Нові моделі складних садових пилок Felco

  • 2023-02-10

Швейцарська компанія FELCO розробила новий асортимент складних садових пилок, призначених для задоволення потреб професіоналів. Однак нові моделі інструментів також чудово підходять для використання в приватних господарствах. Полотна пилок виконані в кількох варіантах, адаптованих до різних видів обрізки та підходять для роботи на виноградниках, в озелененні, садівництві або простої обрізки у приватних господарствах.

Зубці нових моделей пилок Фелко оптимізовані для полегшення видалення стружки, а хромоване покриття леза зменшує тертя та підвищує продуктивність. Кінчики зубів піддаються імпульсній термічній обробці, щоб допомагає збільшити їх твердість і, таким чином, збільшує термін служби полотна.

Ергономічна форма руків’я має м’яке покриття, яке забезпечує ідеальне зчеплення та завжди дозволяє тримати руку в ідеальному положенні. Усі моделі пил Felco підходять для роботи як правою, так і лівою рукою.

Основні переваги нових моделей пилок Фелко

  • Лезо виготовлено з міцної хромованої сталі.
  • Зубці проходять імпульсне загартування.
  • Оптимізована геометрія зуба розроблена для ефективного різання та видалення стружки.
  • Легке регулювання пилки та заміна полотна.
  • Зручна система відкриття інструменту великим пальцем однієї руки.
  • Система фіксації леза, яка запобігає ненавмисному закриванню пилки.
  • Оптимізований дизайн з заокругленою підставкою для великого пальця.
  • Ергономіка ручки розрахована для ідеального утримання та має протиковзке покриття.

Характеристики складних пилок нової серії Felco

Пила FELCO 601 завдяки своєму прямому лезу довжиною 120 мм ідеально підходить для потреб професіоналів, які працюють у виноградниках і садових розсадниках, а також для тих, хто любить активний відпочинок.

Пила FELCO 602 оснащена прямим полотном довжиною 160 мм та ідеально підходить для ландшафтних дизайнерів, професіоналів у сільському господарстві та вимогливих садівників.

Пила FELCO 603 із вигнутим полотном довжиною 200 мм ідеально підходить для потреб ландшафтних дизайнерів і професіоналів садівництва та призначена для проведення обрізки на висоті.

Пила FELCO 604 має найдовше в асортименті вигнуте полотно довжиною 240 мм. Вона допоможе виконати роботу по обрізці гілок великого діаметра, що оцінять лісівники та професіонали садівничої індустрії.

Нові моделі садових пилок Felco розроблені для зручного використання як професіоналами, так і садівниками-любителями. Це незамінний інструмент для ландшафтних дизайнерів та всіх, хто працює в садах, парках, на виноградниках та в сфері озеленення. Професійний інструмент відомого швейцарського бренду вже доступний для покупки в офіційного дистриб'ютора Felco в Україні – інтернет-магазині «Клуб Рослин».

Залиште коментар