Охорона багаторічних трав'янистих рослин, в-во PlantPress

Властивості

Мова
польська
Автор
Grażyna Soika i Adam Wojdyła
Обкладинка
м'яка
Новинка
494 грн.
Закінчується
Артикул120700100202
БрендPlantPress

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Охорона багаторічних трав'янистих рослин, в-во PlantPress (Ochrona bylin) – нове видання польських авторів. Книга містить детальні описи та фотографії шкідників багаторічних рослин та ознаки їх появи чи живлення. На основі зібраної у довіднику інформації можна буде прийняти правильне рішення щодо захисту багаторічників, тобто визначити оптимальний термін, вид засобу захисту та спосіб його застосування.

Характеристики видання

 • Мова – польська;
 • Кількість сторінок – 288;
 • Тип обкладинки – м’яка;
 • Формат – А5;
 • Видавництво – PlantPress (Польща).

Ochrona bylin – книга польського видавництва PlantPress, в якій аналізується широкий спектр основних хвороб і шкідників садових багаторічників. Дослідження авторів базувалося на багатолітніх спостереженнях, які проводилися в розсадниках багаторічних рослин і на посадках на клумбах.

Таким чином спеціалісти не тільки змогли визначити основні хвороби багаторічних рослин (грибкові, бактеріальні, неінфекційні) та шкідників (нематоди, кліщі та комахи), але й перевірили ефективність багатьох засобів захисту та їх безпечність для декоративних насаджень.

Книга містить докладні описи та ілюстрації багатьох збудників ураження рослин, а також ознаки їх присутності чи живлення, що дозволить читачеві чітко розпізнати загрозу. На основі цього можна буде прийняти правильне рішення щодо захисту – визначити оптимальний термін, вид засобу захисту рослин та спосіб його застосування. Для полегшення вибору ефективного препарату в таблицях наведено всі зареєстровані засоби захисту рослин, а також характеристики їх дії та використання для захисту садових багаторічних рослин.

Видання Ochrona bylin розраховане насамперед на спеціалістів, які займаються виробництвом багаторічних насаджень, власників розсадників. Але, безперечно, буде корисним і для простих любителів садівництва, які захоплюються вирощуванням та утриманням багаторічних трав'янистих рослин.

Купити книгу Охорона багаторічних трав'янистих рослин, в-во PlantPress пропонуємо в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Оперативну доставку товарів здійснюємо надійними поштовими службами в будь-який куточок України.

Властивості

Мова
польська
Автор
Grażyna Soika i Adam Wojdyła
Обкладинка
м'яка
Кількість сторінок
288
Формат
А5
Країна-виробник
Польща

Залишити відгук

НазваРейтингБрендЦіна