Звіт про літнє "Рандеву у Клубі: процеси в ландшафтному бізнесі"

Літнє "Рандеву у Клубі" зібрало 75 представників "зеленого" бізнесу з усіх куточків України.

20-22 липня до Львова на вже традиційний семінар з ландшафтного дизайну завітали гості з усієї України, які прагнули поспілкуватися з колегами та вдосконалити свої знання. Літнє "Рандеву у Клубі: процеси в ландшафтному бізнесі" зібрало найкращих спікерів із Києва, Мінська, Рівного та Львова.

Захоплюючі екскурсії по розсадниках, величезна кількість неймовірних рослин та практичні поради від виробників, насичені та інформативні лекції і спікери, що з великим задоволенням ділилися власним досвідом. А головне – учасники отримали велику кількість довгоочікуваної інформації про бізнес-рішення у ландшафтній галузі, і тепер зможуть ще більше розширити свої горизонти.

Назарій Зінько розказав про фітопатологію та догляд за рослинами. Юлія Чемердовська, керівниця ЛД "Фітолінія", Мінськ, виступила з цікавими лекціями "Стандарти оформлення ландшафтних проектів" та "Бізнес-процеси в ландшафтній компанії" й захоплюючим майстер-класом "Як правильно оформляти ландшафтне креслення". Юлія поділилася своїми враженнями після події: " Обожаю Львовскую аудиторию за то, что как бы я не готовила план доклада, эти любознательные и живые люди завалят вопросами так, что лекция перевернётся с ног на голову, но они получат максимум пользы и вдохновения! Я в полном восторге от такого количества горящих глаз, я рада делиться своей энергией, позитивом и опытом, и наполняться от вас!"

Валерій Гусак, керівник та ідеолог "Домова служба", Рівне, презентував свою лекцію "Тягнути не можна покинути. Як в продажах послуг особистість "перелити" в бренд" та викликав нею жваве обговорення. 

Геннадій Рашковський, ландшафтний дизайнер, Київ, вразив всіх своєю лекцією "Де лежать державні гроші для ландшафтної галузі", в якій розповів також про публічні закупівлі Прозорро та поділився корисним досвідом у лекції "Юридичні аспекти ведення ландшафтної діяльності в Україні".

Володимир Кірюшин, фітопатолог, агроном, Київ, завершив семінар своїми насиченими лекціями по фітопатології з розбиранням сучасних методів профілактики й боротьби з грибними захворюваннями хвойних рослин та корисними порадами. 

Олена Урсал, учасниця семінару, ландшафтна дизайнерка, каже про екскурсію у розплідниках: "Україна починається з тебе. Вот такая философия у производителей растений. Конечно тут здорово: растюшки чудесные, люди приятные и большой практический опыт и научно-методический подход к своему делу." 

Юлія Голованова, учасниця семінару, каже: " Мегацікаво, як завжди! Розкажу тезисно: 1. Едем Резорт стає все цікавіше. 2. Рослинки на розсаднику Клубу Рослин хорошенькі, доглянуті екологічними добривами. А гортензії – це моя любов тепер надовго! 3. Театр пива Правда то суперова кульмінація вечора. 4. Юридичні аспекти ведення лб (ландшафтного бізнесу) розжувалися завдяки Геннадію Рашковському. Вже є всі можливості надати послуги будь-кому! 5. Катаємо ковбаску та шарики - визначаємо тип грунту. А рододендроновий клоп симпатюля під лупою, а гриби - прекрасні, але боротися з ними треба і можемо."

Три насичених дні пролетіли, як одна мить, дозволивши учасникам отримати масу корисної інформації, вдосталь наспілкуватися з однодумцями та цікаво відпочити. А ми же чекаємо наступні Рандеву у Клубі, щоб знову з радістю запросити вас до себе в гості.

  • Дата публікації: 26.07.2019


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи Felco 230 та 231: комфорт в пріоритеті

Садовий інструмент мусить бути зручним, зносостійким і ефективним. Саме такими є сучкорізи Felco 230 і 231, які варто купити не тільки професійним садівникам, а й садівникам-любителям ...

Сучкоріз STAFOR 702.85: суворий професіонал з серйозними намірами

Огляд STAFOR 702.85 – одного з найбільших із представлених на ринку сучкорізів обвідного типу. Довжина його ручок дозволяє пробратися всередину будь-якого колючого куща й привести його до ладу. ...

Серія сучкорізів STAFOR 700 – обрізка в саду без втоми та проблем

Італійські сучкорізи STAFOR 700-ї серії мають маленьке лезо та призначені для роботи в обмеженому просторі. Про інші характеристики обвідного сучкоріза цієї лінійки читайте в нашому огляді. ...

Надійний помічник в саду: особливості італійських сучкорізів STAFOR

Італійський бренд STAFOR створює надійні сталеві сучкорізи для обробки жорсткої рослинності, які стануть в нагоді і професійним садівникам, і в особистому домашньому господарстві. Пропонуємо огляд садового інструменту Стафор. ...