Західноукраїнський конгрес ягідників

Вперше в історії українського садівництва, а якщо бути точніше, ягідництва, пройде Західноукраїнський конгрес ягідників. Ця подія відбудеться 16-17 вересня 2017 року в м.Тернополі. Ідея проведення цього заходу зародилася в соціальній мережі - в групі Facebook "Ягідник України", основною аудиторією якої є середні і дрібні фермери нашої країни. Захід пройде за підтримки Тернопільської ОДА, серед спонсорів - компанія "Клуб Рослин".

Інтерактивний формат конгресу передбачає вільне спілкування доповідачів та слухачів: виступ спікера чергується зі спілкуванням з аудиторією, цікавою дискусією з найактуальніших і значущих питань садівництва. Всі наші лектори - кращі фахівці України та практикуючі садівники, які досягли певних результатів в тій чи іншій галузі рослинництва. Протягом 2-х днів з учасниками конгресу спілкуватимуться такі відомі в "ягідному" колі фахівці як Олег Босий, Олександр Ярещенко, Віктор Дитинко, Брій Качунь, Олександр Павленко, Тетяна Гетьман, Ірина Кухтіна та інші.

Теми, які будуть підніматися на конгресі ягідників України

Семінар, який буде проводитися в Тернополі, піднімає багато питань, що цікавлять більшість садівників, городників та ягідників України. Так, учасників групи цікавить в першу чергу:

  1. Питання власної переробки - системи заморозки, сушки. Крім того, аграріїв цікавлять шляхи зниження собівартості продукції і збільшення вартості своєї продукції. На конгресі виробники обладнання для невеликих підприємств поділяться інформацією про тонкощі технологій і ціною устаткування для статичної заморозки продукції.
  2. Питання автоматизації вирощування. Ця проблематика особливо гостро стоїть сьогодні перед більшістю аграріїв України через відсутність робочої сили для збору врожаю. Про автоматизації збору врожаю на конгресі докладно розповість вчений-агроном, голова правління "Української овочевої компанії" Тихон Євтушенко.
  3. Автоматизація поливу і внесення добрив. Це питання буде розкритий співзасновником компанії "Українська полуниця" (uaberry) Олексієм Петренко. Про всі нюанси систем поливу розповість представник компанії Netafim - лідера по крапельному поливу в Україні.
  4. Як показала практика, українські садівники і ягідники цікавляться співтовариствами та громадськими об'єднаннями (асоціаціями та кооперативами) не менш, ніж автоматизацією. Про відміну між різними формами організацій (як формальних, так і неформальних) і їх особливості розповість голова громадської організації "Інноваційний фермерство і кооперація" Ірина Кухтіна.
  5. Юридичні аспекти при створенні і аграрних співтовариств. Адвокат об'єднання IMG Partners Віталій Янкович відповість на питання, що цікавлять кожного початківця-бізнесмена: як правильно зареєструвати аграрне підприємство, як правильно укласти договір оренди землі, особливості майнових правовідносин кооперативів та використання природних ресурсів та ін.
  6. Інформаційний лікнеп: Ірина Кухтіна і Тетяна Гетьман розкажуть слухачам про світові ринки ягід і України.

На другий день учасники конгресу зможуть ознайомитися з технікою виробництва польського заводу Weremchuk на базі підприємства "АГРОСПЕЦГОСП". Також організаторами буде розкрита така цікава тема, як оптимізація витрат на вирощування ягід. У ній візьмуть участь співзасновник ТОВ "ФруТек" Олег Босий, директор ТОВ "АГРОСПЕЦГОСП" Юрій Качунь, директор ТОВ "Долина Агро" Віктор Дитинко. Також Чимало часу буде приділено технології вирощування різних садово-городніх культур. З нетерпінням чекаємо Західноукраїнський конгрес ягідників в Тернополі. Приєднуйтесь!

 

  • Дата публікації: 12.09.2017


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...