Вила для копки

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Вила для копки

Вила для копки – універсальний інструмент, який має ряд переваг в порівнянні з лопатами. По-перше, вила набагато легші, що пояснюється їх конструкцією. По-друге, за допомогою такого інструменту вдається зробити масу роботи без надмірної втоми. Інвентар допомагає прискорити викопування коренеплодів. Земля відмінно обсипається з зубців і городнику не доводиться чистити вила.

Вила для копки городу допомагають розпушити землю, а також прибирати овочі – буряк, картоплю, моркву. Коренеплоди можна з легкістю прямо вилами закидати на садову тачку – на них практично не залишається землі. Якщо лопата може розрізати коренеплоди, то вила забезпечують їх цілісність. Крім того, зберігається відмінна мікрофлора в верхніх шарах ґрунту, оскільки неушкодженими залишаються дощові черв'яки.

Вила садові для копки: різновиди

Одним з найбільш універсальних видів вил вважають так звані садові вила, які мають злегка зігнуті зубці і зміщений до низу центр ваги. Параметри держака стандартної моделі – до 1,5 метра в довжину. Такий інструмент дозволяє здійснювати великий спектр робіт. З цієї причини стандартна модель – це основа для створення різновидів з різними модифікаціями:

  1. Вила садові для копки, що мають зубці з плоскою формою. Ними можна як перекопувати грядки, так і збирати врожай овочів. За кількістю зубців такі вила можуть бути різними – в окремих випадках цей параметр дорівнює 8 зубцям. Нерідко до таких вил кріплять ще одну ручку, яка полегшує перекопування за допомогою важеля.
  2. Вила у вигляді лопати (гібридна модель). Інструмент з'явився порівняно недавно.  Такі моделі оснащені додатковою рамою, яка при роботі залишається нерухомою. При перекопуванні землю піднімає один ряд зубців, щоб згодом ґрунт пройшов крізь другий. Це допомагає позбутися грудок, не вдаючись до ручного їх роздрібнення.
  3. Вила гострокінечного типу з гострими зубцями. Їх вибирають для внесення добрив в легкі ґрунти.
  4. Вила для копання картоплі, що мають спеціальні наконечники на зубцях. Ця особливість дозволяє викопувати картоплю, не пошкоджуючи бульби. Наконечники можуть бути як металевими, так і гумовими.
  5. Вила для бордюрів і квітів. Використовуються для здійснення робіт на клумбах або квітниках. За їх допомогою також можна розпушувати ґрунти.
  6. Інноваційні вила з телескопічним держаком. Даний інвентар цінний тим, що на ньому легко можна регулювати довжину ручки.

Вила садові для копки: як використовувати

При правильному користуванні вилами городники здійснюють свою діяльність без застосування надмірної сили. Навіть при обробці великих ділянок працівник не відчуває убивчої втоми. Варто зауважити, що для легкості використання потрібно купувати вила з відмінними параметрами зубців. Чим міцніші зубці, тим кращий результат перекопування. Тому потрібно вибирати інвентар, виготовлений з висококласної сталі. Не менш важливо звертати увагу на покриття робочої області – воно згодом захистить інструмент від корозійних процесів. Граблями з антикорозійним покриттям можна користуватися для перекопування мокрого ґрунту багато років. Крім того, спеціальний склад призначається для захисту вил від впливів різних хімічних препаратів. Вила для копання землі відрізняються більш товстими зубцями, ніж інші різновиди. Тому їх можна використовувати без страху пошкодити робочу поверхню.

Чим коротший держак, тим довший термін його використання. На це також варто звертати увагу при виборі та купівлі садового інструменту. Ідеально, якщо держак по висоті сягатиме плеча людини, що використовує вила. Радимо звернути увагу на телескопічні ручки, які будуть корисні як при перекопуванні землі, так і при розкидання і зборі сіна, перегною або збирання листя.

Купити вила копальні за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами, тому можемо ручатися за якісні показники товарів. Крім того, у нас можна зробити покупку за приємною ціною. Замовлення приймаються на сайті магазину, або за допомогою телефонного дзвінка менеджеру. Компанія гарантує своєчасну доставку товарних позицій по всій території України.