Граблі Bellota (Іспанія)

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Граблі Вellota (Іспанія)

Без якісних граблів важко обійтися садівникам та городникам. Цей стародавній інструмент сьогодні присутній у всіх без виключення господарствах. За його допомогою здійснюють різні роботи – від прибирання сміття, збирання сіна та листя – і до розрівнювання ґрунтів. Такий інструмент буде доречним на приміській ділянці, в саду, на великому фермерському господарстві та на дачній ділянці. Часто граблі допомагають «причесати» газон та надати йому більш естетичного вигляду. Після стрижки газону граблями можна зібрати скошену траву.

Особливості віялових граблів

Граблі часто купують для здійснення багатьох видів робіт. Пропонуємо звернути увагу на граблі Bellota, які відрізняються високою функціональністю та тривалим терміном служби. В нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» представлені найкращі зразки, які виготовляються в Іспанії з урахуванням передових технологій.

Оптимальні моделі для збирання – віялові садові граблі. Вони допомагають ефективно і швидко прибирати територію поблизу будинків. Часто їх використовують для прибирання клумб чи газонів. Такі вироби мають зубці пластинчатого або дротяного типу. Кут загинання зубців – 90 градусів. Віялові моделі демонструють відмінну амортизацію на ґрунті, оскільки виготовлені з пружинної сталі, яка має «тілесну пам’ять».

Після виконання робіт граблі набувають своєї первісної форми. При всій своїй гнучкості інструмент дуже міцний та надійний. Він дуже зручний у використанні та допомагає обробити поверхню без пошкодження клумб чи газонів. Насадки таких граблів виконуються з надійної сталі, яка проходить високу термічну обробку. Особливої уваги заслуговує антикорозійне покриття, яке допомагає уникнути деформації виробу навіть при інтенсивному і частому використанні.

Граблі Вellota: можливі типи

  1. Граблі садові професійні – відмінні зразки, які виготовляються для використання в різних сферах. Вони дозволяють виконувати широкий спектр робіт: очищувати грунт від сміття, збирати траву і бадилля, готувати землю для посіву. Такі граблі використовують як навесні, так і восени. Вони корисні і в городах, і в садах з великими площами. Професійні граблі створюються на основі високо вуглецевої сталі. Насадки мають спеціальне епоксидне покриття. Це дозволяє запобігти корозійним процесам та суттєво збільшити термін використання інвентарю. Ще одна важлива деталь – бездоганне з’єднання насадки з держаком, що гарантує комфортне використання та безпеку.
  2. Полегшені моделі граблів – це вироби, створені з використанням загартованого алюмінію. За допомогою таких моделей розпушують та вирівнюють ґрунти перед посівом насіння. Також такі граблі використовуються для прибирання садових доріжок, терас, прибудинкових територій. Вироби мають легку вагу (до 266 грамів) та порівняно невеликі розміри (30 сантиметрів). Полегшені граблі демонструють надійність, зручність у використанні та високу ефективність. Антикорозійне покриття забезпечує довговічність.  

Кілька фактів про бренд Беллота

Компанія заснована ще в 1908 році. Сьогодні виробник має за плечима більше століття ефективної роботи. За цей час продукція бренду вдосконалилася та витримує навіть жорстку конкуренцію.

  • Виробник поставляє товари на ринок 80 країн світу;
  • Компанія веде два напрямки діяльності – виготовлення садового інвентарю та виробництво запасних частин для сільськогосподарської техніки;
  • Виробник має п’ять заводів та центральний офіс, який базується в Легаспі (Іспанія);
  • При виготовленні продукції використовуються власні розробки компанії;
  • Всі інструменти виготовляються тільки з перевірених на якість матеріалів;
  • В своїй діяльності компанія орієнтується на жорсткі стандарти якості та контролює процес виробництва на кожному етапі.

Купити граблі Вellota по доступній ціні сьогодні просто – достатньо зробити замовлення в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Замовлення приймаються як на сайті магазину, так і за допомогою телефонного дзвінка менеджеру. На сайті клієнтам представлена можливість купити товар в один клік. Компанія гарантує своєчасну доставку садового інструменту як по Києву та Львову, так і в усі інші міста України.