Катальпа

Catalpa
(Знайдено: 9 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Катальпа

Хочете продемонструвати свій відмінний смак іншим, ставши власником однієї з найвишуканіших рідкісних садових рослин? У нагоді Вам стане катальпа – екзотична та невибаглива красуня. Достатньо лише купити катальпу, як Ваш сад чи алея одразу набудуть нового вигляду!

Катальпа – одна з рідкісних південних рослин, що належить до зникаючих видів. До нас дійшло тільки 10 сортів, один з яких – катальпа бігнодієвидна. Вона чудово адаптується до українських кліматичних умов, стійко переносить морози та практично не піддається захворюванням.

Дерево катальпа. Особливості догляду

Катальпа – дуже красиве, навіть аристократично шикарне, дерево. Якщо їй забезпечити декілька особливих умов (полив, розпушування землі, обрізка), вона стане бездоганним акцентом ландшафту. Кругла тіниста крона катальпи буде тримати бездоганну форму, якщо виконувати головні рекомендації:

  • Крона катальпи швидко відновлюється, тому обрізайте її сміливо і надавайте бажаної форми;
  • В перший рік життя катальпу можна обрізати до самого пня – так вона сформує бездоганний рівний стовбур;
  • Стовбур можна розгалужувати згори, і тоді вийде унікальна рослина з низькою кроною;
  • При обрізці залишайте тільки здорові пагони – не бійтеся, що катальпа збідніє, за рік пагони можуть вирости до 40 см.

Катальпа в дизайні ландшафтів

Катальпа – дерево, невибагливе до ґрунтів, але краще купити катальпу у пластиковому контейнері для кореневої системи, який вбереже рослину від пошкоджень при транспортуванні та дасть змогу висадити в будь-який зручний для Вас час.

Основна особливість катальпи – округла крона правильної кулястої форми, шикарне фігурне листя та оригінальні квіти. Дерево є настільки універсальним, що може використовуватись і як солітер, і як частина композиції, і для формування алей чи створення тіні поблизу альтанок чи лавочок. Ознайомитись із описом катальпи чи передивитись фото катальп Ви можете у даному розділі.

Як купити катальпу в «Клубі рослин»

Купити катальпу у нас – легко! Зробіть онлайн-замовлення або зв’яжіться з нашими менеджерами, і вже на другий день служба доставки ощасливить Вас новим надбанням. Всі рослини у нашому магазині – акліматизовані, а всі постійні покупці гарантовано отримують знижки! Дерево катальпа варто купити хоча б тому, що донині Ви не могли відчути абсолютного затінку під густою, бездоганно сформованою кроною.

Не зволікайте! Телефонуйте нам просто зараз і вже від завтра насолоджуйтесь новим екзотичним виглядом Вашого саду разом із неперевершеними катальпами! Ми потурбуємося про доставку по всій території України.