Секатор ARS VS-7XZ: доглянутий сад з мінімальними зусиллями

  • 2020-11-09

Професійні інструменти покликані полегшувати садові роботи і покращувати їх якість. Особливо таких трудомістких, як обрізка. Японський бренд ARS подбав про це і випустив секатор VS-7XZ з ергономічним руків’ям. Його покупка обійдеться в прийнятну для такої якості ціну.

Характеристики інструменту

Секатор VS-7XZ має відмінні технічні характеристики:

  • матеріал лез – загартована сталь з хромованим покриттям;
  • максимальний діаметр зрізу – 15 мм;
  • довжина леза – 48 мм;
  • загальна довжина – 180 мм;
  • вага секатора – 212 г.

Крім цього, інструмент має унікальну систему замикання однією рукою. Дуже зручна функція, особливо у випадках, коли друга рука зайнята або ви перебуваєте на висоті в не дуже зручному положенні. Розблокувати інструмент також легко – одноразовим стисненням рукояток.

Призначення моделі VS-7XZ

Секатор використовується в якості сучкоріза або садових ножиць. Гострі ковані леза з загартованої сталі легко справляються із зайвими пагонами і більш товстими гілками. Забезпечується рівний і чистий зріз, що дуже важливо для більш швидкого відновлення рослини. Місце зрізу заживає швидше, що знижує ризик розвитку грибка і появи шкідників.

Інструмент підходить для видалення підщепних, пошкоджених гілок, проріджування крони і прищипування верхівок. За допомогою секатора ARS VS-7XZ проводять санітарну і формуючу обрізку плодових, ягідних і декоративних культур. Його можна застосовувати для живих і сухих гілок.

Особливості секатора ARS VS-7XZ

Головна перевага садових інструментів ARS – обрізка не потребує від вас великих зусиль. Дана модель ідеально підходить для невеликої руки – жіночої або підліткової. Корисно також те, що один інструмент здатен замінити відразу декілька секаторів – для тонких пагонів і більш товстих гілок.

Зручні рукоятки знижують навантаження на зап'ястки і кисть, дозволяючи виконувати запланований обсяг робіт з меншими зусиллями. Прорезинена поверхня виключає ковзання навіть в мокрих руках. Можете бути впевнені – сучкоріз не випаде з рук в самий невідповідний момент.

Якщо секатор все-таки впустили, то завдяки яскравим рукояткам його легко відшукати навіть у високій траві. Помітний червоний колір не дасть моделі VS-7XZ згубиться серед інших інструментів.

Хромоване покриття захищає від вологи і бруду. Інструмент не схильний до корозії, їм можна працювати в сиру погоду і при наявності забруднень на гілках. Леза стійкі до зношування і не потребують частої заточки.

Ви можете переконатися в якості інструменту, подивившись відео, підготовлене нашими експертами.

Зберігання та догляд

Секатор VS-7XZ не потребує складного догляду. Ковані леза добре тримають заточку і дуже міцні – на них не з'являється щербин і деформацій навіть після тривалої експлуатації. Все, що потрібно – витерти леза насухо після роботи і періодично змащувати їх маслом. Ця процедура корисна також, коли весь садовий інвентар складають на зберігання після закінчення садових робіт. Тримати подібні інструменти потрібно подалі від опалювальних приладів, в сухому приміщенні.

Періодично необхідно розбирати інструмент і проводити техобслуговування. Як це зробити – дивіться в наших відео.

Ви можете купити секатор АРС VS-7XZ в інтернет-магазині «Клуб Рослин» – офіційного дилера ARS на території України. Головні переваги – висока якість інструментів, гарантія оригінальності і найбільш демократична ціна. Наші менеджери проконсультують вас з питань доставки та оплати, допоможуть вибрати найбільш підходящий інструмент.

Залиште коментар