Охорона хризантем, в-во PlantPress

Властивості

Мова
польська
Кількість сторінок
78
Формат
А5
Новинка
124 грн.
Закінчується
Артикул120700100237
БрендPlantPress

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Охорона хризантем, в-во PlantPress (Ochrona chryzantem) – унікальне видання на книжковому ринку на тему садівництва. Авторами цієї колективної праці стали відомі спеціалісти з Інституту садівництва та квітникарства в Скерневіце: Габріель Лабановський, Лешек Орліковський, Чеслав Скшипчак, Гражина Сойка та Адам Войдила. У книзі описані найважливіші хвороби та шкідники 60 видів багаторічних трав'янистих рослин.

Характеристики видання

 • Мова – польська;
 • Кількість сторінок – 78;
 • Тип обкладинки – м’яка;
 • Формат – А5;
 • Видавництво – PlantPress (Польща).

Охорона хризантем (Ochrona chryzantem) – оновлений випуск відомого польського видавництва PlantPress, з виправленою та доповненою інформацією та кольоровими ілюстраціями. Цього разу у довідник додано барвисті ілюстрації та малюнки з описом окремих шкідливих організмів, що, безумовно, полегшить діагностику при вирощуванні рослин.

За кілька років, що минули з попереднього видання, автори книги зібрали багато нових даних про виникнення та біології описаних раніше хвороб і шкідників, а також зовсім нових, які з'явилися на хризантемах вперше та становлять для них загрозу. Нові результати досліджень ефективності засобів захисту рослин дозволили вдосконалити рекомендації щодо боротьби з хворобами та шкідниками.

У цьому дослідженні також подано таблиці, які містять характеристику препаратів, рекомендованих для захисту хризантем, назви збудників разом із препаратами для боротьби з ними, способи знезараження ґрунту та засоби, що використовуються під час вирощування рослин.

Видання Ochrona chryzantem розраховане насамперед на спеціалістів, які займаються виробництвом багаторічних насаджень, власників розсадників. Але, безперечно, буде корисною і любителям садівництва, які захоплюються вирощуванням та утриманням квіткових рослин з родини айстрових. Купити книгу Охорона хризантем, в-во PlantPress пропонуємо в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Оперативну доставку товарів здійснюємо надійними поштовими службами в будь-який куточок України.

Властивості

Мова
польська
Кількість сторінок
78
Формат
А5
ISBN
83-85982-36-1
Країна-виробник
Польща

Залишити відгук

НазваРейтингБрендЦіна