Супермаркет товарів для садівництва «Клуб Рослин» відтепер на Шуварі!

  • 2023-10-06

Група компаній «Клуб Рослин» – один з найбільших імпортерів професійного садового інструменту та товарів для садівництва, а також оператор власного виробництва. Цього року ми прийняли рішення відкрити супермаркет товарів для садівництва на Шуварі – найбільшому гуртовому ринку сільськогосподарської продукції у Львові та Західній Україні.

«Клуб Рослин» є ексклюзивним представником в Україні десятків світових брендів, серед яких Felco, ARS, Stocker, MAX, Okatsune, Bellota, Bahco, Stafor, Due Buoi, Gripple. Тож у новому супермаркеті можна ознайомитись із широким асортиментом як професійних, так і аматорських інструментів для садівництва.

Секатори, сучкорізи, садові пили, лопати, граблі та багато-багато інших садових інструментів зібрано в одному місці, щоб полегшити вам вибір. А ще ми маємо великий вибір засобів для щеплення та маркування рослин, горщики різного об’єму, субстрати та агроволокно.

Також ми пропонуємо різноманітні добрива від провідних світових та українських брендів. Зокрема, у нас є спеціальні добрива для хвойних, лохини, гортензій, плодово-ягідних та овочевих культур.

Запрошуємо Вас в наш новий супермаркет, розташований на території гуртового ринку «Шувар» за адресою: Львів, вул. Хуторівка, 4Б (павільйон біля в'їзду на ринок). Телефон для довідок: 098 002-6-002

Залиште коментар