Догляд за ялинкою в горшку

  • 2019-12-17

Група компаній “Клуб Рослин” підтримує та поширює серед своїх колег, однодумців, друзів та клієнтів свою місію — зробити світ навколо кращим. Саме тому, ми з превеликим задоволенням підтримали чудову еко-ініціативу, що зараз доволі популярна серед українців - “Купи ялинку в горщику, а потім висади її”. Ми вважаємо, що це чудова можливість зробити не тільки добру справу, але й зберегти мільйони дерев!

Купуючи ялинку в горщику, необхідно відповідально віднестись до догляду за нею, адже, дерево може загинути, так і не виконавши своєї місії. Тому, спеціалісти Клубу Рослин підготували для вас декілька рекомендацій, яким варто слідувати, щоб зберегти ялинку в горшку, та потім висадити її.

Рекомендації по догляду ялинки в горшку і в домі

  • Перед тим, як поставити куплену ялинку в горшку в домі, її потрібно, так би мовити, привчити до кімнатного клімату. Тому, рекомендуємо потримати деревце в гаражі, на балконі чи лоджії декілька днів. Зверніть увагу, що горщик для рослин потрібно ставити на якусь поверхню (не можна ставити рослину в горшку на бетонні поверхні), це може буде дерев’яна чи пластикова дощечка.
  • Встановлювати ялинку в домі потрібно подалі від батарей чи інших пристроїв, що обігрівають будинок. Неподалік, рекомендовано поставити зволожувач повітря чи ємність з водою, адже ялинка потребує зволоженого повітря.
  • Потребує поливу. Полив проводити по мірі висихання ґрунту, це, приблизно, двічі на тиждень. Не допускати висихання чи надмірного зволоження. Також рекомендуємо проводити обприскування самої крони рослини, воду для цього використовувати талу чи відстояну, температура води — кімнатна.
  • Ялинку в горшку можна тримати в домі не більше 5-х днів, адже рослина, не зважаючи навіть на найбільш ретельний догляд, може загинути.

Рекомендації по висадці ялинки в горшку

  • Перед висадкою рослини на вулиці, зверніть особливу увагу на те, чи рослина прокинулась, тобто чи отримала нові пагони. Якщо так, перед висадкою варто потримати ялинку в гаражі чи на балконі. Ні в якому разі не можна її одразу виносити на вулицю.
  • Опісля того, коли ялинка більш-менш акліматизувалась, винесіть її на вулицю та посадіть в яму. У період висадки на вулиці не повинна бути мінусова температура.
  • Яма повинна більша, аніж розмір горщика. Ви можете наповнити її дренажем, таким як бита цегла, насипати зверху землі, та висадити ялинку. Якщо ви не зробите дренаж — не проблема, ялинка все одно виросте.
  • Після внесення ялинки в грунт, підлийте її невеликою кількістю води.
  • Якщо після посадки може бути мороз, рекомендуємо укрити ялинку.

Бажаємо, щоб ваші ялинки в горщиках були справжніми красунями та дарували вам святковий настрій, а після висадки - росли здоровими та завжди нагадували вам про те,що ви зробили дуже добрий вчинок!

 

Залиште коментар