Охорона бордюрних і балконних рослин, в-во PlantPress

Властивості

Мова
польська
Кількість сторінок
256
Формат
А5
Новинка
371 грн.
Закінчується
Артикул120700100238
БрендPlantPress

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Охорона бордюрних і балконних рослин, в-во PlantPress (Ochrona roślin rabatowych i balkonowych) – перше розлоге видання на цю тему, барвисто та багато ілюстроване (близько 270 фото). Авторами цієї колективної праці стали відомі спеціалісти з Інституту садівництва та квітникарства в Скерневіце (Польща): Габріель Лабановський, Лешек Орліковський, Гражина Сойка, Адам Войдила.

Характеристики видання

 • Мова – польська;
 • Кількість сторінок – 256;
 • Тип обкладинки – м’яка;
 • Формат – А5;
 • Видавництво – PlantPress (Польща).

У книзі Ochrona roślin rabatowych i balkonowych відомого польського видавництва подано описи найпоширеніших і абсолютно нових хвороб і шкідників, які становлять загрозу рослинам. Це перше таке видання, присвячене темі балконних та бордюрних рослин.

Багаторічні спостереження авторів книги, які вони проводили у співпраці з виробниками розсади, дозволили визначити ризики, пов’язані з появою хвороб і шкідників, та водночас переконатися в ефективності багатьох заходів захисту та їх безпеки для рослин. Інформація та ілюстрації, що містяться в книзі, дозволять точно визначити винуватця захворювання чи ураження та прийняти правильне рішення щодо боротьби зі шкідниками.

У книзі вказані терміни, необхідні для проведення ефективної обробки насаджень, а також у табличному вигляді подано перелік засобів, призначених для захисту цієї групи рослин. Зібрана польськими фахівцями інформація буде корисною не тільки професіоналам, але й садівникам-любителям.

Купити книгу Охорона бордюрних і балконних рослин, в-во PlantPress пропонуємо в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Оперативну доставку товарів здійснюємо надійними поштовими службами в будь-який куточок України.

Властивості

Мова
польська
Кількість сторінок
256
Формат
А5
ISBN
83-85982-36-1
Країна-виробник
Польща

Залишити відгук

НазваРейтингБрендЦіна