Як пройшло зимове Рандеву у Клубі: Комплексна інженерна підготовка території. 02-04.02.2018

  • 2018-04-12

На початку лютого впродовж трьох днів Клуб Рослин проводив цікаву та пізнавальну зустріч «Рандеву у Клубі: Комплексна інженерна підготовка території».

Як це було. День 1

Перший день зустрічі був насиченим та повним на емоції. «Рандеву у Клубі» відвідали сто тринадцять учасників та, як і було представлено, лектори із чотирьох країн світу. Розпочала зустріч неймовірна Юлія Чемердовська з інформативною доповіддю «Пересадка і догляд крупномірних дерев». А після невеличкої перерви, розповіла про те, як правильно і дорого продати клієнту послуги ландшафтного дизайну.

Юлія є діючим президентом Асоціації Ландшафтних Дизайнерів Білорусі, а також активно практикуючим ландшафтним дизайнером.   Розкажемо по секрету: пані Юлія була надзвичайно задоволена великою кількістю слухачів та нашим рідним Львовом. За словами Юлії, аудиторія була надзвичайно активною, виникало багато запитань та була величезна кількість діалогів від людей, які справді були зацікавлені у доповіді Юлії.

Після Юлії Чемердовської свою, не менш цікаву та інформативну доповідь читала для нас Олена Бальжик. Її доповідь була про про «Обмеження конкретного саду. Як обійти проблемні місця та обмеження? Як працювати з проблемними місцями».  Доповідь Юлії була наповнення масою корисної та, основне, цінної інформації для практикуючих ландшафтних дизайнерів та новачків у цій непрості але надзвичайно креативній справі. З великим захопленням та професійним знанням своєї справи Олена дала аудиторії направду цінні знання.

Олена – практикуючий ландшафтний дизайнер, яка закінчила Львівський лісотехнічний університет, та ось уже впродовж сімнадцяти років втілює свої живі та креативні ідеї садів по всій Україні разом із TERi-TORi. Красі її робіт, професійності та досвіду можна тільки позаздрити.

Гліб Калюжнюк в перший день Рандеву розповідав про Зміну парадигми сприйняття зв’язку архітектури та ландшафту.  Живі дискусії та купа емоцій просто переповнили аудиторію. Атмосфера та професійність, відсутність «води», а тільки справді важлива інформація. Ось такі лекції Гліба.

Гліб – практикуючий ландшафтний дизайнер, генеральний директор власного ландшафтного бюро. Професіонал та майстер своєї справи.

Після такого насиченого емоціями та знаннями першого дня Рандеву, вечір був просто успішним, адже цьогоріч, Клуб Рослин влаштував чудовий «Вечір Хобі», де всі учасники, щоб ближче познайомитись один з одним, мали можливість не тільки поспілкуватись у невеличких компаніях (нетворкінг), скуштувати малинового вина та варення з пелюсток троянд, а ще й відпочити морально та поділитись з аудиторією своїм найбільшим захопленням (звісно ж, після ландшафтного дизайну). Лектори та учасники залишились задоволеними та сповненими позитивних емоцій. 

Як це було. День 2

Що ж, після приємного відпочинку, ми взялись до активної роботи. Наш другий день Рандеву був справді сповнений професіоналізму та конкретики! Гліб Калюжнюк ділився з нами своїм досвідом та знаннями щодо збору та аналізу даних для проектування, розказував нам про досвід роботи з підрядниками, вертикальне планування, системи водовідведення, дренаж,  зливні системи.. інформації маса! Інформація корисна, потрібна, та звучала із уст професіонала.  Гліб Калюжнюк захопив аудиторію бажанням поділитись своїми знаннями, а також чудовими лекціями!

А тим, як закінчився вечір, були приємно вражені всі. Адже вся аудиторія, включно з лекторами та організаторами відвідали Львівську Національну Оперу. Ми потрапили саме на прем’єру вистави «Коли цвіте папороть». Позитивні емоції переповнювали всіх!

Як це було. День 3

Що ж, враховуючи, що в перших два дні учасники семінару отримали багато інформації, в принципі, вважали, що третій день буде не настільки насиченим. Але Клуб Рослин вміє дивувати. Третій день розпочав Гліб Калюжнюк з доповідями про доріжки і настили, сходи і підпірні стінки, паркани, взаємовідносини дому і саду, особливості МАФ на рельєфі. І знову тони корисної інформації від Гліба. Професіонал.

Третього дня не тільки Гліб вражав нас своїми знаннями. Kylle Gallagher (Ірландія) розказува про Особливості ландшафтного дизайну в HoReCa (готелі, ресторани, кафе) та Інноваційні матеріали в ландшафтному дизайні (скло, спеціальні пластики, метал, Corten, Corian).

Kyle Gallagher -  є представником британського дизайнерського бюро SKG Landscape Design. 

 

Підсумок «Рандеву у Клубі: Комплексна інженерна підготовка території»

За відгуками спікерів та лекторів, опісля закінчення нашого Рандеву, ми зрозуміли, що наша робота корисна та абсолютно недаремна. Приємні люди, з якими не хочеться переставати спілкуватись, чудова атмосфера, прекрасний настрій, професіонали-лектори, неймовірно велика кількість корисної та справді значущої інформації для практикуючого ландшафтного дизайнера та новачка.

Дякуємо всім, хто був присутній, хто розділив із нами ці чудові насичені та атмосфрені три дні Рандеву!!!

 

Залиште коментар