Шовковиця біла Пендула (Morus alba Pendula )

Morus alba Pendula
(Знайдено: 2 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Шовковиця біла Пендула

Шовковиця біла Пендула - листяне дерево з неймовірно красивою формою крони. Листя рослини - велике, глянцево-зелене, за формою дуже нагадує серця. У висоту біла шовковиця сягає від 5 до 10 метрів. При цьому, крона часто розростається до декількох десятків метрів в ширину.

Шовковиця Пендула – особливості сорту

Пендула має звисаючі, неправильної форми гілки. Така крона виглядає дуже ефектно, при цьому ще й є зручною для збору плодів. Сорт вважають карликовим і використовують в рішеннях декоративного озеленення. Зростає така шовковиця в дренованих, добре зволожених ґрунтах з багатим мінеральним складом.

Сорт відмінно переносить посухи, морози і інші природні явища згубного для рослин характеру.

Шовковиця: вибір місця для посадки

Посадивши таке дерево для прикраси ландшафту, можна отримати відмінний результат. Одна шовковиця забезпечить Вас:

  • Відмінною смаковою добавкою до сезонного раціону;
  • Прекрасною сировиною для десертів в зимовий час, вироблених за допомогою сушіння або заморозки;
  • Вітамінізованими ягодами, корисними всім без винятку людям різних вікових категорій;
  • Можливістю порадувати гостей жменею ароматних і смачних ягід і викликати щиру їх подяку.

Довгі гілки білої шовковиці чудово виглядають при одиночній посадці, в той же час не програють багатьом декоративним сортам рослин і в групових насадженнях. Садять її біля стежок, над водоймами або просто в відведеному під дерево місці.

При правильному своєчасному догляді Пендула порадує шикарним зовнішнім виглядом і відмінно доповнить дизайн двору приватного будинку, дитячого майданчика або ж парку відпочинку.

Купити шовковицю Пендула  в інтернет-магазині «Клуб рослин» за вигідною ціною можна, зробивши замовлення на сайті. Магазин здійснює доставку по Києву та всій території України. При комплектації замовлення і доставці коренева система саджанців надійно захищена пластиковим контейнером, що забезпечує можливість висадити посадковий матеріал у зручний Вам час.