Спірея японська Ентоні Ватерер (Spiraea japonica Anthony Waterer)

Spiraea japonica Anthony Waterer
(Знайдено: 2 товарів)
  • Сортування:

Спірея Антоні Ватерер

Невисокий розлогий чагарник, який квітне все літо. Цінується в ландшафтах за яскравість, компактність і невибагливість. Чудово виглядає і як акцент, і в групових посадках: бордюрах, рабатках, декоративних композиціях. Це поширений житель наших парків, який не встиг, втім, ще стати банальним.

Купити саджанці спіреї Антоні Ватерер пропонуємо в «Клубі рослин»:  без клопоту і максимально швидко. Щоб зробити замовлення на нашому сайті, залишайте Ваш контактний номер за кнопкою «Купити в один клік». Вам дуже скоро зателефонує представник «Клубу рослин», уточнить спосіб доставки й оплати, при необхідності проконсультує з приводу вибраних Вами сортів рослин. Ми оформляємо Ваше замовлення в процесі телефонної розмови.

Його виконання займе кілька діб, протягом яких Ви отримаєте посилку із саджанцями спіреї. Доставляємо відправлення за допомоги українських поштових та кур'єрських служб. Спірея прибуває готовою до висаджування: коріння в пластикових контейнерах, а самі рослини сильні та здорові. Їх можна висаджувати відразу після отримання, в будь-яку погоду, крім морозної.

Особливості

Щільний, густо вкритий листям та розлогий чагарник близько 0,8 м у висоту. Листя нешироке, ланцетоподібне. Восени воно забарвлюється в червоно-помаранчеві відтінки.

З травня по вересень можна милуватися суцвіттями спіреї - головною окрасою рослини. Вони щитковидні, близько 15 см в діаметрі, і складені з квіток інтенсивного рожевого кольору з фіолетовим відтінком.

Вирощування та догляд

Невибаглива морозостійка рослина, яка приживається й росте в будь-якому садовому ґрунті. Віддає перевагу повному освітленню, але добре росте і в півтіні.

Спірея добре переносить обрізку. За допомогою регулярних формувань чагарнику надають ефектну кулясту форму. Відцвілі суцвіття теж рекомендуємо обрізати – це стимулює подальше активне цвітіння.