Магнолія

Magnolia
(Знайдено: 51 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Магнолія

Магнолія - одне з найбільш вишуканих і оригінальних рішень якісного декору Вашого саду. Квіти цієї рослини – істинна естетична насолода. Оскільки магнолії цвітуть досить рано, вони часто стають королевами у світі ландшафтного дизайну. Квітки у цих рослин переважно великі, обов'язково ароматні. Листя - соковито-зелене, густо вкриває крону вже після цвітіння. Крона – широка, і при правильному формуванні дуже акуратна і симпатична.

Магнолії у своїй різноманітності налічують безліч сортів. Сьогодні садівники можуть дозволити собі вибрати рослину, орієнтуючись на форму і відтінок квіток, що можуть бути як білими з рожевим, так і жовтими, пурпурними.

Висадка магнолії

Вже минули ті часи, коли вважалося, що магнолія може рости тільки в теплих кліматичних зонах і лише в південних областях України. Сьогодні магноліями милуються мешканці всіх без виключення областей нашої країни.

Саджанці магнолій морозостійкі, і тільки в перші пару зим вимагають спеціального захисту від холоду. Якщо дотримуватися кількох рекомендацій по висадці рослини, вона розвиватиметься досить швидко для того, щоб в найкоротші терміни почати Вас радувати.

Отже, висаджувати магнолії краще одразу на постійне місце – вони дуже чутливі до пересадок. Нижче приведемо основні принципи висадки саджанців.

  • Магноліям підходять нейтральні і середньо-кислі ґрунти;
  • Ґрунт має бути збагачений елементами органіки і добре дренованим;
  • В ґрунти особливої щільності слід додавати пісок для «полегшення»;
  • Для висадки магнолії треба вибирати місце вільне, добре освітлене;
  • Ямка для посадки рослини має бути в три рази більша за об'ємом, ніж корені магнолії;
  • Важливо розраховувати на подальше розростання магнолії – вона має досить широку структуру крони, тому краще, щоб рослина була посаджена трохи віддалік від інших культур.

Догляд за магноліями

Магнолії прихильно реагують на мінеральні підгодівлі, які слід здійснювати в теплу пору року. Крім того, щоб рослина радувала своїм зовнішнім виглядом, треба систематично обрізати сухі гілки. У літній спекотний сезон магнолію варто регулярно поливати. Важливо пам'ятати про чутливість кореневої системи цієї красуні і ні в якому разі не перекопувати під нею ґрунт. Бур'яни під магноліями переважно прибирають вручну.

Магнолії в ландшафтному дизайні

Сучасні садівники досить широко використовують магнолію в рішеннях дизайну ландшафтів. Ця рослина прекрасно виглядає як фокусна точка на газонах і не менш привабливою є у ботанічних садах.

Попри те, що магнолії здаються досить ніжними, вони відмінно почуваються в загазованому середовищі мегаполісів, прикрашаючи їх своєю тендітністю. Велике листя і ідеальна форма крони дають можливість милуватися магнолією не лише в період цвітіння, але і впродовж усього року.

Посадивши у своєму саду магнолію, Ви раз і назавжди визначаєте його естетичне рішення. Складно назвати більш вдалий вибір рослин для приватної ділянки або двору багатоповерхівки в межі міста. Магнолії завжди радують своєю аристократичністю і оригінальністю, де б їх не висаджували. Крім того, пахощі в період цвітіння здатні перетворювати на романтиків навіть переконаних прагматиків.

Купити саджанці магнолії недорого можна в інтернет-магазині «Клуб рослин». Усі рослини з нашого асортименту захищені пластиковим контейнером в області кореневої системи для безпеки перевезення і висадки у будь-який зручний для Вас час. Доставка здійснюється по Києву та інших містах України. У нас можна отримати відмінний, перевірений на життєздатність посадковий матеріал.