Звіт про літнє "Рандеву у Клубі: процеси в ландшафтному бізнесі"

Літнє "Рандеву у Клубі" зібрало 75 представників "зеленого" бізнесу з усіх куточків України.

20-22 липня до Львова на вже традиційний семінар з ландшафтного дизайну завітали гості з усієї України, які прагнули поспілкуватися з колегами та вдосконалити свої знання. Літнє "Рандеву у Клубі: процеси в ландшафтному бізнесі" зібрало найкращих спікерів із Києва, Мінська, Рівного та Львова.

Захоплюючі екскурсії по розсадниках, величезна кількість неймовірних рослин та практичні поради від виробників, насичені та інформативні лекції і спікери, що з великим задоволенням ділилися власним досвідом. А головне – учасники отримали велику кількість довгоочікуваної інформації про бізнес-рішення у ландшафтній галузі, і тепер зможуть ще більше розширити свої горизонти.

Назарій Зінько розказав про фітопатологію та догляд за рослинами. Юлія Чемердовська, керівниця ЛД "Фітолінія", Мінськ, виступила з цікавими лекціями "Стандарти оформлення ландшафтних проектів" та "Бізнес-процеси в ландшафтній компанії" й захоплюючим майстер-класом "Як правильно оформляти ландшафтне креслення". Юлія поділилася своїми враженнями після події: " Обожаю Львовскую аудиторию за то, что как бы я не готовила план доклада, эти любознательные и живые люди завалят вопросами так, что лекция перевернётся с ног на голову, но они получат максимум пользы и вдохновения! Я в полном восторге от такого количества горящих глаз, я рада делиться своей энергией, позитивом и опытом, и наполняться от вас!"

Валерій Гусак, керівник та ідеолог "Домова служба", Рівне, презентував свою лекцію "Тягнути не можна покинути. Як в продажах послуг особистість "перелити" в бренд" та викликав нею жваве обговорення. 

Геннадій Рашковський, ландшафтний дизайнер, Київ, вразив всіх своєю лекцією "Де лежать державні гроші для ландшафтної галузі", в якій розповів також про публічні закупівлі Прозорро та поділився корисним досвідом у лекції "Юридичні аспекти ведення ландшафтної діяльності в Україні".

Володимир Кірюшин, фітопатолог, агроном, Київ, завершив семінар своїми насиченими лекціями по фітопатології з розбиранням сучасних методів профілактики й боротьби з грибними захворюваннями хвойних рослин та корисними порадами. 

Олена Урсал, учасниця семінару, ландшафтна дизайнерка, каже про екскурсію у розплідниках: "Україна починається з тебе. Вот такая философия у производителей растений. Конечно тут здорово: растюшки чудесные, люди приятные и большой практический опыт и научно-методический подход к своему делу." 

Юлія Голованова, учасниця семінару, каже: " Мегацікаво, як завжди! Розкажу тезисно: 1. Едем Резорт стає все цікавіше. 2. Рослинки на розсаднику Клубу Рослин хорошенькі, доглянуті екологічними добривами. А гортензії – це моя любов тепер надовго! 3. Театр пива Правда то суперова кульмінація вечора. 4. Юридичні аспекти ведення лб (ландшафтного бізнесу) розжувалися завдяки Геннадію Рашковському. Вже є всі можливості надати послуги будь-кому! 5. Катаємо ковбаску та шарики - визначаємо тип грунту. А рододендроновий клоп симпатюля під лупою, а гриби - прекрасні, але боротися з ними треба і можемо."

Три насичених дні пролетіли, як одна мить, дозволивши учасникам отримати масу корисної інформації, вдосталь наспілкуватися з однодумцями та цікаво відпочити. А ми же чекаємо наступні Рандеву у Клубі, щоб знову з радістю запросити вас до себе в гості.

  • Дата публікації: 26.07.2019


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...