Жимолость

Lonicera
(Знайдено: 9 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Жимолость

Жимолость – один з популярних декоративних чагарників. Висока та пухнаста, вкрита різнокольоровими, яскравими квітами, та, у більшості, їстівними яскравими великими ягодами, що тримаються до самої весни, вона широко використовується в садах у якості живоплотів, у групових посадках, при створенні алей та прикрашанні альтанок. Така рослина гарантовано надасть Вашій присадибній ділянці аристократичної, витонченої краси.

Сорти жимолості

Загалом налічується понад 250 сортів жимолості. Шикарні кущі, що часом можуть сягати висоти в 5 метрів, з рясними та доволі великими квітами білого, жовтуватого, рожевого та блакитного кольорів та великими яскравими плодами практично усіх відтінків блакитного, червоного та яскраво-помаранчевого кольору. Їстівними є лише деякі з них, однак декоративними – майже всі.

Загалом, у наших широтах вирощують два види жимолості:

  • Жимолость їстівна – чагарник висотою до 1 метра, з плодами сизо-чорного забарвлення круглої або еліптичної форми;
  • Жимолость блакитна (синя) – у висоту сягає 2-3 метри, більше нагадує дерево, ніж кущ, має плоди чорні або сині, ароматні і смачні.

Жимолость в ландшафтному дизайні

Природа дала жимолості все, щоб зробити її одним з кращих чагарників для будь-якого саду, адже в ній поєднались як користь (їстівні плоди містять чимало вітамінів), так і краса. У саду з жимолості можна зробити як відмінний живопліт, так і неповторну композицію із листяними чи навіть декоративними квітами, адже рослина як жодна інша чудово вписується у квітники. Неважливо, купити жимолость одну чи декілька – навіть як солітер рослина здатна назавжди змінити вигляд Вашого саду.

Висаджувати жимолость можна з весни і до самої осені. Проте, періоди, окреслені травнем і червнем виключаємо – в цей час рослина дає приріст пагонів. Якщо підібрати для жимолості оптимальне місце, вона радуватиме своєю красою і майже не потребуватиме системного догляду.

Висадка жимолості

Висаджувати рослину варто за деякими рекомендаціями, які ми Вам спробуємо привести оптимально чітко.

  • Навесні жимолость висаджують до початку набухання бруньок, варто враховувати, що «прокидається» вона досить рано;
  • Найкращий час для висадки – осінь, з кінця вересня до середини жовтня;
  • Для цих рослин обирають освітлене, захищене від вітрів місце;
  • Бідний на органіку ґрунт збагачують штучно:
  • Найкраща ділянка для жимолості – болотиста, або низинна.

Підібрати жимолость, ознайомитись з описами найпопулярніших декоративних сортів, передивитись фотографії, а також купити жимолость для власного саду Ви можете на нашому сайті «Клуб рослин». До кожного з сортів подаються детальні рекомендації щодо догляду та вирощування, а також опис особливостей кожної з рослин.

Доставка жимолості по всій Україні здійснюється вже на другий день після замовлення у звичній землі. Рослини готові до пересадки вже у перший день.

Наші ціни на жимолость є одними з кращих в Україні. Тож не баріться – замовляйте яскравий, корисний та безумовно гарний чагарник просто зараз! Чекаємо на Ваші дзвінки!