Alpen – швейцарська якість нового бренду садових інструментів

  • 2023-09-20

Alpen Swiss Tools – нова швейцарська компанія, яка спеціалізується на розробці, виробництві та продажу садових інструментів. Вперше свій каталог продукції виробник представив на Міжнародній виставці садівництва Spoga Gafa, яка відбулася влітку у німецькому Кельні. Флагманським продуктом асортиментної лінійки Alpen став електричний секатор Wildhorn 32, який був створений у співпраці з відомим швейцарським брендом Felco.

Для своєї першої публічної презентації на провідному садовому ярмарку Spoga Gafa компанія Alpen спеціально вибрала нову модель електричного секатора Wildhorn 32. Цей садовий інструмент обладнано унікальною ріжучою головкою, яка розроблена та виготовлена світовим лідером на ринку секаторів – швейцарською компанією Felco.

Лезо секатора виконано зі швидкоріжучої сталі (HSS). Це високоякісний матеріал, який забезпечує більший термін служби ріжучої кромки, підвищену довговічність і виняткову точність різу.

Акумуляторний електричний секатор Alpen Wildhorn 32 створений швейцарськими спеціалістами, щоб задовольнити потреби як вимогливих професіоналів, так і вибагливих садівників-любителів, які багато часу працюють на обрізці різноманітних дерев. Модель секатора має три батареї, розраховані на 12 годин роботи, причому заряджати їх можна одночасно.

Секатор поставляється в міцному футлярі, який захищає знаряддя від будь-яких ударів чи падінь під час транспортування або роботи у польових умовах. Також до комплекту входить повний набір інструментів для ремонту та обслуговування. Таким чином все, що потрібно для якісної обрізки, завжди знаходиться під рукою садівника.

На думку фахівців, новий електричний секатор Альпен Вайлдхорн 32 виводить важку працю садівників на новий рівень. Це легке, але потужне рішення для проведення якісної обрізки різноманітних дерев та кущів з використанням найкращого леза, яке можна знайти сьогодні на ринку садових інструментів.

«Альпен» – новий бренд преміум-якості з доступним ціновим позиціюванням. Завдяки своїй динамічній стартовій моделі компанія готова швидко адаптуватися до вимог сучасного ринку. Вже сьогодні вона пропонує широкий асортимент інструментів для обрізки та забезпечує професійний рівень їх якості, утримуючи правильний баланс між ціною, продуктивністю та довговічністю. А стратегічне партнерство швейцарських компаній Alpen та Felco означає, що якісні європейські продукти для садівництва віднині можна придбати за цілком доступною ціною.

Купити електросекатор Alpen Wildhorn 32 з кейсом, 3 батареями та набором інструментів (Альпен Вайлдхорн 32) пропонуємо в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Якісний садовий інструмент швейцарського виробництва можна придбати за доступною ціною з оперативною доставкою в будь-який куточок України.

Залиште коментар