Сітка для захисту газону від кротів

 • 2015-07-10

Не секрет, що газон є прикрасою будь-якої дачної ділянки і вимагає постійного кваліфікованого догляду. Адже доглянутий газон з покривом із соковитої зеленої трави - це універсальний фон, що вигідно підкреслює інші елементи ландшафтного дизайну: квітники, клумби, чагарники, альпійські гірки, водойми. Газон створює в саду здорову екологічну обстановку, насичуючи повітря киснем, а природний зелений колір заспокоює і дарує відпочинок і умиротворення.

Створення гарного газонного покриття - першорядне завдання власників заміських ділянок, і справжньою бідою і постійною загрозою схоронності газону є маленькі (довжиною 10-12 см і вагою 70-100 г) істоти - кроти. Вони здатні всього за декілька годин зіпсувати самий доглянутий газон, перетворивши його в «місячний» ландшафт з безліччю міні-вулканчиків - кротовин з виритої землі.

Боротьба з кротами довгі роки ведеться різними методами, але вони виявляються малоефективними, і перемога часто залишається за підземними невидимими ворогами. Використання жорстоких негуманних методів (пасток, капканів, отрутохімікатів і газів), що призводять до загибелі звір'ят, приносить тимчасовий ефект і має непередбачувані наслідки, небезпечні для людини і шкідливі для грунту. Більш гуманні і екологічні відлякувачі («рукотворні» і електронні), але ці пристрої малоефективні, вимагають постійного контролю і псують зовнішній вигляд ділянки. Можна ще скористатися природним методом боротьби з кротами, висадивши на ділянці різні види рослин, що відлякують гризунів (квасоля, горох, сочевиця). Але це тривалий і трудомісткий процес, як, втім, і всі інші.

Ми готові вам запропонувати альтернативний варіант позбавлення від кротів і від шкоди, що наноситься ними - не пустити їх на свою ділянку. Справжньою знахідкою, «ноу-хау» в боротьбі з кротами став винахід спеціальної захисної полімерної сітки - бар'єру для кротів, практично ідеального способу боротьби з ними. Використовуючи таку сітку, вам вже не доведеться із сумом дивитися на поритий потворними горбками новий доглянутий газон, доведений недавно до досконалості.

Спеціальна сітка для захисту газону від кротів з дрібними комірками (розмір однієї комірки становить 12х14 мм) виготовлена з міцного і надійного, екологічно чистого полімеру (пластику) за інноваційними технологіями і має наступні відмінні характеристики й переваги:

 • нетоксична, стійка до агресивного середовища;
 • не гниє, не схильна до грибка, легко очищається;
 • клас навантаження - A15, що відповідає високому показнику міцності на розрив - 3кН/кв.м або 3 Па (до 1,5 тонн);
 • широкий температурний режим експлуатації: від -50 до +60 градусів;
 • невелика вага, легкість транспортування;
 • простота монтажу й експлуатації;
 • довговічність, надійність, можливість багаторазового використання після демонтажу (термін експлуатації сітки - необмежений).

Монтаж і принцип «роботи» сітки

Перед засівом газонної трави пластикова сітка щільно укладається на заздалегідь підготовлену рівну поверхню і покривається шаром родючого грунту (5-10 см), на який посівається насіння газонної травосуміші. Структура сітки має дрібну комірку, що дозволяє створити максимально ефективну перешкоду для проникнення кротів і гризунів на газон, фактично перекриваючи їм можливість виходу на поверхню. Міцний і «несмачний» пластик доводиться кротам зовсім не «по зубах», і незабаром вони з власної волі покидають негостинну ділянку. Жоден кріт не постраждає, випробувавши цю сітку, т.я. в її виробництві використовується нетоксичний і абсолютно нешкідливий пластик. Завдяки такій чудо-сітці газон буде прекрасно виглядати весь сезон - його більше не зіпсують горбки-кротовини.

Варто також відзначити, що пластикова сітка від кротів багатофункціональна: вона надійно захищає газон не тільки від кротів, але і від інших гризунів, земляних щурів, зміцнюючи при цьому підставу ґрунту, що дуже важливо при облаштуванні укосів і схилів. Ця сітка перешкоджає вимиванню і просідання грунтів, виникнення ерозії, при цьому вона не порушує обмінні процеси в грунті, не затримує воду і не заважає росту рослин.

Грунтозахисні властивості сітки

 • знижує небезпеку виникнення ерозії ґрунту;
 • перешкоджає розмиванню, зміщенню і просіданню грунту, виконуючи роль своєрідного геотекстилю;
 • зміцнює укоси і схили (використовується при створенні ландшафтів і зміцнення схилів до 20 градусів);
 • зміцнює основу газону при закладці: коріння трави швидко проростають через осередки сітки, завдяки чому вітер і дощі не вимивають насіння;
 • запобігає витоптуванню трави і виникненню небажаних «залисин»;
 • зберігає коріння трави в абсолютній безпеці від зовнішніх механічних впливів.

Приємним бонусом для вас стане простота і зручність в експлуатації: пластикова сітка має зручну фасовку (розмір рулону - 0,5х100 м, 1х200 м, 1,5х100 м, 2х200 м), завдяки її специфіці вона непомітна під газоном, та й універсальний чорний колір її не зіпсує зовнішній вигляд вашої ділянки. Укладання не вимагає ніяких спеціальних навичок і умінь і займає мінімум часу, навіть недосвідчений дачник або садівник зможе прокласти її самостійно, чітко дотримуючись інструкції. Для своїх клієнтів ми пропонуємо професійні послуги садівників і ландшафтних дизайнерів, які в швидко і якісно встановлять сітку на вашій ділянці.

Ми переконали Вас у необхідності придбання пластикової сітки для захисту газону від кротів - найбільш гуманного й ефективного заходу зберегти газон в ідеальному стані? Зробивши вибір на користь пластикової сітки від кротів, ви позбавите себе від необхідності «полювання» на кротів, від зайвих розтрат часу і грошей на придбання різних відлякуючих пристроїв (які, як і народні методи, малоефективні в боротьбі з кротами та іншими гризунами), а також зможете уникнути згубних наслідків застосування хімікатів на тварин, рослин, ваше здоров'я і здоров'я ваших рідних і близьких. Можна просто насолоджуватися бездоганним газоном, назавжди забути про небажаних гостей-кротів, не заподіявши їм шкоди. Для цього вам треба зробити всього одну річ: придбати пластикову сітку для захисту газону від кротів.

Залиште коментар