхідно врахувати завдання, які потрібно вирішити: товщину та особливості гілок, фізичні можливості садівника. Перед тим, як купити сучкоріз, варто звернути увагу на наступне:

  • тип різальної голови, її максимальний розмах і рекомендовану товщину для захвату;
  • довжина руків'я;
  • тип з'єднання голови.

Система важелів з великим «жалом» ідеально підійде для роботи зі старим садом і жорстким пагінням. Також вона рекомендується для людей старшого віку і садівників без фізичної підготовки. Серпасті головки стануть універсальним варіантом для початківців. Дізнайтеся більше корисних рекомендацій з нашого оглядового відео:

Інтернет-магазин «Клуб Рослин» – офіційний дистриб'ютор компанії STAFOR в Україні. У нашому каталозі представлені всі актуальні моделі італійських сучкорізів з детальним описом їх технічних можливостей. У нас можна підібрати та купити надійний інструмент за доступною ціною та отримати його з доставкою по всій Україні.

Залиште коментар