Західноукраїнський конгрес ягідників

Вперше в історії українського садівництва, а якщо бути точніше, ягідництва, пройде Західноукраїнський конгрес ягідників. Ця подія відбудеться 16-17 вересня 2017 року в м.Тернополі. Ідея проведення цього заходу зародилася в соціальній мережі - в групі Facebook "Ягідник України", основною аудиторією якої є середні і дрібні фермери нашої країни. Захід пройде за підтримки Тернопільської ОДА, серед спонсорів - компанія "Клуб Рослин".

Інтерактивний формат конгресу передбачає вільне спілкування доповідачів та слухачів: виступ спікера чергується зі спілкуванням з аудиторією, цікавою дискусією з найактуальніших і значущих питань садівництва. Всі наші лектори - кращі фахівці України та практикуючі садівники, які досягли певних результатів в тій чи іншій галузі рослинництва. Протягом 2-х днів з учасниками конгресу спілкуватимуться такі відомі в "ягідному" колі фахівці як Олег Босий, Олександр Ярещенко, Віктор Дитинко, Брій Качунь, Олександр Павленко, Тетяна Гетьман, Ірина Кухтіна та інші.

Теми, які будуть підніматися на конгресі ягідників України

Семінар, який буде проводитися в Тернополі, піднімає багато питань, що цікавлять більшість садівників, городників та ягідників України. Так, учасників групи цікавить в першу чергу:

  1. Питання власної переробки - системи заморозки, сушки. Крім того, аграріїв цікавлять шляхи зниження собівартості продукції і збільшення вартості своєї продукції. На конгресі виробники обладнання для невеликих підприємств поділяться інформацією про тонкощі технологій і ціною устаткування для статичної заморозки продукції.
  2. Питання автоматизації вирощування. Ця проблематика особливо гостро стоїть сьогодні перед більшістю аграріїв України через відсутність робочої сили для збору врожаю. Про автоматизації збору врожаю на конгресі докладно розповість вчений-агроном, голова правління "Української овочевої компанії" Тихон Євтушенко.
  3. Автоматизація поливу і внесення добрив. Це питання буде розкритий співзасновником компанії "Українська полуниця" (uaberry) Олексієм Петренко. Про всі нюанси систем поливу розповість представник компанії Netafim - лідера по крапельному поливу в Україні.
  4. Як показала практика, українські садівники і ягідники цікавляться співтовариствами та громадськими об'єднаннями (асоціаціями та кооперативами) не менш, ніж автоматизацією. Про відміну між різними формами організацій (як формальних, так і неформальних) і їх особливості розповість голова громадської організації "Інноваційний фермерство і кооперація" Ірина Кухтіна.
  5. Юридичні аспекти при створенні і аграрних співтовариств. Адвокат об'єднання IMG Partners Віталій Янкович відповість на питання, що цікавлять кожного початківця-бізнесмена: як правильно зареєструвати аграрне підприємство, як правильно укласти договір оренди землі, особливості майнових правовідносин кооперативів та використання природних ресурсів та ін.
  6. Інформаційний лікнеп: Ірина Кухтіна і Тетяна Гетьман розкажуть слухачам про світові ринки ягід і України.

На другий день учасники конгресу зможуть ознайомитися з технікою виробництва польського заводу Weremchuk на базі підприємства "АГРОСПЕЦГОСП". Також організаторами буде розкрита така цікава тема, як оптимізація витрат на вирощування ягід. У ній візьмуть участь співзасновник ТОВ "ФруТек" Олег Босий, директор ТОВ "АГРОСПЕЦГОСП" Юрій Качунь, директор ТОВ "Долина Агро" Віктор Дитинко. Також Чимало часу буде приділено технології вирощування різних садово-городніх культур. З нетерпінням чекаємо Західноукраїнський конгрес ягідників в Тернополі. Приєднуйтесь!

 

  • Дата публікації: 12.09.2017


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Збираємо магніти - отримуємо секатор у подарунок!

Тільки до кінця квітня встигніть зібрати серію із трьох магнітів та станьте учасником акції, у якій ви можете отримати найкращий у світі секатор Felco 8! ...

Переваги та особливості ремонтантних гортензій

Ремонтантна гортензія - один із видів рослин, які цвітуть повторно, не втрачаючи пишності свого суцвіття та кольору. Про переваги та особливості ремонтантних гортензій ви можете дізнатись у статті. ...

Півроку цвітіння, яка рослина на таке здатна?

Вирощувати рослини, які цвітуть повторно - одне задоволення. Погодьтесь, рослина, яка впродовж цілих шести місяців не змінює свого вигляду - ідеальна знахідна для професійного ландшафтника чи садовода - аматора. ...

Як правильно висаджувати дерева біля дому

Як висаджувати дерева? Як правильно висаджувати саджанці дерев— Клуб Рослин ...