Добрива тривалої дії Mivena: особливості та переваги

 • 2019-07-09

Сучасний агропромисловий ринок України щедрий на бездоганні і корисні рослинам добрива. Одне з чільних місць серед подібної продукції посідають добрива пролонгованої дії Мivena. Продукт випускається під брендом «Mivena Specialty Fertilizer» і є новітнім універсальним добривом. Станом на сьогодні добрива тривалої дії Mivena присутні на ринку всіх областей України. Завершення реєстрації продукту Мівена в Україні датується 2016 роком. Компанія «Mivena Specialty Fertilizer» є відомим виробником відповідної продукції, яка з кожним роком отримує все більшу і більшу популярність. 

Сьогодні добрива пролонгованої дії Мівена використовують провідні фермери Європи. Це пояснюється високою якістю продукції та лояльною до клієнтів ціновою політикою виробника. Мivena – добрива, призначені для підгодівель культурних рослин різних сортів. Їх часто використовують при вирощуванні овочів – і при цьому рослини демонструють відмінну стресостійкість, стійкість до хвороб і шкідників та особливо здоровий зовнішній вигляд. 

Сьогодні продукт використовується і фермерами України. В сільськогосподарській сфері важко знайти продукцію, здатну конкурувати з добривами Мівена. Добриво Мівена сьогодні доступне для кожного садівника чи городника в нашій країні. 

Запровадження використання даних поживних сполук для рослин поширюється з великою швидкістю. Використовуючи добрива, виготовлені фірмою Мivena, фермерам вдається підвищити якісні показники сільськогосподарської продукції. Багато хто віддає перевагу даним добривам з тієї причини, що вони абсолютно відповідають жорстким стандартам якості Європейського Союзу. 

Добрива фірми Мівена: особливості

Мівена-добриво – відмінна продукція, представлена на ринку кількома видами. Особливою популярністю користуються добрива, які розчиняються у воді – такі сполуки легко вносити – цей процес не потребує багато часу. Рідкі добрива розводять у воді та поливають рослини, висаджені у відкритий ґрунт.

Другий вид поживних сполук Мівена – гранульовані добрива, які є ідеальними для рослин, що вирощуються в контейнерах. Крім того, подібні поєднання поживних речовин, покриті спеціальною оболонкою, використовують для додавання «під корінь». 

Переваги добрива Mivena

 • Контрольоване виділення поживних речовин;
 • Здатність живити рослини впродовж двох – дванадцяти тижнів;
 • Вивільнення речовин починається при температурі від 8 градусів тепла;
 • Вивільнення поживних сполук припиняється при пониженні температури чи при настанні посухи, що дає суттєву економію добрива;
 • Рослини отримують живлення, незалежно від фази росту;
 • Всі речовини, необхідні під час того чи іншого періоду вегетації, поставляються рослинам в повному обсязі;
 • Рослини отримують оптимальні умови для швидкого розвитку;
 • При використанні підгодівель час цвітіння та дозрівання плодів скорочується;
 • Змінюються в кращий бік якісні показники квітів, цибулин ягід чи плодів.

ФІЄЛД-КОТЕ – гранули, які характеризуються присутністю у складі органічної олії. Це дозволяє зменшити параметри вимивання в ґрунти поживних речовин. Особливо цінною така особливість добрив є в періоди із затяжними дощами. Якщо порівнювати з іншими добривами, то в дощові періоди їх постійно додають. Добриво Мівена виключає таку необхідність. 

ГРАНУСОЛ WSF – це добрива, які розчиняються у воді. Їх внесення можна поєднувати з використанням інсектицидів та фунгіцидів. 

Добриво Мівена – протистресове. Це означає, що за будь-яких умов рослини будуть здоровими. Їм не страшні періоди посух, сильні зливи чи перепади температур. З використанням означених сумішей рослини ростуть швидко і є захищеними від несприятливих чинників. Гранусол можна виливати безпосередньо під корінь, або й на саму рослину. 

Те, що елементи, які містяться в добриві, перебувають у халатній формі, дає змогу рослинам з легкістю засвоювати поживні речовини. А вітамін МВ-10 посилює дію добрива. 

Ще однією перевагою добрива Мivena вважається те, що воно практично не містить хлору, натрію та важких металів. 

