Автомобільні лопати

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Автомобільні лопати

Кожен досвідчений водій знає, що не слід вирушати навіть в короткочасну подорож без спеціальної автомобільної (саперної або десантної) лопати. За допомогою такого інструменту можна відкидати сніг чи копати ґрунт. Крім того, подібний інвентар незамінний, коли слід закрутити великий гвинт чи прибрати тверді перешкоди з дороги. Приміром, на шляху може трапитися дерево чи великий шмат льоду – і тоді якісна лопата просто безцінна. В окремих випадках інструментом послуговуються як ріжучим предметом під час відпочинку на природі. Автомобільні лопати корисні і на дачних ділянках – з їх допомогою можна виконувати широкий спектр робіт.

Сучасна автомобільна лопата – це мультифункціональний інвентар. Часто інструменти доповнюють різноманітні насадки у вигляді сокир, пилок чи молотків. Спеціалісти радять купити в доповнення універсальну і міцну лопату для снігу, щоб погана погода не перешкоджала пересуванню. Коли в машині є два необхідні інструменти, можна сміливо вирушати в дорогу, знаючи, що жодні несподіванки не зупинять на шляху. Буде помилкою вважати, що автомобільна лопата не потрібна в межах міста – часом сніг засипає і мегаполіси. І в такому випадку рух на автомобілі може бути заблокованим. Щоб завжди мати змогу їхати туди, куди потрібно, без відповідного інструменту не обійтися.

Види автомобільних лопат

Автомобільні лопати відрізняються між собою за конструкцією, розмірами та матеріалом виготовлення. За конструкційними особливостями сьогодні можна купити такий інструмент:

  • Монолітна лопата – виріб, створений на основі суцільного металевого або пластикового шматка;
  • Збірний інструмент – такі моделі складаються з окремих елементів, які якісно поєднуються між собою за допомогою довговічних функціональних кріплень;
  • Складна лопата – компактний інструмент, оснащений телескопічною або рухомою (коннекторною) ручкою.

Кожен з видів має лише йому притаманні переваги. Всі сучасні моделі відрізняються високою міцністю.

При купівлі лопати автомобілісти здебільшого орієнтуються на ціну інструменту. Вартість кожної з моделей залежить від експлуатаційних характеристик та матеріалів, з яких виготовлений інвентар. Адже відомо, що показники довговічності та функціональності напряму залежать від якості матеріалів, використаних при виготовленні. Сьогодні на ринку можна зустріти автомобільні лопати, створені на основі:

  • Металу;
  • Пластику;
  • Дерева.

Найбільш надійні інструменти – металеві. Їх конструкція передбачає поєднання за допомогою поєднувального вузла ковша з держаком. Часто автомобільні лопати виготовляють з алюмінію – і такі інструменти мають гарний запас міцності. Крім того, алюмінієвий інструмент має порівняно легку вагу, що дозволяє виконання робіт без надмірної втоми.

Найбільш легкими вважаються лопати з пластику. Вони зазвичай яскраві та оригінальні, проте поступаються практичністю металевим моделям.

Автомобільні лопати в інтернет-магазині Клуб Рослин

В нашому інтернет-магазині можна купити функціональні, якісні інструменти для автомобілів та кемпінгу за доступними цінами. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які посідають позицію лідерства на світовому ринку інвентарю.

Радимо звернути увагу на такі моделі для автомобілів:

  1. Bellota 5526 – багатофункціональний інструмент, який має вагу 940 грамів та загальну довжину 693 міліметрів. Насадка виготовлена на основі цільної термічно обробленої сталі, що дає їй міцність на злам та тривалий термін служби. Крім того, на насадку нанесене епоксидне покриття, яке захищає її від корозії та інших згубних впливів ззовні.
  2. Fiskars Ergo Solid 131417 – короткий інструмент ергономічної форми. Має довжину 800 міліметрів та вагу 1350 грамів. Модель відрізняється від подібних яскравою ручкою, яка гарно виділяється на фоні трави чи снігу. Рукоятка виконана з надійної пластмаси.
  3. Fiskars 131520 – інвентар, незамінний в автомобільних подорожах та кемпінгу. Інструмент гранично легкий – всього 470 грамів. Загальна довжина лопати – 700 міліметрів. Виріб ідеальний для використання в будь-яку пору року.

Купити автомобільну лопату в інтернет-магазині «Клуб Рослин» досить легко. Замовлення приймаються на сайті магазину – достатньо просто залишити номер телефону і наші спеціалісти зв’яжуться з вами для уточнення деталей заявки. Доставку товарних позицій здійснюємо як по Києву та Львову, так і в усі інші міста України.