Садові пили Stocker Італія

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Хочете купити пилу, але не знаєте, яку обрати? Інтернет-магазин plants-club.ua пропонує для оптових і роздрібних покупців високоякісні та довговічні садові пили Stocker за найкращим співвідношенням ціна-якість. Усі моделі, представлені в нашій крамниці, широко використовуються на виробництві та садівниками-любителями у догляді за декоративними, лісовими і плодово-ягідними культурами. Детальніше про розмаїття ріжучих інструментів, технічні характеристики, галузі застосування, специфіку експлуатації і догляду та іншу інформацію, читайте далі у тексті.

Характеристики садових пил Штокер

 • сталь полотен імпульсно-загартована із захисним покриттям;
 • усі вироби містять фірмове маркування;
 • рукоятки ергономічні, виготовлені із пластику;
 • колір рукояток – оранжевий, чорний;
 • для моделей комбісістем (насадок) передбачені сумісні рукоятки (продаються окремо);
 • країна-виробник – Італія.

Особливості використання пил Штокер та догляд за ними

 Пили розраховані для роботи із деревиною різної твердості – вони придатні для різки живих і відмираючих гілок, сухої деревини. Інструменти розраховані для різки декоративних, плодово-ягідних та лісових дерев і кущів. Різати інструментами можна бруски, фанеру, дошки, будь-які інші вироби із деревини. Галузі, у яких можливе застосування пилок (ножівок) Штокер – сільське, лісове, садово-паркове, тепличне господарство, ландшафтний дизайн. Складні моделі залюбки використовують туристи і рекреанти – їх зручно розмістити в наплічнику. Незамінні ножівки для виконання планових робіт працівниками комунальних служб. Після закінчення різки, інструмент акуратно очищають від забруднень. Зберігають вироби у сухому стані, в кобурах, чохлах чи інших захисних пристосуваннях. Металеві ріжучі предмети повинні знаходитися у місцях, які недоступні малим дітям та стороннім особам.

Переваги ріжучих інструментів Stocker

 • зубці робочих полотен пилок стійкі до загинання і поломок;
 • пили придатні для інтенсивної експлуатації на виробництві, можуть використовуватися для приватних цілей у догляді за садом чи в побуті;
 • рукоятки зручні, не ковзають у долонях;
 • кожен може обрати зручний зразок – складну модель, інструмент із пластиковою кобурою, пилку для різки на великій висоті;
 • при бережній експлуатації і використанні за призначенням, інструмент може прослужити господарю багато сезонів поспіль.

Асортимент пилок у нашій крамниці

Якщо Ви бажаєте зробити приємний і корисний подарунок для садівника – радимо купити комплект Штокер 1420 (секатор та складна пила). При необхідності виконувати різку гілок на великій висоті чи у важкодоступних зонах крони, не обійтися без Combisystem Stocker 535 та 536 із полотнами 34 та 43 см завдовжки. Ці насадки розраховані для монтажу на телескопічних рукоятках. Модель 535 може ефективно видаляти кору. Zyklon 180 – це складна пила (Штокер 1419), яка підходить для всіх видів обрізки, важить 197 г та має робоче полотно завдовжки 180 мм. Таку компактну і дуже гостру помічницю можна купити не лише для садових чи побутових робіт, але і для туризму. Пили Maestral 250 і 300 (моделі 1514 і 1515) мають прямі хромовані леза та оснащені зручною кобурою, яка фіксується безпечним чином на поясі майстра.

Техніка безпеки під час роботи із садовими пилками

Через те, що леза усіх моделей оснащені численними гострими зубцями, використовувати їх необхідно вкрай обережно. Перед виконанням різки переконайтеся у технічній справності та цілісності інструменту – недопустимо, коли полотно розгойдується та зафіксоване не достатньо міцно. Під час роботи майстра заборонено відволікати. Люди, які постійно працюють із небезпечними ріжучими інструментами зобов’язані подбати про добру комплектацію аптечки. У ній повинні бути кровоспинні, болезаспокійливі та антисептичні препарати, перев’язочні матеріали.

Замовити і купити за оптимальною ціною хорошу пилу від італійського виробника Stocker відтепер можна в Інтернет-магазині Клубу Рослин. Працюючи із таким інструментом, Ви не відчуватимете передчасної втоми і зможете виконати роботу ідеально. Доставку замовлень здійснюємо оперативно по всій території України, включаючи Київ, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одесу.