Італійські пили Stocker Maestral – універсальні ножівки для саду та господарства

  • 2021-05-04

Садовий інструмент італійської фірми Stocker користується заслуженим визнанням фахівців. Пилки бренду під маркою Maestral відповідають всім стандартам виробника. Універсальність, висока якість і помірна ціна – головні причини, за якими цей товар викликає цікавість у професіоналів та садівників-любителів.

Сфера застосування садових пил

Ножівки Stocker 1514 та 1515 ідеально підходять для всіх видів обрізки в приватному і фермерському садівництві. Компактний інструмент можна використовувати в густих заростях і важкодоступних місцях. З його допомогою легко перерізати сухі та зелені гілки різного діаметру. У тому числі пила без труднощів справляється з твердими сортами деревини.

Невелика вага моделей (292 г і 312 г відповідно) дозволяє садівникові довгий час працювати без відчуття втоми. Навіть обрізка верхніх гілок проходить досить комфортно, рука при цьому не перенапружується. Тому пилки Stocker застосовують не тільки на дачних ділянках, але і там, де потрібен великий обсяг робіт: в розплідниках, лісництвах, садово-парковому господарстві.

Пила Stocker 1515
Пила Stocker 1515

Технічні характеристики

Пили Maestral 250 і Maestral 300 оснащені прямим, округленим на кінці лезом. Чистий розпил дерева обумовлений такими властивостями клинка:

  • міцна сталь;
  • імпульсна обробка;
  • якісна заточка.

Гостра маневрова пилка відмінно виконує свою задачу, навіть якщо доводиться тримати її в незручній позиції. Проблему вибору між цими двома виробами полегшить перегляд відео, в яких наші експерти проводять детальний огляд моделей.

Мініатюрна пила Maestral 250 з довжиною леза 25 см підійде для гілок меншого діаметру, а також для використання в дуже тісному просторі. Модель пилки Maestral 300 з лезом 30 см можна купити для вирішення більш масштабних завдань. Обидва варіанти однаково функціональні та не розчарують власників.

Ергономічний вигин руків’я пилок Stocker 1514 і 1515 створює правильний кут для передачі зусилля при пилянні. Інструмент як влитий лягає у велику і маленьку долоню. У місцях захвату руків’я покрите синтетичним каучуком. Це робить його поверхню нековзною, що полегшує процес роботи. Точно розраховані пропорції руків’я і леза забезпечують плавний хід руки, полотно не застряє і не робить ривків.

Рекомендації по використанню

Надгострий різальний інструмент вимагає обережного поводження. Під час обрізки гілок бажано одягати захисні рукавички та стежити за дотриманням стійкої рівноваги. Після закінчення роботи ножівку потрібно очистити від бруду. Зубці пилок Stocker 1514 і 1515 Maestral мають таку форму, що тирса практично не накопичуються між ними. Таким чином, лезо не вимагає трудомісткого обслуговування.

Обидві моделі дуже міцні, довговічні та завжди готові до використання. Сталеве лезо не схильне до корозії, успішно протистоїть згинанню, ударам та іншим механічним впливам. При необхідності його можна трохи підточити.

Вдала ідея виробника – укомплектувати свій виріб фірмовим чохлом. Легка і невелика за розміром пилка стає зручною для транспортування. Через це вона має попит не тільки у працівників сільського господарства, а й у туристів, мисливців і рибалок. Підійде інструмент і для дрібних будівельних і ремонтних робіт в будинку або на присадибній ділянці.

Пила Stocker Maestral
Пила Stocker Maestral

Якісні італійські пилки швидко і просто можна купити в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин». Офіційний дистриб'ютор італійського бренду Stocker в Україні пропонує мінімальні ціни на садове обладнання та доставляє замовлення в усі великі населені пункти країни.

Залиште коментар