Граб

Carpinus
(Знайдено: 4 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Граб

Любите декоративні листяні? Хочете насолоджуватись природною красою та величністю дерев, надавати їм бажаних форм, формувати красиві алеї чи створювати на своїй ділянці лабіринт? Тоді Вам просто не обійтись без грабу! Дерево є абсолютно універсальним і чудово підходить для виконання будь-яких функцій: це і відмінний солітер, і чудова частина композиції, і матеріал для створення живоплотів та лабіринтів. Варто просто купити граб і він сповна віддячить Вам своєю красою!

Граб. Особливості

Дерева грабу можуть мати крону різноманітної форми, залежно від конкретного виду. Колір листя – темно-зелений, з глянцевим відблиском. Восени граби особливо гарні – вони вбираються в жовті або пурпурові кольори. Стовбур у граба – гладенький, з сірою корою. Квітне цікавими жіночими і чоловічими квітками в формі сережок. Крім того, граби мають такі особливості:

  • Плоди у вигляді горішків після цвітіння (якщо вік дерева більший 15-20 років);
  • Ростуть граби на лісових галявинах, у поєднанні з хвойниками, на схилах (гарно стримують «сповзання» ґрунтів);
  • Граб використовують у змішаних листяних насадженнях – він чудово виглядає поряд з буком, жасмином чи ялівцем;
  • Дерево морозостійке, витривале до посух та інших природних катаклізмів.

Висадка та догляд за грабом

Дерево не потребує якихось особливих умов для вирощування. Проте. Краще адаптується у пухкому, в міру вологому грунті. Варто стежити, аби коло граба не було застою води, а в особливо посушливі періоди дерево можна щедро полити. Приязно рослина ставиться і до формуючої та санітарної обрізки.

Як купити граб?

Купити граб в Україні та підібрати найбільш відповідний з сортів Ви можете у нашому інтернет-магазині. В нас представлені найбільш поширені види, що якнайкраще підходять для ландшафтного дизайну та декоративного садівництва – морозостійкі, придатні до формування чи з природньою цікавою формою крони. Додайте до цього простоту у догляді, який передбачає лише формуючу обрізку (за потреби та бажання) і полив у найбільш засушливі дні, і ви отримаєте перфектне дерево для будь-якого саду!

Замовлення та доставка

Усі граби у нашому інтернет-магазині пройшли акліматизацію та доставляються у звичному ґрунті вже на другий день після замовлення, тож, все, що Вам доведеться зробити з деревом – підібрати для нього місце та приступити до посадки.

Ознайомитись з описом та передивитись фотографії та ціни на граб Ви зможете у цьому розділі. Для того, щоб купити граб достатньо залишити замовлення чи зателефонувати нашим менеджерам. Замовляйте величного красеня для неповторного вигляду Вашого саду вже сьогодні!

Доставку здійснюємо в короткі терміни по всій території України.