Бізнес-візит у «Клуб Рослин» 07.10.2017

  • 2017-09-21

Навчання бізнесу - досить тривалий і непростий процес, впродовж якого необхідно відвідувати лекції та конференції, семінари і тренінги, різні навчальні курси, програми MBA і т.п. Однак, по-справжньому навчитися того чи іншого ремесла можна тільки у фахівців. Перейняття досвіду у своїх колег, зустрічі з керівниками успішних компаній - ось ключ до успіху в просуванні свого бізнесу.

Такий метод навчання - звичайна практика за кордоном: під час бізнес-навчання половина часу відводиться саме на бізнес-візити, спілкування з керівниками, провідними фахівцями та засновниками успішних компаній. Занурившись в робочу атмосферу лідерів ринку кожен зможе почерпнути для себе важливу інформацію, яка допоможе в подальшому у вирішенні тієї чи іншої проблеми.

"Клуб Рослин" йде в ногу з часом, саме тому наша компанія займається організацією візитів в компанії та зустрічей з фахівцями, які досягли успіхів у тій чи іншій області. Записатися на ці заходи може кожен бажаючий.

7 жовтня 2017 року “Клуб Рослин" організовує цікаву зустріч зі своїми однодумцями і дає унікальну можливість відкрити для себе світ садівництва і ландшафтного дизайну.
Організація такого заходу приурочена до будівництва нового розсадника і оптового центру (cash and carry), який буде відповідати всім європейським нормам, стандартам і вимогам "зеленої галузі”.

В Європі налічується велика кількість об'єктів такого призначення, а в Україні - лише декілька, і один з них відноситься до "Клубу Рослин". У новий комплекс входять виробничі площі, поля для вирощування імпортних рослин, розвантажувально-навантажувальна площадка, ставок, теплиці, офіс, склади, готель для клієнтів.

Керівник "Клубу Рослин" готовий поділиться секретами розвитку компанії, всіма деталями будівництва одного з наймасштабніших об'єктів на території України.

Основні тези майбутнього бізнес-візиту у «Клубі Рослин», що буде проходити для членів «Клубу Ділових Людей»:

  1. Вирощування та торгівля рослинами.
  2. Несподівані логістичні рішення.
  3. Користь від запрошення консультантів.
  4. Можливість отримати інформацію про особливості будівництва комерційних будівель, оформлення документації.
  5. Зрозуміти організацію розсадників і садових центрів.
  6. Почути правильні і неправильні рішення при будівництві об’єктів.
  7. Відкрити для себе красу рослин.
  8. Показати дітям, дружинам/чоловікам незвичні рослини.
  9. Відпочити.

Бізнес-візит для для членів "Клубу Ділових Людей" - безкоштовний. Цей захід ви можете відвідати разом зі  своєю сім'єю: поки будете слухати цікаву інформацію, ваша родина (дружина, діти) будуть гуляти і насолоджуватися красою рослин.

Після візиту у «Клубі Рослин», слухачам і доповідачам пропонується поїхати в Свіржський замок (5 км. від розсадника «Клубу Рослин») та Унівську Лавру (20 км. від розсадника «Клубу Рослин»). 

А для всіх, хто полюбляє водні розваги - пропонується відпочинок на озері – поблизу знаходиться відпочинковий комплекс еліт-класу «Едем Резорт».

План візиту:

10:00 – приїзд на розсадник і гуртовий садовий центр «Клубу Рослин» у с. Стрілки
10:00 – 10:30 – чай, кава, печиво, знайомство.
10:30 – 12:00 – екскурсія по розсаднику контейнерних культур і гуртовому садовому центрі.
12:00 – 13:00 – екскурсія по розсаднику рослин в ґрунті.
13:00 – за бажанням, переїзд в Свіржський замок та Унівську Лавру. Прогулянки по території Свіржського замку та Унівської Лаври.

Адреса:

«Клуб Рослин»
С. Стрілки, вул. Галицька 170
Перемишлянський район.
https://plants-club.ua/
Контактна особа: Назарій Зінько 050-35-34-333
mail@plants-club.ua

Залиште коментар