Фунгіцид Фітодоктор Лист (бактерії і спори Bacillus subtilis) П. 100 г, Enzim Agro

Властивості

Форма
порошок
Призначення
для сільськогосподарських, плодово-ягідних, овочевих та декоративних культур
Вага, г
100
Новинка
96 грн.
В наявності
Артикул1204003011027
БрендEnzim Agro

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Для захисту городніх та садових рослин від широкого спектру хвороб пропонуємо купити Фунгіцид Фітодоктор Лист (бактерії і спори Bacillus subtilis) П. 100 г, Enzim Agro. Препарат українського виробництва відрізняється високою біологічною ефективністю проти грибних хвороб рослин, фітофторозу та ризоктоніозу картоплі, білої та сірої гнилей плодових та ягідних культур, несправжньої борошнистої роси, фузаріозів, альтернаріозів.

Характеристики фунгіциду Фітодоктор Лист

 • Бренд – Enzim Agro
 • Тип – фунгіциди;
 • Форма – порошок;
 • Призначення – для сільськогосподарських, плодово-ягідних, овочевих та декоративних культур;
 • Діюча речовина – живі клітини та спори бактерії Bacillus subtilis;
 • Спектр активності – біо-фунгіцид від широкого спектру грибних та бактеріальних хвороб;
 • Температура ефективної дії – 5-25°С;
 • Вага – 100 г;
 • Країна-виробник – Україна.

Висока ефективність препарату Фітодоктор Лист обумовлена вірулентним штамом Bacillus subtilis, який продукує велику кількість біологічно активних речовин (фітогормонів, антибіотиків, амінокислот), що пригнічують розвиток та розмноження великої кількості збудників хвороб.

Основні переваги біофунгіциду

 1. Висока біологічна, фунгіцидна, бактерицидна активність проти широкого спектру хвороб, що викликаються грибами та бактеріями.
 2. Стимулює ріст та фотосинтетичну активність, підвищує стійкість рослин до засухи.
 3. Сприяє підвищенню врожайності до 15%.
 4. Можливість використання впродовж усього періоду вегетації рослин і зберігання продукції.
 5. Істотно економить кошти за рахунок виключення дорогих хімічних засобів захисту. Препарат сумісний з окремими хімічними пестицидами.

Рекомендації по застосуванню препарату

Препарат Фітодоктор Лист застосовують для обприскування посівів овочевих культур в умовах закритого (парники, теплиці) та відкритого ґрунту. Період застосування – від сходів до дозрівання.

Обробки насаджень плодових дерев та ягідників від хвороб впродовж усього вегетаційного періоду. Максимальний потенціал препарату реалізується при його застосуванні для профілактики захворювань.

Для підтримки позитивного ефекту необхідно проводити обробку рослин в продовж вегетації препаратом з інтервалом 2-3 тижні. В цьому випадку препарат не тільки попереджує розвиток хвороб, але й виступає в ролі стимулятора росту.

При високому ступені ураження рослин захворюваннями доцільним є застосування препарату в комплексі з хімічним фунгіцидом. В цьому випадку препарати вносять одночасно з хімічним фунгіцидом, або обробку біофунгіцидом проводять через 3-4 дні після нанесення хімічного препарату.

Обробку рослин необхідно проводити у вечірній або ранковий час, або в похмуру погоду (періоди мінімальної сонячної активності), за температури від +10°С до +30°С.

Норми дозування фунгіциду Фітодоктор Лист

 • Овочеві культури – 40 г / 10 л води;
 • Плодові дерева, кущі виноградних та ягідних культур – 40-80 г / 10 л води;
 • Квіткові та декоративні культури – 40 г / 10 л води.

Для підготовки робочого розчину необхідну кількість препарату розчиняють у рекомендованому об’ємі води. Робочий розчин готують за 1-2 години до обробки з використанням нехлорованої або відстояної воду кімнатної температури.

При сумісному використанні препарату зі стимуляторами росту, мікродобривами, хімічними протруйниками біологічний препарат вноситься в робочий розчин в останню чергу. Робочий розчин потрібно використати впродовж 6 годин.

Купити фунгіцид Фітодоктор Лист (бактерії і спори Bacillus subtilis) П. 100 г, Enzim Agro за привабливою ціною пропонуємо в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Якісні засоби захисту рослин та інші товари для садівництва відправляємо надійними поштовими службами в усі куточки України.