Шовковиця

Morus
(Знайдено: 4 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Шовковиця

Шовковиця – одна з древніх рослин, що не просто дійшла до нас, але й набула небувалої популярності останнім часом. Справа не лише у її лікувальних властивостях чи смачних солодких плодах, але й в унікальній красі деяких з сортів. По суті, шовковиця сьогодні є однією з найпопулярніших та найулюбленіших рослин ландшафтних дизайнерів, адже догляд за нею не потребує багато часу чи зусиль, а можливості для декору практично безмежні завдяки мереживу листя та розмаїттю кольорів. До того ж, рослина стійка до забруднень та загазованості міста.

Шовковиця. Види та особливості

Попри поширений поділ шовковиці на білу та чорну, загалом налічується кілька десятків сортів дерева, що вирізняються, як формами, так і кольором плодів. Найбільш популярними декоративними формами крони шовковиці є плакуча (її гілки буквально стеляться до землі), пірамідальна, кулевидна. Окрім того, шовковиця вирізняється і формою листя – крупнолиста (діаметр листя до 22 мм), золотава (молоді пагони окрашені в виключно жовтий колір) та найбільш витончена – із глибоко розсіченим листям. Ми переконані, що яку з шовковиць Ви не вибрали, вона гарантовано даруватиме тільки радість.

Шовковиця чорна та інші. Висадка, догляд

Шовковиця купити яку варто не лише за її красу і корить від плодів, але й через абсолютну невибагливість дерева до умов вирощування, стає все більше і більше популярною. При висадці шовковиць у відкритому просторі варто знати кілька правил, які допоможуть отримати здорову, горду рослину.

  • Висаджувати саджанці шовковиці слід приблизно у квітні, до того, як у рослин почнеться рух соків;
  • Шовковиця любить сонячні просторі ділянки та захищеність від вітрів;
  • Рослина не терпить піщаного ґрунту – тому збагачуйте його гумусом та іншими мінералами;
  • Болотиста місцевість також не підходить для шовковиць, як і засолені грунти.

Доглядати за рослиною неважко – садівникові просто доведеться вчасно її обрізати і поливати, розпушувати землю під стовбуром та прибирати нав’язливі бур’яни. Як бачимо, нічого складного, - але результат перевищить Ваші найсміливіші сподівання!

У нашому магазині Ви зможете купити шовковицю усіх доступних сортів та за її допомогою створити сад своєї мрії! Усі наші дерева вирізняються відмінним здоров’ям і пройшли додаткову акліматизацію, тож, готові до пересадки вже у перший день.

Доставка рослин здійснюється протягом двох днів після замовлення, у той час як наші ціни на шовковицю на сьогодні є кращими в Україні. Всі рослини мають спеціальний пластиковий контейнер для кореневої системи та доставляються по всій території України.

Доставка рослин здійснюється протягом двох днів після замовлення, у той час як наші ціни на шовковицю на сьогодні є кращими в Україні. Телефонуйте та замовляйте шовковицю просто зараз – смачну та неймовірно декоративну окрасу Вашого саду!