Інструмент для щеплення

(Знайдено: 22 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
 • Сортування:

Інструмент для ще​плення

Щеплення рослин – важлива процедура, без якої не обходяться всі без виключення садівники. Перелік рослин, які потребують щеплення, досить великий – це плодові культури, троянди, бузки тощо. Після щеплення саджанці здобувають новий, в рази змінений на краще образ.

Відомо, що успішно прищепити рослину неможливо без якісного інвентарю. Насправді інструментів, які потрібні для щеплення, небагато. Але перед тим, як почати здійснювати такий важливий процес, як щеплення, треба ознайомитися з переліком основних знарядь, які для цього знадобляться.

Ножі для щеп​лення

Ніж – це інструмент, який неодмінно знадобиться садівникові, що вирішив провести щеплення. Використання ножів для подібної процедури люди розпочали з давніх-давен, але й сьогодні вони не втратили своєї популярності. Як вибрати ніж для щеплення? Нижче ми спробуємо допомогти розібратися з видами ножів та їх призначенням.

 • Садовий ніж – економічний варіант, але частіше його використовують для нарізання гілочок та зачищання ран на рослинах;
 • Ніж для окулірування – ніж з випуклим лезом, гострим кінцем та виступом біля основи, який використовують для щеплення бруньками;
 • Ніж для копулірування – інструмент з прямим лезом, що дає рівні зрізи, його використовують для щепленні пагінців.

Варто зазначити, що перед початком процедури щеплення будь-який ніж треба нагострити. Навіть якщо це новий інструмент, все одно його треба підправити.

Секатори дл​я щеплення

Секатори – дуже важливі інструменти для садівників. З їх допомогою обрізають рослини та надають форму багатьом культурам. Але не менш важливим секатор є в процесі щеплення – за його допомогою нарізають пагінці, зрізують прищеплений пагін до потрібної довжини тощо. Розглянемо детальніше види секаторів.

 • Звичайний (обхідний) секатор – сприяє мінімальним пошкодженням рослини та створює рівні зрізи при використанні, має дещо зміщене робоче лезо;
 • Секатор з на ковальнею – ідеальний варіант для проведення санітарної обрізки, має однотипні леза;
 • Секатор з храповою частиною – використовується для обрізки досить товстих гілок, легкий у використанні, навіть коли гілки сухі і мають високу міцність;
 • Секатор для щеплення – зазвичай має зручні насадки для спрощення процедури, найкращий з інструментів для проведення щеплення різних культур.

Інші інструмент​и, які можуть знадобитися при щепленні

В процесі щеплення дуже часто використовують ножиці, пили та різноманітні матеріали для обв’язування прищеплених пагонів. Обв’язують рослини ликовим мочалом, ізоляційною стрічкою, поліхлорвініловою або поліетиленовою стрічкою. Не менш важливим є замазування ран після щеплення – для цього також є спеціальні засоби.

Часто садівники мають потребу купити змінні частини до садового інвентарю, або замінити уже існуючий інструмент на більш досконалий. Ми пропонуємо звернути увагу на наявні в нашому асортименті інструменти:

 • Леза для секаторів;
 • Станки для щеплення;
 • Секатори для щеплення.

Який би інструмент Ви не обрали, головне в процесі щеплення – це дотримання рекомендацій професіоналів. Якщо з увагою поставитися до процедури, можна отримати рослину з підвищеними декоративними якостями, або ж високою урожайністю.

Купити недорого інструмент для щеплення можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Замовлення можна оформити на сайті магазину або за допомогою телефонного дзвінка. В нашому асортименті – зразки від провідних брендів, які спеціалізуються на виготовленні інструментів для садівництва. Доставку гарантуємо як по Києву, так і в усі інші міста України.