Бізнес-візит у «Клуб Рослин»

Навчання бізнесу - досить тривалий і непростий процес, впродовж якого необхідно відвідувати лекції та конференції, семінари і тренінги, різні навчальні курси, програми MBA і т.п. Однак, по-справжньому навчитися того чи іншого ремесла можна тільки у фахівців. Перейняття досвіду у своїх колег, зустрічі з керівниками успішних компаній - ось ключ до успіху в просуванні свого бізнесу.

Такий метод навчання - звичайна практика за кордоном: під час бізнес-навчання половина часу відводиться саме на бізнес-візити, спілкування з керівниками, провідними фахівцями та засновниками успішних компаній. Занурившись в робочу атмосферу лідерів ринку кожен зможе почерпнути для себе важливу інформацію, яка допоможе в подальшому у вирішенні тієї чи іншої проблеми.

"Клуб Рослин" йде в ногу з часом, саме тому наша компанія займається організацією візитів в компанії та зустрічей з фахівцями, які досягли успіхів у тій чи іншій області. Записатися на ці заходи може кожен бажаючий.

7 жовтня 2017 року “Клуб Рослин" організовує цікаву зустріч зі своїми однодумцями і дає унікальну можливість відкрити для себе світ садівництва і ландшафтного дизайну.
Організація такого заходу приурочена до будівництва нового розсадника і оптового центру (cash and carry), який буде відповідати всім європейським нормам, стандартам і вимогам "зеленої галузі”.

В Європі налічується велика кількість об'єктів такого призначення, а в Україні - лише декілька, і один з них відноситься до "Клубу Рослин". У новий комплекс входять виробничі площі, поля для вирощування імпортних рослин, розвантажувально-навантажувальна площадка, ставок, теплиці, офіс, склади, готель для клієнтів.

Керівник "Клубу Рослин" готовий поділиться секретами розвитку компанії, всіма деталями будівництва одного з наймасштабніших об'єктів на території України.

Основні тези майбутнього бізнес-візиту у «Клубі Рослин», що буде проходити для членів «Клубу Ділових Людей»:

  1. Вирощування та торгівля рослинами.
  2. Несподівані логістичні рішення.
  3. Користь від запрошення консультантів.
  4. Можливість отримати інформацію про особливості будівництва комерційних будівель, оформлення документації.
  5. Зрозуміти організацію розсадників і садових центрів.
  6. Почути правильні і неправильні рішення при будівництві об’єктів.
  7. Відкрити для себе красу рослин.
  8. Показати дітям, дружинам/чоловікам незвичні рослини.
  9. Відпочити.

Бізнес-візит для для членів "Клубу Ділових Людей" - безкоштовний. Цей захід ви можете відвідати разом зі  своєю сім'єю: поки будете слухати цікаву інформацію, ваша родина (дружина, діти) будуть гуляти і насолоджуватися красою рослин.

Після візиту у «Клубі Рослин», слухачам і доповідачам пропонується поїхати в Свіржський замок (5 км. від розсадника «Клубу Рослин») та Унівську Лавру (20 км. від розсадника «Клубу Рослин»). 

А для всіх, хто полюбляє водні розваги - пропонується відпочинок на озері – поблизу знаходиться відпочинковий комплекс еліт-класу «Едем Резорт».

План візиту:

10:00 – приїзд на розсадник і гуртовий садовий центр «Клубу Рослин» у с. Стрілки
10:00 – 10:30 – чай, кава, печиво, знайомство.
10:30 – 12:00 – екскурсія по розсаднику контейнерних культур і гуртовому садовому центрі.
12:00 – 13:00 – екскурсія по розсаднику рослин в ґрунті.
13:00 – за бажанням, переїзд в Свіржський замок та Унівську Лавру. Прогулянки по території Свіржського замку та Унівської Лаври.

Адреса:

«Клуб Рослин»
С. Стрілки, вул. Галицька 170
Перемишлянський район.
https://plants-club.ua/pitomnik
Контактна особа: Назарій Зінько 050-35-34-333
mail@plants-club.ua

  • Дата публікації: 21.09.2017


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...