Платікладус

Platycladus
(Знайдено: 11 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Платікладус

Біота (Туя, Платікладус, Біота східна) - вічнозелений хвойний мініатюрний чагарник сімейства Кипарисових, більш відомий нам як Туя Східна. Природним місцем існування її є Північний Китай і Корея. Ця вічнозелена рослина користується неабиякою популярністю серед ландшафтних дизайнерів завдяки своїй компактності, абсолютній свіжості та невибагливості до умов вирощування.

Платікладус. Особливості рослини

Згідно буддистської філософії, ця рослина, що є символом Пекіна, символізує довголіття і сильну життєву енергію. Ймовірно, це пов'язано з тим, що цей представник хвойників витримує досить суворі погодні умови, не втрачаючи при цьому соковитість фарб і яскраво-виражений хвойний аромат. До того ж, всі складові туї східної містять корисні ефірні масла, дубильні речовини і знезаражувальні речовини (дезінфікуючі, антигрибкові). Купити Платікладус і посадити його на власній присадибній ділянці – це значить отримати додатковий шанс на поліпшення самопочуття, отримання неймовірної енергії та просто естетичну насолоду.

Платікладус в ландшафтному дизайні

Як і багато представників Кипарисових, біота широко застосовується для озеленення ландшафтних ділянок, в садово-парковому будівництві, для створення «зелених» бордюрів і живоплотів. Завдяки своєму повільному зростанню і бездоганній здатності переносити «стрижки» з платікладуса виходять розкішні зелені скульптури. Якщо Ви хочете прикрасити ним закрите приміщення (мансарду, зимовий сад), то рекомендуємо Вам придбати кімнатну форму туї східної (Ауреа Нана), яка відрізняється строкатим золотистим забарвленням хвої.

Якщо ви шукали компактний вічнозелений чагарник, невибагливий до навколишнього середовища і догляду, то ви знайшли те, що вам потрібно – біоту! У нас представлені кращі екземпляри цього східного гостя, що пройшли акліматизацію і готові стати частиною вашої «зеленої» родини прямо зараз!

Купити Платікладус недорого і отримати гарантовано життєздатний саджанець можна в інтернет-магазині «Клуб рослин». Беріть в руки телефон, набирайте наш номер, оформляйте замовлення і насолоджуйтеся східною екзотикою в своєму саду! Ми гарантуємо своєчасну доставку по всій території України.