Спірея японська Ентоні Ватерер (Spiraea japonica Anthony Waterer)

Spiraea japonica Anthony Waterer
(Знайдено: 2 товарів)
  • Сортування:

Спірея Антоні Ватерер

Невисокий розлогий чагарник, який квітне все літо. Цінується в ландшафтах за яскравість, компактність і невибагливість. Чудово виглядає і як акцент, і в групових посадках: бордюрах, рабатках, декоративних композиціях. Це поширений житель наших парків, який не встиг, втім, ще стати банальним.

Купити саджанці спіреї Антоні Ватерер пропонуємо в «Клубі рослин»:  без клопоту і максимально швидко. Щоб зробити замовлення на нашому сайті, залишайте Ваш контактний номер за кнопкою «Купити в один клік». Вам дуже скоро зателефонує представник «Клубу рослин», уточнить спосіб доставки й оплати, при необхідності проконсультує з приводу вибраних Вами сортів рослин. Ми оформляємо Ваше замовлення в процесі телефонної розмови.

Його виконання займе кілька діб, протягом яких Ви отримаєте посилку із саджанцями спіреї. Доставляємо відправлення за допомоги українських поштових та кур'єрських служб. Спірея прибуває готовою до висаджування: коріння в пластикових контейнерах, а самі рослини сильні та здорові. Їх можна висаджувати відразу після отримання, в будь-яку погоду, крім морозної.

Особливості

Щільний, густо вкритий листям та розлогий чагарник близько 0,8 м у висоту. Листя нешироке, ланцетоподібне. Восени воно забарвлюється в червоно-помаранчеві відтінки.

З травня по вересень можна милуватися суцвіттями спіреї - головною окрасою рослини. Вони щитковидні, близько 15 см в діаметрі, і складені з квіток інтенсивного рожевого кольору з фіолетовим відтінком.

Вирощування та догляд

Невибаглива морозостійка рослина, яка приживається й росте в будь-якому садовому ґрунті. Віддає перевагу повному освітленню, але добре росте і в півтіні.

Спірея добре переносить обрізку. За допомогою регулярних формувань чагарнику надають ефектну кулясту форму. Відцвілі суцвіття теж рекомендуємо обрізати – це стимулює подальше активне цвітіння.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...