Сітка для захисту газону від кротів

Не секрет, що газон є прикрасою будь-якої дачної ділянки і вимагає постійного кваліфікованого догляду. Адже доглянутий газон з покривом із соковитої зеленої трави - це універсальний фон, що вигідно підкреслює інші елементи ландшафтного дизайну: квітники, клумби, чагарники, альпійські гірки, водойми. Газон створює в саду здорову екологічну обстановку, насичуючи повітря киснем, а природний зелений колір заспокоює і дарує відпочинок і умиротворення.

Створення гарного газонного покриття - першорядне завдання власників заміських ділянок, і справжньою бідою і постійною загрозою схоронності газону є маленькі (довжиною 10-12 см і вагою 70-100 г) істоти - кроти. Вони здатні всього за декілька годин зіпсувати самий доглянутий газон, перетворивши його в «місячний» ландшафт з безліччю міні-вулканчиків - кротовин з виритої землі.

Боротьба з кротами довгі роки ведеться різними методами, але вони виявляються малоефективними, і перемога часто залишається за підземними невидимими ворогами. Використання жорстоких негуманних методів (пасток, капканів, отрутохімікатів і газів), що призводять до загибелі звір'ят, приносить тимчасовий ефект і має непередбачувані наслідки, небезпечні для людини і шкідливі для грунту. Більш гуманні і екологічні відлякувачі («рукотворні» і електронні), але ці пристрої малоефективні, вимагають постійного контролю і псують зовнішній вигляд ділянки. Можна ще скористатися природним методом боротьби з кротами, висадивши на ділянці різні види рослин, що відлякують гризунів (квасоля, горох, сочевиця). Але це тривалий і трудомісткий процес, як, втім, і всі інші.

Ми готові вам запропонувати альтернативний варіант позбавлення від кротів і від шкоди, що наноситься ними - не пустити їх на свою ділянку. Справжньою знахідкою, «ноу-хау» в боротьбі з кротами став винахід спеціальної захисної полімерної сітки - бар'єру для кротів, практично ідеального способу боротьби з ними. Використовуючи таку сітку, вам вже не доведеться із сумом дивитися на поритий потворними горбками новий доглянутий газон, доведений недавно до досконалості.

Спеціальна сітка з дрібними комірками (розмір однієї комірки становить 12х14 мм) для захисту газону від кротів виготовлена з міцного і надійного, екологічно чистого полімеру (пластику) за інноваційними технологіями і має наступні відмінні характеристики й переваги:

 • нетоксична, стійка до агресивного середовища;
 • не гниє, не схильна до грибка, легко очищається;
 • клас навантаження - A15, що відповідає високому показнику міцності на розрив - 3кН/кв.м або 3 Па (до 1,5 тонн);
 • широкий температурний режим експлуатації: від -50 до +60 градусів;
 • невелика вага, легкість транспортування;
 • простота монтажу й експлуатації;
 • довговічність, надійність, можливість багаторазового використання після демонтажу (термін експлуатації сітки - необмежений).

Монтаж і принцип «роботи»

Перед засівом газонної трави пластикова сітка щільно укладається на заздалегідь підготовлену рівну поверхню і покривається шаром родючого грунту (5-10 см), на який посівається насіння газонної травосуміші. Структура сітки має дрібну комірку, що дозволяє створити максимально ефективну перешкоду для проникнення кротів і гризунів на газон, фактично перекриваючи їм можливість виходу на поверхню. Міцний і «несмачний» пластик доводиться кротам зовсім не «по зубах», і незабаром вони з власної волі покидають негостинну ділянку. Жоден кріт не постраждає, випробувавши цю сітку, т.я. в її виробництві використовується нетоксичний і абсолютно нешкідливий пластик. Завдяки такій чудо-сітці газон буде прекрасно виглядати весь сезон - його більше не зіпсують горбки-кротовини.

Варто також відзначити, що пластикова сітка від кротів багатофункціональна: вона надійно захищає газон не тільки від кротів, але і від інших гризунів, земляних щурів, зміцнюючи при цьому підставу ґрунту, що дуже важливо при облаштуванні укосів і схилів. Ця сітка перешкоджає вимиванню і просідання грунтів, виникнення ерозії, при цьому вона не порушує обмінні процеси в грунті, не затримує воду і не заважає росту рослин.

Грунтозахисні властивості сітки:

 • знижує небезпеку виникнення ерозії ґрунту;
 • перешкоджає розмиванню, зміщенню і просіданню грунту, виконуючи роль своєрідного геотекстилю;
 • зміцнює укоси і схили (використовується при створенні ландшафтів і зміцнення схилів до 20 градусів);
 • зміцнює основу газону при закладці: коріння трави швидко проростають через осередки сітки, завдяки чому вітер і дощі не вимивають насіння;
 • запобігає витоптуванню трави і виникненню небажаних «залисин»;
 • зберігає коріння трави в абсолютній безпеці від зовнішніх механічних впливів.

Приємним бонусом для вас стане простота і зручність в експлуатації: пластикова сітка має зручну фасовку (розмір рулону - 0,5х100 м, 1х200 м, 1,5х100 м, 2х200 м), завдяки її специфіці вона непомітна під газоном, та й універсальний чорний колір її не зіпсує зовнішній вигляд вашої ділянки. Укладання не вимагає ніяких спеціальних навичок і умінь і займає мінімум часу, навіть недосвідчений дачник або садівник зможе прокласти її самостійно, чітко дотримуючись інструкції. Для своїх клієнтів ми пропонуємо професійні послуги садівників і ландшафтних дизайнерів, які в швидко і якісно встановлять сітку на вашій ділянці.

Ми переконали Вас у необхідності придбання пластикової сітки для захисту газону від кротів - найбільш гуманного й ефективного заходу зберегти газон в ідеальному стані? Зробивши вибір на користь пластикової сітки від кротів, ви позбавите себе від необхідності «полювання» на кротів, від зайвих розтрат часу і грошей на придбання різних відлякуючих пристроїв (які, як і народні методи, малоефективні в боротьбі з кротами та іншими гризунами), а також зможете уникнути згубних наслідків застосування хімікатів на тварин, рослин, ваше здоров'я і здоров'я ваших рідних і близьких. Можна просто насолоджуватися бездоганним газоном, назавжди забути про небажаних гостей-кротів, не заподіявши їм шкоди. Для цього вам треба зробити всього одну річ: придбати пластикову сітку для захисту газону від кротів.

 • Дата публікації: 10.07.2015


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...