При використанні добрива клітинні мембрани рослини працюють таким чином, що вода випаровується менше. Це означає, що рослини відмінно ростуть навіть за умови тривалих посух. Використання добрив запобігає згубній дії кліщів, оскільки пагони та листя стають значно твердішими. 

Всі види добрив Мівена мають фунгіцидну дію. 

Сьогодні можна купити добриво Мivena в будь-якій зручній розфасовці. Використовуючи добриво, обов’язково слід керуватися інструкцією, яка міститься на кожній упаковці. 

Види добрив Мівена

 1. Гранусол WSF – вид добрива, який розчиняється у воді. Розчинення розпочинається при температурі 8 градусів вище нуля. Даний вид відрізняється від інших тим, що мікроелементи у ньому перебувають в халатному стані. Добриво діє максимально швидко. Його слід вносити під корінь, або на листя рослин. В добриві містяться частини цинку, марганцю, заліза та міді. Проте, тут немає хлору, натрію та важких металів. В якості вітамінної домішки використаний вітамін МВ10. 
 2. ХОРТИ-КОТЕ+CRF – добриво, ідеальне для рослин у горщиках чи контейнерах. Вид – гранульований, гранули виконані на основі смолистої речовини. Вносять таке добриво для того, щоб отримати бездоганні плоди та ягоди. Процес внесення досить простий – головне змішати добриво з ґрунтом. Після цього поживні речовини будуть виділятися з гранул впродовж тривалого часу. При передозуванні рослини не страждають на вигорання кореневої системи. 
 3. ФІЄЛД-КОТЕ_CRF – добриво, призначене для плодових та ягідних культур. Часто ним підживлюють і овочеві рослини. Суміш являє собою капсули, покриті смолистою речовиною. Поживні речовини виводяться поступово, повністю задовольняючи потреби рослин. Мікроелементи потрапляють до рослин поступово, і живлять їх впродовж усього періоду росту. Добриво зручно вносити. Відмінна особливість – живлення рослин азотом та аміаком. При цьому суміш не шкодить екології і цілком справляється з підгодівлею рослин без внесення додаткових сполук. 
 4. ГРАНУКОТЕ – добриво з гранулами правильної форми. Добриво має довготривалу дію і відмінно живить корені рослин. Оболонка покрита азотом. Живлення рослин відбувається поетапно впродовж усього періоду росту. Азот стимулює розвиток рослин незалежно від погоди. Калій здатний розчинятися у воді, що дозволяє ефективне споживання. Магній та залізо сприяють оптимальному росту рослин. Оболонка гранул – смолиста, що сприяє поступовому вивільненню поживних сполук. Вивільнення поживних речовин регулюється за допомогою температурного режиму. 

Добриво Мівена у порівнянні з добривом Екоте

Mivena має більш круглу форму гранул, що дозволяє досить просте внесення. Проте, добриво Екоте є більш економічним, що робить його популярним в колах фермерів та садівників, які мають великі плантації плодових рослин. Покриття гранул Екоте є більш сучасним – для нього використовуються спеціальні екологічні сполуки, тоді як для Мівени виробник обрав смолу. Крім того, варто звернути увагу на потрапляння до рослини азотного компоненту – термін вивільнення у добрив Екоте значно довший. Цікавий і факт засвоєння рослинами сечовини – добрива Мівена для кращого вивільнення покриті тільки смолою, що значно полегшує споживання сечовини рослинами. Проте, інноваційне добриво Екоте містить сполуки, які позитивніше впливають на рослини, ніж звичайна сечовина. 

Старт дії добрив Екоте позначається більшою швидкістю в часі – вивільнення починається майже одразу після внесення, і, відповідно, рослини швидше починають споживати поживні речовини, ніж у випадку з добривом Мівена. Ще одна особливість Мівени – доступна ціна. Але, якщо зважити на кількість добрив, яка вноситься на однакових площах, то Екоте є добривом в рази вигіднішим.

Якщо оцінити про добриво Mivena відгуки, то можна впевнено сказати, що для сільського господарства важко знайти більш якісного і ефективного продукту. Перевершити даний вид добрив можуть тільки сполуки Екоте, які виготовляються з урахуванням жорстких європейських стандартів якості. 

Купити добриво Екоте по доступній ціні можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Кваліфіковані спеціалісти гарантовано нададуть кваліфіковану консультацію в разі потреби. 

Залиште коментар