Охорона декоративних вересових рослин, в-во PlantPress

Властивості

Мова
польська
Обкладинка
м'яка
Кількість сторінок
148
Новинка
247 грн.
Закінчується
Артикул120700100203
БрендPlantPress

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Охорона декоративних вересових рослин, в-во PlantPress (Ochrona ozdobnych roślin wrzosowatych) – видання польських науковців з Інституту садівництва та квітникарства в Скерневіце. Книга містить детальні описи та фотографії шкідників вересків та ознаки їх появи чи живлення. На основі зібраної у довіднику інформації можна буде прийняти правильне рішення щодо захисту вересових, тобто визначити оптимальний термін, вид засобу захисту та спосіб його застосування.

Характеристики видання

 • Мова – польська;
 • Кількість сторінок – 148;
 • Тип обкладинки – м’яка;
 • Формат – А5;
 • Видавництво – PlantPress (Польща).

Ochrona ozdobnych roślin wrzosowatych – книга польського видавництва PlantPress, в якій аналізується широкий спектр основних хвороб і шкідників декоративних вересів. Дослідження авторів базувалося на багатолітніх спостереженнях, які проводилися разом з виробниками в розсадниках декоративних рослин.

Книга містить докладні описи та ілюстрації багатьох збудників ураження рослин, а також ознаки їх присутності чи живлення, що дозволить читачеві чітко розпізнати загрозу. На основі цього можна буде прийняти правильне рішення щодо захисту – визначити оптимальний термін, вид засобу захисту рослин та спосіб його застосування.

Видання розраховане насамперед на спеціалістів, які займаються виробництвом декоративних вересових. Але, безперечно, буде корисним і для простих любителів садівництва, які захоплюються вирощуванням та утриманням багаторічників з родини вересових.

Купити книгу Охорона декоративних вересових рослин, в-во PlantPress пропонуємо в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Оперативну доставку товарів здійснюємо надійними поштовими службами в будь-який куточок України.

Властивості

Мова
польська
Обкладинка
м'яка
Кількість сторінок
148
Формат
А5
Країна-виробник
Польща

Залишити відгук

НазваРейтингБрендЦіна