Сокири-молот Fiskars (Фінляндія)

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Сокира-молот Fiskars –  це поліфункціональний інструмент для розколювання дров і забивання клинів. Його обладнано двома рівноцінними сталевими робочими площинами. Одна з них – гостра: розколює й рубає деревину; інша скруглена, й ефективно використовується як молоток.

Сокири-молоти Fiskars (Фінляндія)

Інтернет-магазин «Клуб рослин» пропонує купити сокиру-молот Fiscars з дводенною доставкою по Україні. Замовляйте у нас якісну фінську сокиру-молот в один клік. До Вас звернеться персональний менеджер, який буде надсилати Вашу посилку. Він уточнить зручний Вам спосіб оплати і доставки, оперативно упакує й надішле інструмент на Вашу адресу.

Крім сокир-молотів ми пропонуємо й інші брендові інструменти для лісозаготівлі: сікачі Fiskars, а також різноманітні клини для розколювання деревини від того ж виробника.

Переваги матеріалів та конструкції сокир-молотів Fiskars

Це сокира й молот у вдалому поєднанні, що дозволяє під час рубання й розколювання дров замінити кілька пристосувань одним:

  • широке лезо сокири виготовлено з нержавіючої сталі подвійного гарту, що гарантує підвищену стійкість інструменту до ударів. Сталева основа сокири-молота може бути частково покрита тефлоном;
  • сталеву основу обуха використовують як молоток;
  • рукоятка надзвичайно міцно з'єднана з полотном сокири. З'єднання виконано однаковим, найбільш ефективним чином для всіх модифікацій сокир-молотів Fiscars;
  • матеріал рукоятки – запатентований полімер зі спеціальним покриттям, що запобігає ковзанню, а також віддачі при ударах;
  • сокира-молот Фіскарс у своїх різних модифікаціях важить від 2,5 до 3,5 кг;
  • рукоятку пристосування обладнано гаком, який буде корисний як при роботі, так і при профілактиці травм. До інструментів додаються пластикові футляри для зручного зберігання сокир-молотів.

Поєднання всіх цих технологічних рішень дозволило Fiskars поставляти на наш ринок сокири-молоти виняткової якості. Це пристосування прослужить Вам усе життя, навіть при дуже активній експлуатації. Репутація фірми дозволяє бути повністю в цьому впевненими, як нам, так і всім покупцям продукції Фіскарс.

Про виробника

Fiscars – давня фінська компанія, що спеціалізується на виробництві інструментів з металу. У світі відомі різноманітні ріжучі інструменти її виготовлення.

  1. Це знаний виробник ножів. Штик-ножі, військові ножі, садові, бойові, клинки, останнім часом і кухонні ножі –  протягом декількох століть своєї історії Fiskars знаменита завдяки саме цій товарній групі.
  2. Фірму було засновано в 1649 році. Зараз це величезне підприємство з безліччю філій, де працює більше ніж 8,5 тис. чоловік. Штаб-квартира Fiscars знаходиться в Гельсінкі.
  3. Більше 70% продукції фірми призначено для експорту. Ріжучі інструменти Fiscars користуються попитом у всьому світі.
  4. Фірма виробляє інструменти з застосуванням кількох запатентованих технологій. Зокрема, для виготовлення лез інструментів використовуються запатентовані марки сталі; матеріал ручок інструментів, а також їх антиковзкого покриття виготовлено за спеціальними технологіями FiberComp і SoftGrip.

Купуючи в нашому магазині оригінальний професійний інструмент Fiscars, в тому числі сокири-молоти декількох модифікацій, Ви отримуєте товар виняткової якості. Ці пристосування – вершина досягнень світових технологій виробництва інструментів для фізичної роботи в лісі та на присадибній ділянці.