Андропогон (Бородач)

Andropogon
(Знайдено: 1 товарів)
 • Сортування:
Бородач волотистий Преріє Блюз PC15 C1 / H40-60
55.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Бородач волотистий Преріє Блюз
 • Власне виробництво - PC15
 • Контейнер - C1
 • Вид - волотистий
 • Габітус - багаторічна трава
 • Климатична зона - 5
 • Колір рослини - сизий
 • Рід - Бородач
 • Сорт - Преріє Блюз

Андропогон (Боро​дач)

Андропогон (Бородач) – це унікальна за своїми декоративними якостями трав’яниста рослина з сімейства Злакових. Свою назву Бородач отримав завдяки цікавим волосикам, які покривають шовковистим покровом ідеально сформоване колосся. Росте культура у формі грудки. Дуже привабливо Андропогон виглядає в якості солітера, його часто висаджують в міксбордерах. Рослину можна зустріти як в груповій посадці, так і в гордій самотності. В будь-якому випадку культура являється ефектним доповненням ландшафту.

Опис Андропог​​она

 • Рослина має заглиблене, міцне коріння;
 • Корені розгалужуються в ґрунті і дають нові прирости, створюючи густі зарослі над поверхнею землі;
 • Пагони рослини густо вкриті листям, часто виростають до 3 метрів у висоту;
 • Листки Бородача лінійні, пласкі;
 • Цвіте культура в залежності від сорту – з пізньої весни і до початку осені;
 • Квітконосні пагони виростають над листям і формують суцвіття з дрібних квіточок у вигляді колосків складної форми;
 • В природі Андропогон налічує 120 видів, але вирощують в декоративних цілях трохи менше десяти сортів.

Андропогон часто використовують флористи для створення букетів. Його квіти-колоски гарно виглядають як в сухих, так і в живих букетах. Бородач не втрачає своєї декоративності впродовж усього року. Навіть після завершення цвітіння колоски вкриваються стильними плодами у формі насінин з чубчиками.

Вирощування Ан​дропогона

Вирощувати Бородач нескладно – рослина не вимагає кропіткого догляду. Активно рости Андропогон починає в травні, або в перших числах червня. Цвіте порівняно пізно, але при цьому встигає утворити насіння. Розмножується рослина як насінням, так і діленням дорослих кущів.

Достатньо купити один саджанець Бородача, щоб розвести на присадибній ділянці оригінальні густі насадження, які будуть радувати естетикою свого оригінального листя і цвітіння.

Насіння рослини варто висівати навесні. Перші сходи з’являться уже через два тижні. Для того, щоб отримати ранні сходи, насіння попередньо замочують у воді.

Серед хвороб Андропогон може вражати лише іржа. Але якщо вчасно провести профілактичну обробку, можна насолоджуватися здоровим виглядом рослини впродовж усього вегетативного сезону.

Висадка саджанців Боро​дача у відкритий ґрунт

 1. Якщо Ви купили повноцінний саджанець Андропогона, висаджувати у відкритий ґрунт його краще навесні. При висадці рослини восени вона може не встигнути міцно укорінитися. В такому випадку можливе зимове вимерзання культури.
 2. Яма для висадки повинна мати відповідний розмір – обов’язково не менший, ніж кореневий ком.
 3. Готову лунку варто ретельно полити – краще полив проводити в два або три етапи. Після цього рослину обережно вивільняють з контейнера і занурюють корені в лунку.
 4. Після висадки культуру варто ще раз полити.

Обираючи місце для Бородача, слід зупинитися на гарно освітленій ділянці – рослина не терпить навіть часткового затінення. Якщо висадити Андропогон в тіні, він взагалі може загинути. Серед ґрунтів для культури підходять усі садові, проте найкраще вона ростиме в суглинках.

Особливості догл​яду за Бородачем

Всі без виключення види Андропогона дуже невибагливі в догляді. Рослини навіть можна не поливати – їм цілком достатньо природних опадів. В особливо посушливі періоди Бородач можна полити, але зловживати зрошенням не варто. Після поливу треба обов’язково розпушувати землю навколо рослини. Цю саму процедуру слід проводити і після дощу.

Підживлення Андропогона розпочинають на другий рік життя. Для цього використовують комплексні мінеральні добрива, які вносять навесні і восени. Найкраще купувати рідкі добрива, які легко засвоюються рослинами. Слід зазначити, що в багатих на поживні речовини ґрунтах культура росте без додаткових підгодівель.

В особливо суворі зими рослину треба вкривати агроволокном. Незважаючи на свою морозостійкість, Бородач може постраждати за умов морозної і безсніжної зими.

В нашому інтернет-магазині можна за доступною ціною купити готовий до висадки саджанець Андропогона. Рослини нашого асортименту незмінно оснащені пластиковими контейнерами в області кореневої системи. Доставку товарів гарантуємо по всій території України.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Чому варто висаджувати штамбові кущі?

Читайте статтю про те, чому варто висаджувати штамбові кущі . ➜➜ Дізнайтесь більш про висадку штамбових кущів ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті . ...

Новинки від компанії ARS

Читайте статтю про новинки від компанії ARS ➜➜ Дізнайтесь більше про дві нові моделі інструменту від виробника➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Як правильно посадити хвойну рослину?

Читайте статтю про те, як правильно посадити хвойну рослину. ➜➜ Дізнайтесь більш про правильну посадку хвойних рослин➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Як використовувати хвойні рослини в ландшафтному дизайні?

Читайте статтю про використання хвойних рослин у ландшафтному дизайні. ➜➜ Дізнайтесь більш детально хвойники у дизайні ландшафтів.➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...