Карагана

Caragana
(Знайдено: 1 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
 • Сортування:
Карагана деревовидна Пендула Stam (Штамб) C15 / Pa125
1150.00 грн.
0 відгуків
*Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення

*Дзвінки здійснюються з понеділка по пятницю з 9:00 до 18:00

 • Категорія - Карагана деревовидна Пендула
 • Висота штамба - 125
 • Контейнер - C15
 • Форма (латинська) - Stam (Штамб)
 • Вид - деревовидна
 • Вимоги до грунту - невибагливий
 • Вологолюбність - не вибаглива
 • Габітус - дерево
 • Климатична зона - 2
 • Колір рослини - зелений
 • Листопадність - листопадна
 • Плодова - неплодовий
 • Призначення - солітерна висадка
 • Рід - Карагана
 • Світлолюбність - сонячні місця
 • Сорт - Пендула
 • Стійкість до забруднення навколишнього середовища - стійке
 • Форма - плакуча

Карагана​

Карагана – це унікальні за своїми декоративними якостями чагарники, які мають парно-перисте листя та прилисники, які в багатьох випадках перетворюються в колючки. Цвіте рослина метеликовидними квітами, найчастіше цвіт забарвлений в жовті тони. Плодоносить культура бобами. Карагана названа на честь чорновухих лисиць, які живуть в Киргизії. Назва буквально означає в перекладі з киргизької «чорне вухо».

Характеристики​ карагани

 • Росте культура в формі листяного чагарника з розкидистою кроною;
 • За рік культура може витягуватися у висоту на 50 сантиметрів, при цьому діаметр крони збільшується на 30 сантиметрів;
 • В нормальних умовах карагана живе і активно розвивається до 60-ти років;
 • Цвіте жовтими квіточками, які збираються по 3-5 штучок, щоб утворити суцвіття;
 • Листя рослини овальне, поєднує у собі від 9 до 11 листочків маленького розміру, зелене, в осінній період – жовте;
 • Особливої краси чагарник набуває в період цвітіння.

Різновиди ка​рагани

Рід цих рослин включає в себе понад 70 різновидів. У наших широтах вирощують тільки 17 з них. Найбільш популярними в декоративному садівництві є такі сорти:

 1. Карагана чагарникова – кущі, які сягають у висоту до 1,5 – 2 метри. Мають густі гілки та світло-зелене листя, яке нагадує чотирилисткову конюшину. Цвіте поодинокими золотавими квіточками, які покривають рослину в травні. Цей сорт може утворювати справжні хащі з кореневих приростів.
 2. Карагана деревовидна – рослина, яку ще називають «жовтою акацією». Росте від 2 до 7 метрів у висоту. Гілки культури прямостоячі, крона багата, розкидиста. Листки світло-зеленого кольору досягають десятисантиметрової довжини. Кора культури має цікавий зеленувато-сірий колір. Квіти також забарвлені в жовте, можуть триматися як окремо, так і збиратися в суцвіття по 2-5 штучок. Цей різновид включає в себе цікаві декоративні форми – плакучі (Lorbergii, Pendula). Крім того, слід звернути увагу на сорти Anny’s’ Golden Cascade з плакучим гіллям, карликову карагану Nana, Spring Gold (з золотистими листочками навесні), Sutherland, Tidy, Albescens та оригінальний гібрид Walker, який зазвичай прищеплюють на штамб.

Як правильно в​ирощувати карагану?

Карагани ростуть досить швидко. Це – світлолюбні рослини, які гарно переживають посухи та морози. Але головна перевага цих рослин – невибагливість до ґрунтів. Спеціалісти стверджують, що карагани здатні збагачувати землю азотом за рахунок симбіозу з бактеріями, здатними фіксувати азот. В питанні вибору ґрунту важливо не допускати висадки на заболочених чи надмірно зволожених ділянках.

Якщо ґрунт у Вашому саду тяжкий, для карагани треба передбачити дренаж. Кореневу шийку при висадці можна заглиблювати не більше, як на 1 або 2 сантиметри. Рослина прекрасно адаптується після формуючої обрізки, тому її часто використовують в якості живих огорож. В такому випадку стригти чагарник треба на третину, або й половину у відношенні до довжини гілок.

В догляді за караганою слід велику увагу приділяти розпушуванню ґрунту та видаленню бур’янів. Молоді карагани потребуватимуть підгодівель мінеральними добривами.

Використання карагани в дизайні ла​ндшафтів

Найчастіше цю рослину використовують в створенні живих огорож. Завдяки її здатності бездоганно переживати обрізку, таким огорожам придають різноманітні форми. Крім того, карагану широко використовують в озелененні міст – вона чудово виглядає в паркових композиціях, на алеях та в поодинокій посадці.

Широкої популярності рослина набула в колі бджолярів – її нерідко можна зустріти поряд з пасіками. Жовта акація – бездоганний медонос. Крім того, цвітіння у такої культури відбувається саме тоді, коли всі інші вже відцвіли, або лише готуються до процесу цвітіння.

Де б не була висаджена карагана, користь від її присутності відчувається вже на другий рік життя рослини. Вона кардинально змінює зовнішній вигляд присадибних ділянок, парків і скверів.

Купити за доступною ціною карагану можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми гарантуємо життєздатний посадковий матеріал в пластикових контейнерах для коренів. Таким чином, Ви зможете висадити красуню в будь-який зручний час. Доставка – в усі без виключення міста України.  

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...