Горщики пластикові IDEL (Італія)

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Горщики IDeL можуть похвалитися високою якістю і зручністю в використанні. Їм віддають перевагу як початківці, так і більш досвідчені садівники. Виробляють ці знані контейнери-горщики в Італії. Використовувати їх можна для різних рослин – від фіалок до калатеї.

Особливості контейнерів IDeL

На перший погляд, цей горщик досить простий, однак він помітно виділяється серед подібних виробів. Перелік відмінностей можна скласти такий:

  • велика різноманітність розмірів;
  • наявність бортиків, що дозволяють без проблем здійснювати механічне транспортування;
  • низька вага;
  • міцний пластик, який може служити своєму власникові більше ніж 5 років.

Бренд IDeL також відомий завдяки широкій області застосування: контейнер-горщик підійде як для садових посадок, так і для оформлення балкона або тераси.

Можливі варіанти застосування в дизайні

Багато хто хоче купити такий горщик саме через його універсальний стиль. Чорний колір прекрасно поєднується з будь-якими квітами та композиціями. Ребриста поверхня надає контейнеру-горщику оригінальний вигляд. Особливо часто його використовують як елемент класичного стилю: він пасує до різноманітних статуеток і декоративного каміння холодних тонів.

Такий горщик підходить для будь-яких типів рослин. Наприклад, в нього часто висаджують каланхое, фітонію та троянди. Поставивши кілька горщиків IDeL різних розмірів поруч один з одним, можна дуже просто створити цікаву композицію, яка сподобається вашим відвідувачам.

В саду контейнер-горщик рекомендується ставити в добре освітлених місцях. Так його декоративні якості будуть помітні найкраще. Але і в тіні він має гарний вигляд. Дуже красиво виглядає горщик, що стоїть під кронами дерев серед чорних каменів різних форм і розмірів. У таку композицію ідеально вписуються рослини з білими квітками.

У яких випадках рекомендується купити пластиковий горщик IDeL

Необхідно враховувати, що серед головних переваг ємностей з цього матеріалу вважаються низька вага і прийнятна вартість. Тому вони дуже популярні серед новачків і тих, кому доводиться неодноразово переносити квіти з одного місця на інше. Також подібні контейнери-горщики корисні, якщо рослина має непоказний зовнішній вигляд: її просте оформлення не буде занадто впадати в око й тим самим відтіняти її оригінальність.

Придбати горщики цього бренду можна в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». Тут вас чекають низька ціна товару, висока якість і швидка доставка в будь-яку точку України.