Садові пили Felco (Фелко)

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Садові пили Felco (Фелко)

Садова пила Felco – це інструмент, виготовлений відомою у всьому світі компанією Фелко. Виробник протягом багатьох років наповнює ринок якісним інвентарем, який витримує навіть найжорсткішу конкуренцію. Пили бренду дозволяють виконувати навіть найважчі роботи з обрізки дерев і чагарників. Перепилювання деревини відбувається швидко і ефективно завдяки продуманості конструкції пил і їх високим функціональними показниками.

Серед переваг пил Фелко можна назвати стійкі до поломки зубці, можливість замінити полотно і використання при виготовленні висококласної сталі. Ручки інструменту обов'язково зручні і ергономічні.

Пили Felco – відмінні садові інструменти

Довговічні садові пилки від швейцарського бренду виробляються з урахуванням постійного вдосконалення. Це дозволяє компанії створювати конкурентоспроможну продукцію, яка знаходить широке застосування. Ще одна причина популярності інструментів Фелко – це доступні ціни, які дозволяють купити інструмент широкому колу користувачів.

Всі пили виготовляються за принципом «зворотного» ріжучого руху (тобто, напрямок при розпилюванні – «на себе»). Інструмент ідеальний в тих випадках, коли потрібно забезпечити швидку обрізку. При цьому кожен зріз виходить рівним і чистим. Обрізати можна гілки, різні по діаметру. Завдяки спеціальному імпульсному загартуванню зубців пили отримали високу міцність і демонструють завидну зносостійкість. Можливість у будь-який час замінити полотно продовжує термін експлуатації інструменту.

Види пил Фелко і їх переваги

У нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» можна купити такі моделі виробництва швейцарського бренду:

 • Пила складна Felco 600;
 • Пила садова Felco 611 з кобурою;
 • Пила ручна садова Felco 621 з кобурою;
 • Пила професійна Felco 630;
 • Садова ножівка Felco 640.

Серед переваг садових пил Felco варто назвати такі особливості:

 • Матеріал ріжучого полотна – тільки висококласна нержавійка;
 • Полотно демонструє високу стійкість до корозійних процесів;
 • Завдяки конічній формі полотна пила не застрягає в деревині;
 • Зубці при виробництві піддаються імпульсивному загартовуванню;
 • Пила забезпечує чистий і рівний зріз;
 • Завдяки оригінальному розташуванню зубців пила здатна самоочищатися;
 • Зубці пил мають специфічну геометричну особливість, що дозволяє полегшити процес обрізки будь-якої деревини – як сирої, так і сухої;
 • Всі моделі мають спеціальну систему для відводу стружки.

Інші особливості пил Felco

Пила Felco дозволяє перепилювання в двох напрямках – як «від себе», так і «на себе». Ця особливість дозволяє обрізати дерева і кущі з мінімальним прикладанням зусиль. Робоче полотно стійке до деформації і міцне на злам.

Ще одна відмінна особливість садових пил Фелко – їх ручки, які у всіх випадках виготовлені із застосуванням антиковзаючого покриття. Це робить пили ергономічними і зручними. В асортиментному ряді бренду є і класичні, і складні моделі.

Всі пили виготовляються у відповідності до сертифікату ISO 14001.

Використання пил Фелко

Завдяки продуманій конструкції і високій якості пили швейцарської компанії популярні серед професіоналів, які працюють на виробництві. Часто інструментом користуються в садових центрах, розплідниках, лісових господарствах і в садово-парковій сфері. Власники великих плантацій і виноградників також часто купують пили Фелко.

Не менш популярний якісний інструмент в колах дачників і власників невеликих садів. За допомогою відмінного інвентарю можна здійснювати широкий спектр робіт.

Складні моделі дуже популярні серед туристів – їх зручно брати з собою в подорож, щоб розчистити шлях або підготувати дрова для багаття. До того ж, подібний інструмент не вимагає багато місця для зберігання – головне, щоб в приміщення не було доступу дітям і стороннім особам.

Купити за доступну ціну пилу Felco можна в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». Крім садового інструменту ми пропонуємо клієнтам унікальні зразки для здійснення загострювання пил. Заслуговують на увагу і засоби для догляду за інвентарем, представлені в асортименті компанії.

Замовлення можна оформити на сайті магазину, або ж за допомогою телефонного дзвінка менеджеру. Наші фахівці нададуть відповіді на всі питання клієнтів щодо товарів. Доставку садових інструментів гарантуємо в усі без винятку міста України.

Пропонуємо переглянути відео, підготовлене нашими експертами: